Usvojite kucu, biće malog rasta!

usvojite kucu

Početnik
Poruka
15
Štenci mešanci, rođeni 20. oktobra, vakcinisani i čišćeni od glista, biće malog rasta.
Dečak i dve devojčice - pametni, veseli, dragi, traže dom!

28156309.jpg

dečak

bela2.jpg

devojčica

zucka.jpg

devojčica

markica.i@gmail.com
063-8-175-780
 
Poslednja izmena:
Jao, imaju uši kao Švrća...

A jako su zanimljivo obojeni za štenad iz istog legla; jedan ima svetlo lice sa crnim oko nosa, a drugi tamno lice sa belim oko nosa; onda ovi crni krugovi oko očiju a uši braon... imam neki link za nasleđivanje boja kod pasa i njih troje imaju sve moguće varijante - ne mogu da verujem da su im geni toliko pomešani; tek kakvi će njihovi mladunci da budu po boji :)
 
Ako hoćeš, napravi papirne oglase - polovina A4 formata, kontakt-rezanci donjom stranom - i donesi u pet-shop Lorimer (ugao Djušine i Dalmatinske, 322 2177) - ja ću postaviti oglas i tu i razneti/postavljati dalje...
Ako smo ti blizu a treba vam vet. - ponedeljkom od 18-20h u Lorimeru dežura Dr Slobodan Simić - pregledi i konsultacije su besplatni, ulične životinje dobijaju popust na sve intervencije...
 
ja bi hteo da usvojim ovo braon bas je slatko...


Maslačak, ako već postavljaš oglase da želiš životinje, obzirom da si maloletan, moraš prvo o tome da se dogovoriš sa roditeljima, a zatim oni da kontaktiraju ljude koji poklanjaju životinje. Samo pod tim uslovom ozbiljni ljubitelji pokloniće ti životinjicu, u suprotnom, neozbilno je da postavljaš oglase da ti se ljudi javljaju, a ti ni sam ne znaš šta želiš.
 

Back
Top