PRAVILA I OBAVEŠTENJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo što sam danas videla prilično me je zabrinulo
Neću da ulazim u istorijat sukoba, tek nedavno sam došla ovde, ali se ovakve stvari ne smeju ponavljati...
Molim i upozoravam SVE korisnike da prestanu sa sukobima, takođe da shvate da su povremeni konflikti uobičajeni među ljudima, ali da se oni ne smeju prolongirati i pretvarati u beskonačne iscrpljujuće ratove
Poznajem mnoge Astrologe i odlazila sam i na kongrese, i nikad nisam videla svađe a kamoli ovoliku mržnju
Ako već gledamo u Zvezde i izlazimo iz konvencionalnih okvira, smatramo sebe osobama širokog duha, hajde da se u skladu sa tim i ponašamo, da ne robujemo osveti, sujeti, provociranju, iživljavanju i besmislenim ratovima...
Hajde da delimo znanje a ne da se nadmećemo
Hajde da se šalimo a ne vređamo....
Ako se neki korisnik neprimereno ponaša, njegov post se prijavi nama, koji će to sankcionisati, a napadnuta strana neka ne reaguje na provokacije
Takođe upozoravam one koje stalno provociraju bez razloga jer vole glupe kvazipsiholiške igre, da odmah sa tim prestanu jer to je vrlo ružno a i ne baš mudro
Ovo nije Arena, već mesto za konstruktivnu razmenu mišljenja
Svađe ne samo da truju duše njihovih učesnika, već i druge, koji bi možda nešto napisali, odbijaju i plaše.....
Uvek je neko u određenoj situaciji u pravu, ali isterivanje maka na konac vodi u vrzino kolo
treba se setiti velike mudrosti ''PAMETNIJI POPUŠTA''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top