Дечак на смрт претучен у Бору!

Doktor.

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
191
Борска полиција ухапсила је два младића због основане сумње да су одговорни за смрт М.Љ. (14), који је ноћас око два сата настрадао након туче у ноћном клубу "Монца" у том граду.

Ухапшени Т.М. (19) и Б.М. (16) су уз кривичну пријаву предати исражном судији Вишег суда у Зајечару, рекао је на конференцији за новинаре вршилац дужности начелника одељења криминалистичке полиције у Бору Зоран Милијић.

Према речима Милијића, осумњичени су ухапшени данас поподне на основу увиђаја и обдукције тела настрадалог дечака, као и обавештења истражног судије и тужиоца.

Њима се ставља на терет кривично дело "наношење тешких телесних повреда са смртном последицом".

Милијић је рекао да је полицијска патрола одмах изашла на место где се догодио инцидент, а на замерке родитеља да полицајци нису реаговали иако су били удаљени свега десетак метара, рекао је да од ограде нису могли да виде шта се дешавало испред локала.

"Полиција редовно контролише рејон код кафића 'Монца', јер се ту петком и суботом окупља преко хиљаду младих људи. У овом случају, полиција није могла да реагује, јер је туча трајала врло кратко и иза ограде локала", рекао је Милијић и потврдио да полиција и инспекција знају да се у том локалу точи пиће малолетницима и да против закупца локала постоје бројне пријаве.

Очевици кажу да је четрнаестогодишњег дечака, који је похађао Основну школу "3. октобар", тукла група од 15 старијих момака и да је он готово 10 минута лежао без свести, а да му нико није притекао у помоћ. Сведоци тврде да се све десило наочиглед полиције и обезбеђења.

Када је, после 20-так минута стигла Хитна помоћ, лекари су констатовали смрт.

Пре неколико година у истој дискотеци у пуцњави су рањени радници обезбеђења.

Izvor.

Užas!
 
Da li je moguće da je policiji trebalo 10 minuta da se "izbori sa ogradom" (džaba nam onda policije)
Šta su ti "svedoci" radili za tih skoro 10 minuta dok nije stigla pomoć?

Sta policija ima sa tim?To je samo ogledalo u kome se nalazi celokupno drustvo u Srbiji.Bila policija ili ne ishod se zna,nema kao ranije ferki.Zakuvas sa nekim u diskoteci izadjete napolje jedan na jedan.Pola diskoteke izadje za vama i posmatra sorku.Niko se ne mesa i tuca se zavrsi dzentlemenski.Danas rulja premlacuje klinca,ma citavo drusto je u k...
 
Poslednja izmena:
Ovo je strasno, nasa policija je strasna, ovo sto se desava je strasna, Tadic i JESTE KRIV!!!!!


*** sta ce dete od 14god u nocnom klubu?

I ko ce da bude kriv za ovo? NIKOOOOO!!!!

Mnogo dece, 14-15 godina izlaze u klubove, to nije nista cudno, naravno, one normalnije klubove i gde ovakvih "slucajeva" nema..


Da li je moguće da je policiji trebalo 10 minuta da se "izbori sa ogradom" (džaba nam onda policije)
Šta su ti "svedoci" radili za tih skoro 10 minuta dok nije stigla pomoć?

Prosto smesno, ali je sada najvise tuzno, ne mogu da verujem kakvi nesposobnjakovici cuvaju "red i mir"!!!!!

Svedoci se naravno "ukopali" u mestu i posmatrali dogadjaj, bas su mislili da je samo neka "ferka" verovatno...


Brate....

Naravno, pociniocima, majmunima koji kukavicki idu na "tuce", treba dati DOZIVUTNU DO SMRTI!!!!!!!!!!!!
 
I to u 2 sata poslije ponoci. Kad sam ja imao 14 godina, prije ponoci sam morao mojima da se nacrtam kuci, a sad klinci do zore ostaju po nocnim klubovima.

Zao mi je djecaka i njegove porodice.

Nekako...
dosta mojih dugara je ubijeno ili ili pak ranjeno tokom ranih jutarnjih sati po diskotekama ili "kaficima".
Obicno je celjad koja je u tu uru u diskoteci ili kafani (koju zovu "kafic") - pospana. Neki toj pospanosti jos dodaju i kap ili dvije alkohola. Naravno i droge. Dakle, eto faktora smanjene uracunljivosti.
Dok sam dio dijete, tinejdzxer, decko... i ja sam izlazio. Pa cak i fajtovao se i to vrlo cesto. Ono sto bi rekli ovi novi -"zestok momak". Ovi danasnji "mangupi" nemaju elementarnu kulturu a ni zrno covjecnosti.
Nego je tada radilo sve do maksimum 23 casa. E sad, 'bes ga...
 
Nekako...
dosta mojih dugara je ubijeno ili ili pak ranjeno tokom ranih jutarnjih sati po diskotekama ili "kaficima".
Obicno je celjad koja je u tu uru u diskoteci ili kafani (koju zovu "kafic") - pospana. Neki toj pospanosti jos dodaju i kap ili dvije alkohola. Naravno i droge. Dakle, eto faktora smanjene uracunljivosti.
Dok sam dio dijete, tinejdzxer, decko... i ja sam izlazio. Pa cak i fajtovao se i to vrlo cesto. Ono sto bi rekli ovi novi -"zestok momak". Ovi danasnji "mangupi" nemaju elementarnu kulturu a ni zrno covjecnosti.
Nego je tada radilo sve do maksimum 23 casa. E sad, 'bes ga...

De si bre Kapone,cuo sam za tebe.
 
Nekako...
dosta mojih dugara je ubijeno ili ili pak ranjeno tokom ranih jutarnjih sati po diskotekama ili "kaficima".
Obicno je celjad koja je u tu uru u diskoteci ili kafani (koju zovu "kafic") - pospana. Neki toj pospanosti jos dodaju i kap ili dvije alkohola. Naravno i droge. Dakle, eto faktora smanjene uracunljivosti.
Dok sam dio dijete, tinejdzxer, decko... i ja sam izlazio. Pa cak i fajtovao se i to vrlo cesto. Ono sto bi rekli ovi novi -"zestok momak". Ovi danasnji "mangupi" nemaju elementarnu kulturu a ni zrno covjecnosti.
Nego je tada radilo sve do maksimum 23 casa. E sad, 'bes ga...

A svi smo se barem jednom u zivotu potukli, jer ybg, naletis na budalu koja ne pusta.

Tukao sam se i ja, cak sam jednom uspio da popijem batine od trojice i to u sred bijena dana. Da nije bilo mog starijeg brata koji je igrom slucaja vidio da me trojica sutiraju dok lezim na sred ulice, mozda bih taman prosao kao ovaj klinac,i to zasto, zbog jednog samara koji je doletio jednom od ove trojice, jer nije umio da prestane.

A poslije ponoci da ti ne pricam, svako ili pjan ili nasmrkan, pa nema pojma kud udara.

A sto se tice kulture i covjecnosti, tu se slazem.
 
Aj da vidimo da li ce sada mediji da dignu buku kao kada je ubijen onaj francuz Taton??? Da li ce organizovati paljenje sveca na Trgu.????? Da li ce ucveljeni gradjani doci da pale svece za tog decka????? Da li ce se gradonacelnici gradova po Srbiji utrkivati ko ce pore da preimenuje neku ulicu u bulevar ubijenog decka?????

To su dve različite stvari.
 
Aj da vidimo da li ce sada mediji da dignu buku kao kada je ubijen onaj francuz Taton??? Da li ce organizovati paljenje sveca na Trgu.????? Da li ce ucveljeni gradjani doci da pale svece za tog decka????? Da li ce se gradonacelnici gradova po Srbiji utrkivati ko ce pore da preimenuje neku ulicu u bulevar ubijenog decka?????

tacno tako da se mali zove Bris Taton, sad bi bila opshta hajka i uzbuna
 
Poslednja izmena:
A svi smo se barem jednom u zivotu potukli, jer ybg, naletis na budalu koja ne pusta.

Tukao sam se i ja, cak sam jednom uspio da popijem batine od trojice i to u sred bijena dana. Da nije bilo mog starijeg brata koji je igrom slucaja vidio da me trojica sutiraju dok lezim na sred ulice, mozda bih taman prosao kao ovaj klinac,i to zasto, zbog jednog samara koji je doletio jednom od ove trojice, jer nije umio da prestane.

A poslije ponoci da ti ne pricam, svako ili pjan ili nasmrkan, pa nema pojma kud udara.

A sto se tice kulture i covjecnosti, tu se slazem.

Da sam ja vlast zatvarao bih kafancine i diskoteke u centrima gradova u 22 sata zimi i 23 sata ljeti.
Neka idu da spavaju jer je sjutra novi radni dan.
 

Back
Top