umanjiti penis?

srp-i-makaze.gif
 
"Oj sekice, dajder malo pice!" --
"Ne dam, braco, debele si kite!" --
"Daj mi, rano, rendisacu malo!'

"Oj sekice, dajder malo pice!" --
"Ne lam, braco, dugacka si *****" --
"Daj mi, rano, odrezacu parce!" --
"Ne rez' *****, ne vidio sunca
Ta ne kvari pici zalogaja!"

Vuk Stefanović Karadžić
 
stvarno, a šta rade kad trebaju da ga smanje? je l ga seku ili šta?

"Smanjivali penise magijom

U Kongu uhvaćeno 13 vračeva koji su čarobirali s muškim polnim organom. Nakon što im je zbog upotrebe magije prijetila opasnost od linča, policija u Kongu uhitila je trinaest vračeva koji se sumnjiče da su magijom pokušavali ukrasti ili smanjiti penise, piše Index.hr. Krađa penisa nije tolika rijetkost u zapadnoj Africi gdje je vjerovanje u tradicionalnu religiju i vračanje jako rašireno, a događaju se i ritualna ubistva. Priče o penisu su se prošle sedmice proširile milionskim glavnim gradom Kinshasom. Mediji su upozoravali stanovnike da se čuvaju putnika u taksiju koji nosi zlatna prstenja.

Policija je zadržala četrnaest navodnih svjedoka koji tvrde da su im vračevi samo dodirom uklanjali ili pak smanjivali penise. Neki su, pak, uvjereni da su se ti isti vračevi, obećavajući lijek, samo htjeli dočepati novca.

Policija je uhitila i vračeve i njihove žrtve kako se ne bi ponovilo krvoproliće iz Gane prije deset godina. Tada je, naime, bijesna rulja do smrti premlatila 12 kradljivaca penisa. ’No kada pokušavam objasniti žrtvama da je njihov penis još na mjestu, govore mi da se smanjio ili da su postali impotentni. Tada im kažem, kako znate ako ga niste probali’, kazao je šef policije."

penis.jpg
z:cry:
 
Poslednja izmena:

Back
Top