Update za htc magic sa 1.5 na 2.0?

serpentina

Početnik
Poruka
13
caos,kao sto pishe imam htc magic iz vipa al je kupljen sim free sto znaci da od pocetka radi na svim mrezama,kako uraditi update sa 1.5 na 2.0 androida?gledao sam na htc sajtu nigde nema update i cak kad izaberem model magica tj sa koje je mreze ne znam koji da izaberem za support page jer su samo izlistani magici sa vodaphona,oranga i nekog rogera cuo sam da ce biti dosptupan i update i preko samog telefona tj preko neta al ko ce cekati to ako ima neko neki tutorijal neka mi posalje guglao sam i nigde nema na netu step by step

hvala
 
Koliko sam ja obavešten zvanična verzija za htc magic nema.
Znači ima neke prepravljane verzije i nije baš jednostavno to odraditi,neradi se to samo sa jednim klikom.
Postoji 2.1 za magic.
Ja trebam to odraditi ovih dana uz pomoć prijatelja sa Jednog sajta preko Messengera se dopisujemo,pa vam kasnijwe mogu napisati ovde o iskustvima.
Bitno je da znate koja vam je verzija magica A ili B.....
Može na private....
 
Zanima me Vase iskustvo a Magicom, imam WM tel trenutno. Na sajtu gsmarene Magic je gotovo jedini smartphone kome su pohvalili ekran na direktnoj suncevoj svetlosti. Nervira me sto je moj tel leti gotovo neupotrebljiv, kako je ostalo sa Magicom, brzina bluetooth wifi i sl?
 

Back
Top