MEMORIJA KOJU UZETI

KENGURY

Početnik
Poruka
7
IMAM ABITA NF7-S 2500+ HIS 9600XT256 itd...TREBA MI DVA STAPA 512 NEKE MEMORIJE KOJA BI DALA LEPE REZULTATE UZ OVU MASINU ALI TRENUTNO NEMOGU DA SE IZUJEM ZA NEKOG HYPER-Xa I SLICNO STA SU VASE PREPORUKE TU OKO 170-200E ZA TA DVA STAPA I GDE MOGU DA IH KUPIM HVALAAAAAAAAA
 
sonne:
A izgleda da su i performanse pocele da se mere bojom hladnjaka!
Evo da se i ja ukljucim: neka bude sa niskoprofilnim gumama (one su brze)!!!
AKO NESTO ZNAS O TEMI TI NAPISI A DA LI JE MEMORIJA U STAPOVIMA ILI U DASKAMA TO JE STVAR IZBORA ISTO TAKO TVOJE NISKOPROFINE GUME MOGU DA STOJE NA FELNAMA ILI NA NAPLATCIMA SVE JE TO ISTO.
 
Ma ljudi sta se nervirate soone je nasa pcelica maja on sve zna ko mator je :D Da nije sooneta ja prosto ne znam sta bi radio sa kompom :oops: On ili da neki savet ili ako ga kojim slucajem neda obavezno ima da ubaci nesto i da "ispravi" nekog, jer je on najpametniji :shock:
 
Ma da evo ja upiosujem rastu na te casove (samo kao profesora)!
Nego da se ne raspravljamo!...
...da zaista mozes prevesti Memory Stick kao memorijski stap ali (ja koliko sam u ovim vodama) jos nisam cuo da ga neko tako zove zvuci pomalo arhaicno. Sto se memorije tice neko predlozi GeIL (sa plavim hladnjacima) a njegova cena je oko 170 evrica (2x512MB), medjutim ja bi radije uzeo GeIL Golden Dragon ili Ultra Platinum PC3500 ali to je stvar izbora!
A panteru sto se tebe tice procitaj pravila foruma bice ti pametnije (mozda i ti postanes pcelica pametnica)!!!
 
sonne:
Ma da evo ja upiosujem rastu na te casove (samo kao profesora)!
Nego da se ne raspravljamo!...
...da zaista mozes prevesti Memory Stick kao memorijski stap ali (ja koliko sam u ovim vodama) jos nisam cuo da ga neko tako zove zvuci pomalo arhaicno. Sto se memorije tice neko predlozi GeIL (sa plavim hladnjacima) a njegova cena je oko 170 evrica (2x512MB), medjutim ja bi radije uzeo GeIL Golden Dragon ili Ultra Platinum PC3500 ali to je stvar izbora!
A panteru sto se tebe tice procitaj pravila foruma bice ti pametnije (mozda i ti postanes pcelica pametnica)!!!
Pa mozda i postanem pcelica pametnica ali pcelica maja to nikako
 

Back
Top