Teja zove BULBULDER...

Teja

Zainteresovan član
Poruka
111
... BULBULDER javi se... prijem...

Obaveštena sam da se u vašem kraju nalazi leglo napuštenih štenaca o kojima niko ne brine! Jedna od mojih mušterija ih obidje i nahrani kada je u mogućnosti ali, kako je starija gospodja u pitanju, potrebna nam je pomoć - neko ko bi ih fotografisao, obišao i nahranio s vremena na vreme. Više informacija na pp. Hvala,
Teja & zverovi
 
Ako su ti shenci kod opserwatorije znam ih.. Ima tu chopor pasa koji ne napaju ljude, malo se kache sa drugim psima, shto je normalno jer shtite swoju teritoriju.. Skoro se okotila kuja, ja je zowem Debela, ali pre par dana su se pojawili josh neki shtenci.. Napolju je dosta hladno shto znate i sami.. Ja im dam da jedu kad imam neshto.. Uglawnom su plashljiwi.. Bilo bi najbolje da se pozowe neka organizacija npr Okra da bi se shtenci udomili.. Swi su slatki... Mice male...;)
 
Mislim da Teja zna za kombinacije sa Orkom i dr organizacijama. Na nekoj temi je ostavila par kontakt telefona nekoliko rganizacija, vezano za zbrinjavanje napustenih zivotinja. Ne znam sad tacno koja je tema, ali kad pronadjem stavicu ovde kao podsetnik.
 

Back
Top