Kakav Srbiji treba predsednik(vodja) ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Dakle, treba nam definitivno vodja...ali naravno ne politički, ideološki, Mitski, ili nacionalni ne daj bože. Neeeeeeeeeeeeee.


Srbiji treba Vodja, koji nema nijednog Kuma.
- nijednog partiskog druga.
-nijednog prijatelja koga ne može odbiti...
-nijednu interesnu grupu koja ga finansira,
- da nije lider nijedne stranke ne daj bože.
-da nikome ništa ne duguje,
-da njemu niko ništa ne duguje.
-da nema dve-tri žene, ljubavnice, i nekoliko dece iz istih.
-da ne poznaje nijednog bivšeg i sadašnjeg moćnika, političara
.

Ima li takav u Srbiji ? I

ma verovatno/valjda, ali tog treba nagovoriti da Vodi Srbiju, a znamo da je situacija u Srbiji obrnuta, ne možemo nagovoriti par stotina političara u Srbiji da se uopšte ne bave politikom, jel' im to uopšte ne ide.

Mislim ide njima odlično, no Srbiji ne ide uopšte, kao što je jasno i slepima i gluvima.

Koga imamo sad na čelu Srbije?
Tadića, on sve da hoće nešto da uradi, to je nemoguća misija, jer ne ispunjava nijedan kriterij koji sam gore pobrojao, baš nijedan.

Sa Tadićem, ili bilo kojim partiskim liderom, Srbija nema gram šanse da ispliva i spasi se ekonimske i svake propasti, naproso ti i takvi nisu tu da rade teške reforme i promenu sistema, već su tu da stišavaju bahatosti svojih partiskih drugova, kolega,prijatelja, kumova, rodjaka , komšija kako smo već zaključili.

To je taj začarani krug, i zato Tadić ne sme ni da zucne, ni da krene u bilo koju reformu društva/sistema, kao što to nisu uradili svi oni koji su vladali Srbijom od 1988 do večeras.

Dakle, znate li bolje da obrazložite ovo o čemu pišem, konstatujem, zaključujem stvari.
Ako znate napred, ako ne znate čitajte okvir za takvog i tražite ga.
 
]Srbiji treba Vodja, koji nema nijednog Kuma.
- nijednog partiskog druga.
-nijednog prijatelja koga ne može odbiti...
-nijednu interesnu grupu koja ga finansira,
- da nije lider nijedne stranke ne daj bože.
-da nikome ništa ne duguje,
-da njemu niko ništa ne duguje.
-da nema dve-tri žene, ljubavnice, i nekoliko dece iz istih.
-da ne poznaje nijednog bivšeg i sadašnjeg moćnika, političara
.

Sve u svemu asocira na jednog siromasnog generala koji ce da zavede huntu i da pogazi svu gamad koja mu stane na put..

To je to.
 
Imam ja jednog idealnog kandidata....:zskace::zskace:

Nastup Nikole Šećerovskog u terminu za predstavljanje predsedničkih kandidata na TV Beograd 1990 godine:

Voditelj: A o čemu je, oprostite, ta dokumentacija, tih 100 kilograma, nekoliko puta ste pomenuli, na šta se odnosi?

Šećeroski: Evo na šta, gospodine, evo, da, sam... samo da vam kažem o tome... kako, kako to ide... kad nešto se pokrene, onda... pogledaj. Sada, pre dve godine, evo: ja sam.. zapisao ovde... pre dve godine su doneli rešenje, Čuk.. Čuk.. Skupština Opštine Čukarica su doneli rešenje da ja izrađujem ćetke i metle. Molim Vas lepo, ćetke i metle!

Voditelj: A Vi ste fasader i plastičar?

Šećeroski: Ja sam plastičar! Će... Veze nemam sa ćetke i metle! Veze! Znaš šta je... bla... blage veze!

Voditelj: To je neka greška očito.

Šećeroski: Ma kak'a greška! To je... pa.. otkud znam šta je, al' niko ne kažnjava!
 
Dakle, treba nam definitivno vodja...ali naravno ne politički, ideološki, Mitski, ili nacionalni ne daj bože. Neeeeeeeeeeeeee.


Srbiji treba Vodja, koji nema nijednog Kuma.
- nijednog partiskog druga.
-nijednog prijatelja koga ne može odbiti...
-nijednu interesnu grupu koja ga finansira,
- da nije lider nijedne stranke ne daj bože.
-da nikome ništa ne duguje,
-da njemu niko ništa ne duguje.
-da nema dve-tri žene, ljubavnice, i nekoliko dece iz istih.
-da ne poznaje nijednog bivšeg i sadašnjeg moćnika, političara
.

Ima li takav u Srbiji ? I

ma verovatno/valjda, ali tog treba nagovoriti da Vodi Srbiju, a znamo da je situacija u Srbiji obrnuta, ne možemo nagovoriti par stotina političara u Srbiji da se uopšte ne bave politikom, jel' im to uopšte ne ide.

Mislim ide njima odlično, no Srbiji ne ide uopšte, kao što je jasno i slepima i gluvima.

Koga imamo sad na čelu Srbije?
Tadića, on sve da hoće nešto da uradi, to je nemoguća misija, jer ne ispunjava nijedan kriterij koji sam gore pobrojao, baš nijedan.

Sa Tadićem, ili bilo kojim partiskim liderom, Srbija nema gram šanse da ispliva i spasi se ekonimske i svake propasti, naproso ti i takvi nisu tu da rade teške reforme i promenu sistema, već su tu da stišavaju bahatosti svojih partiskih drugova, kolega,prijatelja, kumova, rodjaka , komšija kako smo već zaključili.

To je taj začarani krug, i zato Tadić ne sme ni da zucne, ni da krene u bilo koju reformu društva/sistema, kao što to nisu uradili svi oni koji su vladali Srbijom od 1988 do večeras.

Dakle, znate li bolje da obrazložite ovo o čemu pišem, konstatujem, zaključujem stvari.
Ako znate napred, ako ne znate čitajte okvir za takvog i tražite ga.

Mislim da znam ko je z:D
 
Evo ideja ... jedan ovakav :mrgreen:

milosevic.jpg
 
Hahahahaha

BoTa nikad nece imati ni masu, ni postovanje a ni autoritet kakav je ovaj imao..
Ma kako ga lose ili dobro predstavljali, ali to je sasvim sigurno..

Moze da uvede Srbiju i u marsovsku a ne evropsku uniju, nikada ga nece postovati kao sto su postovali Sloba..

Tacka.
:rtfm:
Који само несретници и очајници, с тимочкобунским ] менталитетом могу Милошевића поштовати.

(Профитере његовим режимом овај пут не рачунам).

:snesko5:
 
Који само несретници и очајници, с тимочкобунским ] менталитетом могу Милошевића поштовати.

(Профитере његовим режимом овај пут не рачунам).

:snesko5:

Tvoj stav, tvoja stvar..
Ali ako ces sebi reci istinu, reci, nama ne treba, ko se seca, zna..

Tacka.
:rtfm:
 

Back
Top