Glodari

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zamislite koliko kod nas ima glodara. Potpises za akcije od 1000 eura, a oni ti daju 1700 din. i ti trcis to uzeti?

Zar ne bi to trebalo iz principa odyebat i reci zayebite radnju, nismo se tako dogovorili?

Koliko ste spremni biti u ljubavi glodar? S obzirom da znam jako puno ljudi da prave kompromise dok im zena vrsi veliku nuzdu po glavi.
 
AKo treba da pravim konjpromise, neću ni biti sa ženom tom. Naći ću neku koja će mene prihvatiti kakav jesam i koju ću prihvatiti kakva jeste, bez konjpromisa.

Inače, nisam podigao te bedne pare
 
Da odgovorim oko akcija. Ja podigao sa dva druga i pravo u kafanu. Missim, je l to pogresno s tvoje perspektive, simmke?

Pa zakljuci sam. Jesi potpisao za 1000 eura ili za 1700 din. Ja sam se razmisljao da li pristati i za 1000 eura a kamoli za ove novce.

Zamisli upoznas curu preko neta, svidja ti se do ludila, a u RL dodje debela berta i jos ima kitu sa picom?
 
Pa zakljuci sam. Jesi potpisao za 1000 eura ili za 1700 din. Ja sam se razmisljao da li pristati i za 1000 eura a kamoli za ove novce.

Zamisli upoznas curu preko neta, svidja ti se do ludila, a u RL dodje debela berta i jos ima kitu sa picom?

Pa, u pravu si. Ali, zasto ne uzeti tih 1700dinara za pivo i kobasice, kao ja sto sam uradio? :) Nisam im dao 1000eura na zajam, a uzeo samo 1700 dinara.

Sto ne odes ti na kobaje?
 
I to i jos ispadnes mulac. Ali oni tu ubijaju dve muve jednim udarcem, jer vide koliko je narod lakom na mrve. Takav narod mogu yebati milion godina i on ce biti sretan da dobije mrve.

Tako je i u ljubavi neko se zadovoljava tuđim mrvama a neko daje i uzima sve.Zavisi kakav je ko čovek i šta ga ispunjava.Mrve su ipak za glodare......z:hm:
 
a sto si tice kompromisa....kompromisi se mesaju u bilo kakav medjuljutski odnos...pa i u ljubavi...ako ces da teras samo po svom i da ocekujes da ti drugi ljubi stope i gazi sebe onda bolje sedi sam i ne komuniciraj ni sa kim...samozivost nece niko da trpi...
ne znam sto ljudi kad se pomenu komprimisi odu u neku krajnost i odma pocnu price kako ce da izgube svoje ja ako se ponekad podvrgnu toj "operaciji"...svasta...pa dajes i uzimas..kooperacija
 
A sto bi sutra bilo bolje kad ti je danas lose. Odnosno ako su te danas prevarili za akcije, zasto bi ti sutra (zivio bolje) nesto dali?

Jer smo navikli da nam neko daje
neka vlast
zimovanja preko sindikata i zimnicu
stanove i shta sve ne
bili smo vodjena bicha generacijama
i sad ne umemo ni da hodamo a kamoli da se borimo
i gledamo gore
da nam opet neko neshto da
pa makar mrvu
i to nam daje nadu
za bolje sutra
 
ma nek rade sta oce..sta im mogu...ja da sama lupam u serpe ne vredi...kapitalizam smo trazili kapitalizam smo dobili...ebo dan kad sam uzla onu pistaljku...sto mi je neko ne nabi u dupe bem ti budalu :dash:
 

Back
Top