Vuk Drašković se neće kandidovati za lidera te stranke na narednom izb.saboru SPO

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Tragom jedne vesti o Vuku Draškoviću od prošle jeseni : Ne komentarišem glasine
Predsednik Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković nije želeo danas da komentariše pisanje medija da se neće kandidovati za lidera te stranke na narednom izbornom saboru SPO...

____________________________________________________


Ovo gore je izjava V. Draškovića, a u povodu glasina i pisanja nekih medija o njegovoj abdikaciji sa mesta predsednika SePeO-a.

Šta reći, čovek se toliko navukao na predsedničke funkcije, da bi pre podneo da dobije Ptičji grip i Koleru, no da ikada prepusti to mesto bilo kome.


Klasičan slučaj Bolesnog čoveka od funkcije, vlasti, koji morala nema ni miligrama, ima karakter obične retko vidjene nemoralne nakaze i olupine.

Ćovek je izgubio na stotine raznih izbora, kako predsedničkih, opštih i svakih živih , i to već bezmalo traje dve decenije.

Nikada mu nije palo napamet, da podnese ostavku, pa čak ni tada, kada ga se odreklo 98% birača u Srbiji.

Iako je u za ciglu godinu dana, svoju stranku od prve opozicione stranke, pretvorio u Kolo časnih sestara i braće, ni to mu nije bilo dovoljno da ode sa čela stranke.

Neee, čovek očito neće podneti ostavku i otići sa čela uništene stranke, taman da On i Dana ostanu poslenji članovi SePeOa.

Bio je u pravu kum mu Šešelj, Vuk je klasičan NARKOMAN, ali je on je nadrogiran funkcijom, vlašću, ništa manje od Kuma mu.

Neverovatno je, kako OCE-ubica SePeOa, i dalje želi da ljuja mrtvu "BEBU" , to jest stranku, iako to ljuljanje njoj ništa ne koristi, niti to ista oseća.

Vuče Bruko jedna, bezkarakteru jedan, sklanjaj se tog mesta čoveče bolesni, nenormalni, to mesto prepusti nekim mladim Lavovima desne provinjencije, kojih ima u Srbiji, ne doduše mnogo, ali ima ih.

Eto ako to uradiš Vuče, reći ću ti ko će tu stranku iz Mrtvih da dovede do rejtinga najmanje od 10%.

Ali očito, to ti nećeš da uradiš, jer se plašiš da se SPE-o ne povrati, i uvidi da si ti zlo-zla i kočnica napretka te stranke.

Očito, nije tebi slučajno Šešelj bio Kum, iver ne pada daleko od kumove klade.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hahahahahaha

Jedna lasta ne cini prolece, ali sa ostalim cini lepse..

Elem, ko je Vuk Draskovic svih ovih godina i bio i sta je bio..
Po meni on kao politicar ne zasluzuje ni temu na forumu..
Sto se pak Seselja tice, za razliku od Vuka, imao je rezultate, pa makar i nagodbene, i nije menjao svoj politicki stav, nije menjao ideju a ni koncepciju, ma koliko bio negativan i lik i stranka koju vodi ostao je dosledan ono sta je govorio i zagovarao, kako pre tako i danas..

Sto se tice lidestva i vodstva, te vlasti, pa nema se tu sta da kaze vise sem, sto se ima primer i sadasnjeg predsednika, koji po tim karakteristikama nista ne odstupa od Vuka,,

Vlast po svaku cenu i na bilo ciji racun..

I bice vreme kada ce i aktuelni predsednik da dozivi slicnu sudbinu, stim da ce sadasnji predsednik za razliku ov Vuka moci da kaze, JA SAM BIO BAJA, dok to Vuk ne moze da kaze nikada i nikako..

Tacka.
:rtfm:
 
Primoran sam da sam kod sebe spamijem temu : Ne znam što mi zatvoriše post o Romulicama, a pod šifrom o generalizaciji...što lažu, što izmiljaju stvari.
Napisao sam lepo mesto, dogadjaja, osobe koje su učestvovale u tome, i čak znam i radnje gde se to dešavalo. Šta je tu generalizacija drugovi i drugarice komunistkinje ? Nije u tome očito poenta, no o drušveno neprihvatljivom kritikovanju cigana, ali zato Kineze, Amere, Nemce, Engleze možemo da akamo do mile volje. Kad se kunem, ima u ponedeljak da tražim upis u Romuleske.
 
Вук Драшковић :
Најобичнија Херцегованска нула од човека
Довукло се г...о у Србију да се гребе, а на крају после силних ''ћуза'' постао доушник СДБ (данас БИА)
Смард, Полтрон, Љига, Дроња, Папуча,
НЕ СРБИН!!!!!!!!!! у комбинацији са караконџулом Даном Црногорком......јебитачна комбинација за пустошење Србије
Обоје ногом у дупе.....
 
Vuk Drašković je bio i ostao ikona protivukomunističke i protivumiloševićke diktature...

Vuk je vuk...., a vi ste đeca...............

Tako je profesore!

Pusti to, nego reci šta si ti dobio od njega, njih, stan, lokal, lokaciju ????
I ja bih tako pisao da sam dobio, ma bio bi žešći bre.

Ništa.... Knjigu možda... Noć đenerala.... Mada, ko zna gde je, verovatno sam je dao nakom da čita. Sa preporukom, naravno.
 
Ranije ste najviše srali po Vuku, a sad po Čedi. Rečnik je gotovo isti. To je najbolji pokazatelj ko vredi!

Kako te bre nije sramota, što ne pročitaš i post, sem naslova.Pogotovu ono Fontovano.
Tamo ćeš da vidiš, da ja ne kritikujem Vuka kao čoveka, no kao skaradnog političara, koji ima grdje manire no svi oni koje je decenijama kritikovao.

Čovek je očito čista NULA od političara.
Dvojka kao čovek.
Trojka kao pisac.
Četvorka kao večiti opozicionar.
I čista PETICA kao penzioner.
 

Ti bre nije sramota, što ne pročitaš i post, sem naslova.Pogotovu ono Fontovano.
Tamo ćeš da vidiš, da ja ne kritikujem Vuka kao čoveka, no kao skaradnog političara, koji ima grdje manire no svi oni koje je decenijama kritikovao.

Čovek je očito čista NULA od političara.
Dvojka kao čovek.
Trojka kao pisac.
Četvorka kao večiti opozicionar.
I čista PETICA kao penzioner.

Serkazam ti je nula,
tema dvojka,
post trojka,
volja četvorka,
lupanje petica. Čista petica za lupanje!
 

Back
Top