Prvo sex.iskustvo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pfff...
Sa tri meseca sam otkrila oralni sex sa svojim prsticima, sa devet meseci sam otkrila jos neke rupice na svom telu...
Virnula sam iz radoznalosti, kad ono... bljak...
Da ti shmrlja kaze, ili u humor ili, ako si hteo da se pohvalis sa svojih sest godina, u 'Lovacke Price', samo... za to treba imati dara!
 
Ma ni to nije nista.

Jos dok sam se poradjao, poceo doktor da me miluje po glavi, a cim mi izadje glava i udahnuo vazduh viknuh ja na njega: 'mars bre, pederu jedan'! Vide on da sam musko, sklonio se pa me do'vati jedna veoma zgodna sestra i poce moj prvi peting. Ja ne cekajuci, izadjoh sto pre, ona me opet uhvati, al' sad za noge (sta li joj bi?), pa poce da me pljeska po guzi... napalila se zenska... ne bih dalje.
 
Kazanova:
Ma ni to nije nista.

Jos dok sam se poradjao, poceo doktor da me miluje po glavi, a cim mi izadje glava i udahnuo vazduh viknuh ja na njega: 'mars bre, pederu jedan'! Vide on da sam musko, sklonio se pa me do'vati jedna veoma zgodna sestra i poce moj prvi peting. Ja ne cekajuci, izadjoh sto pre, ona me opet uhvati, al' sad za noge (sta li joj bi?), pa poce da me pljeska po guzi... napalila se zenska... ne bih dalje.
Ha ha ha! Nagrada za originalnost!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top