Za sve srpske NATOfile: Americka djubrad ne znaju za stid

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.862
Del: Srbija nema nadležnost
16. januar 2010. | 01:14 | Izvor: B92
Beograd -- Bilo koji pokušaj Srbije da rekonstituiše svoje strukture i svoje institucije na teritoriji Kosova je ilegalan, rekao je ambasador SAD na Kosovu Kristofer Del.

Del je izjavio je da je sva nadležnost Srbije na Kosovu prestala 1999. godine, po rezoluciji Saveta bezbednosti UN 1244. Ministar za Kosovo i Metohiju Goran Bogdanović smatra, međutim, da ni Srbi ni Srbija ne smeju da dozvole sprovođenje plana međunarodne zajednice za ukidanje srpskih struktura vlasti na severu Kosova.

"Možete imati različito mišljenje o tome da li je UNMIK ili Vlada Kosova onaj koji ima ultimativnu vlast ovde, ali ono što je sigurno jeste da je rezolucijom prestao sav autoritet i nadležnost koje je Srbija imala na Kosovu“, rekao je Del.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=16&nav_category=640&nav_id=404416

----------

Da li americka djubrad znaju za stid? Ocigledno da ne znaju.

Interesantno je kako im rezolucija 1244 daje dobar slagvort kada treba da govore o nepostojanju nadleznosti Srbije na KiM, a jos je interesantnije kako prenebregavaju onaj deo rezolucije koji govori o suverenitetu Srbije nad KiM...

Po rezuliciji 1244 ni albanska nacionalna manjina na Kosovu nema prava da jednostrano proglasava nekakvu drzavu ali vidimo da to Amerikance nesto ne tangira, takodje Amerikanci nisu nesto pitali UN kada su ilegalno i na osnovu lazi bombardovali Srbiju, tako da je krajnje licemerno da se bilo ko iz Amerike poziva na rezoluciju 1244 ili na UN. Amerikanci izgleda misle da mogu da se pozivaju na rezolucije UN-a kada im to odgovara a kada ne, onda ignorisu odluke UN-a i ponasaju se kao da ne postoje. A sto se tice ingerencija Srbije na Kosovu, da li su paralelne institucije one koje ima Srbija ili su paralene i nelegalne institucije one koje su tamo instalirali Albanci uz pomoc Amerikanaca - uz svo duzno postovanje, ali to nece Amerikanci odredjivati. Time sto su Amerikanci priznali tu nekakvu albansku paradrzavu, nisu je pretvorili ni u suverenu i nezavisnu drzavu, nisu je legalizovali niti su od tog cina napravili nesto sto je nepovratno ili zacementirano - uostalom o tome govori i cinjenica da uprkos uticaju Amerikanaca, ta albanska paradrzava nije ni blizu clanstva u UN i da je nije priznalo 2/3 drzava na ovoj planeti. Amerikanci bi trebalo da prihvate realnost da samo zbog toga sto oni nesto podrzavaju ili propagiraju to ne postaje nekakva vrhunska istina koju svi trebaju da postuju. Prosla su ta vremena...

I sve to Amerikanci rade istovremeno dok nas neke njihove sluge u Srbiji podrepasi i poltroni ubedjuju kako nemamo drugog puta nego da budemo Americke sluge u NATO paktu, da ginemo ratujemo i krvarimo za njihove interese sirom sveta?

NIKADA
 
Еве ти га ....ђубар....
79-str2-marian-avramescu-ro.jpg
 
I sve to Amerikanci rade istovremeno dok nas neke njihove sluge u Srbiji podrepasi i poltroni ubedjuju kako nemamo drugog puta nego da budemo Americke sluge u NATO paktu, da ginemo ratujemo i krvarimo za njihove interese sirom sveta?

NIKAD
A


Ko pa tebe tera?


P.S. Naravno da na Kosovu necemo imati nikakve ingerencije kad bi usli u NATO i sto se vise zamajavate time?
 
Ko pa tebe tera?


P.S. Naravno da na Kosovu necemo imati nikakve ingerencije kad bi usli u NATO i sto se vise zamajavate time?

pa vidis da nas teraju DS-ovci

Poceli su sa objavljivanjem clanka u Politici u kojem nam objasnjavaju da nam nema drugog puta nego u NATO, zatim je isto rekao i shuntavi Shutanovac, pa je dalje bila sinoc emisija na RTS-u o toje temi itd.

I danas se ovaj americki ambasador na Kosovu po***** na Tadica i njegove napore da nas uvede u tu nacisticku alijansu.
 
pa vidis da nas teraju DS-ovci

Poceli su sa objavljivanjem clanka u Politici u kojem nam objasnjavaju da nam nema drugog puta nego u NATO, zatim je isto rekao i shuntavi Shutanovac, pa je dalje bila sinoc emisija na RTS-u o toje temi itd.

I danas se ovaj americki ambasador na Kosovu po***** na Tadica i njegove napore da nas uvede u tu nacisticku alijansu.

To ti je dokaz vise da citas moje postove ako nista drugo. Jos odavno sam rekla da je sve to skretanje (medijske) paznje sa siromastva i bede u Srbiji na poligon drzavnog kako bi se zamajavao narod. Od toga nema nista.
 
To ti je dokaz vise da citas moje postove ako nista drugo. Jos odavno sam rekla da je sve to skretanje (medijske) paznje sa siromastva i bede u Srbiji na poligon drzavnog kako bi se zamajavao narod. Od toga nema nista.

ne bih rekao da nema nista. iz prve ruke znam, zato sto je brat mog dobrog prijatelja u pitanju, da je preko 50 srpskih oficira bilo zadnjih godinu dana na skolovanju u USA. Za sta ih skoluju ako ne za sluzenje u NATO paktu?
 
Ocigledno smetamo Amerima u ostvarivanju nekih njihovih ciljeva. Ne rade oni ovo zato shto mrze Srbe, zato shto mrze nebeski narod i ostale bljuvotine vec zato shto ocigledno negde shkripi u njihovim strateshkim interesima. Kada bismo taj problem identifikovali i reshili siguran sam da bi pevali drugu pesmu.

imas 2 resenja tog problema

jedan je da izvrsis harikiri i tako vise kao Srbin ne smetas amerikancima i ostvarenju njihovih interesa u regionu

Drugi je da se zblizis sa americkim neprijateljima i radis aktivno na rusenju americkog uticaja u regionu i povracaja onoga sto su ti oteli

Treci put ne postoji. Sluzenje amerikancima Srbima za ovih 10 godina nije donelo bukvalno nista.
 
imas 2 resenja tog problema

jedan je da izvrsis harikiri i tako vise kao Srbin ne smetas amerikancima i ostvarenju njihovih interesa u regionu

Drugi je da se zblizis sa americkim neprijateljima i radis aktivno na rusenju americkog uticaja u regionu i povracaja onoga sto su ti oteli

Treci put ne postoji. Sluzenje amerikancima Srbima za ovih 10 godina nije donelo bukvalno nista.

Da smo sluzili Amerikancima do ovoga nikad ne bi ni doshlo. Mi smo uvek morali da se kurchimo i izigravamo ludilo. Mozete vi Hrvate zvati gnjidama koliko ocete,ako neshto dobro rade onda znaju da se uvuku u doope kad to zatreba. Mozda je i sada kasno za to,ali mene vishe brine shto nikakvu pouku nismo izvukli kroz istoriju...To je stravichno i najgore od svega. Moramo shvatiti da smo mi jedna obichna shaka jada od drzave koja nikad i nishta nece promeniti i da probamo kako god znamo i umemo da nadjemo svoje mesto u tom svetu. Trebamo se zbliziti sa onima od kojih cemo najvishe koristi imati u datom ternutku. Na zalost Amerika je daleko od toga da postaje slaba drzava.
 
Albanci i njihovi mentori su rezoluciju 1244 prekrsili kada su proglasili nezavisnost Kosova, a mi je sada krsimo uspostavljanjem sto direktnijeg drzavnopravnog poretka Srbije tamo gde mozemo. Tit for tat.

Ako Amerima ili pristinskim klanovima nesto smeta, neka probaju da pohapse legalno izabrane funkcionere na severu. Najebace k'o zuti, buduci da ovi gore imaju vise zastekanog oruzja od Vojske Srbije.

Samo, i oni znaju da su prosli put prosli jeftino, sa jednim mrtvim ukrajinskim pandurom, nekoliko desetina povredjenih UN policajaca i KFOR-ovaca i par zapaljenih oklopnih transportera koji kostaju vise od prosecne kuce u Severnoj Mitrovici. Ovaj put bi to bilo daleko krvavije, pa shodno tome KFOR cuti i pusi, jerbo nisu bas kadri da kuci objasne na koju foru im ljudi ginu i po Kosovu.
 
Albanci i njihovi mentori su rezoluciju 1244 prekrsili kada su proglasili nezavisnost Kosova, a mi je sada krsimo uspostavljanjem sto direktnijeg drzavnopravnog poretka Srbije tamo gde mozemo. Tit for tat.

Ako Amerima ili pristinskim klanovima nesto smeta, neka probaju da pohapse legalno izabrane funkcionere na severu. Najebace k'o zuti, buduci da ovi gore imaju vise zastekanog oruzja od Vojske Srbije.

Samo, i oni znaju da su prosli put prosli jeftino, sa jednim mrtvim ukrajinskim pandurom, nekoliko desetina povredjenih UN policajaca i KFOR-ovaca i par zapaljenih oklopnih transportera koji kostaju vise od prosecne kuce u Severnoj Mitrovici. Ovaj put bi to bilo daleko krvavije, pa shodno tome KFOR cuti i pusi, jerbo nisu bas kadri da kuci objasne na koju foru im ljudi ginu i po Kosovu.

Ameri ce najebati kao zuti od zakopanog oruzja u severnoj Mitrovici :lol:. Dajte ljud malo realnosti nije na odmet..
 

Back
Top