Rukomet

Crazzy_92

Zainteresovan član
Poruka
192
poz..ljudi...sve i svasta sam trenirao pa evo hocu i rukomet da probam...jel zna neko neki dobar klub u bg-u da mi preporuci gde bi me primili posto sam stariji '92...?
 
tnx na odgovoru...znam da je malo kasno, al bas bih da se oprobam i u ovom sportu...a jel znas da li postoje mozda neke rekreativne grupe po klubovima za ovakve slucajeve kao ja..:)?
 
Červar, Balić i Lazarov opet zajedno - Samo ne u Zagrebu već u skopskom Metalurgu!?

zagreb-fyllingen-200210_lazarov_Cropix.jpg


Metalurg ima novca za isfinancirati i Lazarova i Balića

Metalurg je još na početku ove sezone otvoreno snubio Lazarova nudeći mu 300 tisuća eura godišnje i ugovor na naredne tri sezone. Objektivno gledano Kiro teško može poželjeti ljepši scenarij za kraj karijere. Iako je situacija na rukometnom tržištu katastrofalna, vlasnik Metalurga Minčo Jordanov bez problema može isfinancirati kupnju Lazarova. Zvuči ludo, no niti ideja o Baliću koji bi ga hranio loptama nije nerealna. Njima sigurno ne bi smetalo to "što njih dvojica ne mogu zajedno".


http://www.index.hr/sport/clanak/ce...-zagrebu-vec-u-skopskom-metalurgu/484698.aspx
 

Back
Top