Vucic izjavio da nije engleski spijun

U danasnjim novinama pise da mnoge spijunske organizacije odradjuju neki posao u Srbiji pa se pominju Hrvatske,Rumunske Engleske i ostale organizacije. Tom prilikom Aleksandar Vucic izjavljuje da nije spijun i da ne radi za Engleze sta mislite o tome.

Volio bi da vidim bilo koga ko ce javno da kaze

"Jeste, tacne su informacije, Ja sam taj i taj i ja radim za njih"

Makar se radilo o najobicnijem coveku..

Pa jelte za ocekivati da Vucic prizna tako nesto..
Necu reci ni da jeste ni da nije, ali je i normalno da ovako nesto demantuje..

Tacka.
:rtfm:
 
Vučić je već hvatan u laži, imaju 2 klipa na Youtube gde se jasno vidi da laže. Pritom, bez dana radnog staža, on izdržava bolesnu suprugu i decu, digao je kuću u Jajincima, kupio kola ... i laže da radi u nekoj marketinškoj agenciji iako nigde nije prijavljen.
Vi kako želite, ja ću ovaj put da verujem Nataši Jovanović ... kakva god da je do sada nije lagala.
 
Vučić je već hvatan u laži, imaju 2 klipa na Youtube gde se jasno vidi da laže. Pritom, bez dana radnog staža, on izdržava bolesnu suprugu i decu, digao je kuću u Jajincima, kupio kola ... i laže da radi u nekoj marketinškoj agenciji iako nigde nije prijavljen.
Vi kako želite, ja ću ovaj put da verujem Nataši Jovanović ... kakva god da je do sada nije lagala.

Не ради он, већ брат му ....
Помињао је нешто
у време када је "размишљао" коме ће се царству приволети,
да ће напустити политику и радити у братовљевој Агенцији ....

Него никоме не паде на памет "донација" приликом оснивања СНС !!!

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Не ради он, већ брат му ....
Помињао је нешто
у време када је "размишљао" коме ће се царству приволети,
да ће напустити политику и радити у братовљевој Агенцији ....

Него никоме не паде на памет "донација" приликом оснивања СНС !!!

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Pričao je i da on radi i da je to privatna firma ... navodno tamo prima platu jer nije poslanik. Naći ću link, uglavnom poenta je da nije nigde prijavljen i da laže. A brat mu je, ako je verovati A. Vučiću, već neko vreme u Sloveniji, izmišljao je da je bio njemu u poseti onda kad je nestao na dve nedelje dok se premišljao gde mu je bolje da se ubaci, SRS ili SNS.
Donacija je priča za sebe, 8.000 evra ušteđevine z:D Da plaća samo to i onu rusku školu za dete koja košta đavo i po pa da se čovek zapita odakle mu stiže novac.
 
Neznam ali se prica da je Toma vrlo cesto u ambasadi SAD mozda tu nesto ima ili gresim.
Изгледа да је овде опште поимање шпијуна стварно испод нивоа Алексе Жунића.

Уопште не мора да се иде у неку амбасаду да би се за некога радило , а и радова има оваквих и онаквих.

Али, битно је да сви овде тачно знају, ко је чији шпијун, и за кога ради.

Ваљда и сами раде, па су упознати.

:snesko5:
 
Изгледа да је овде опште поимање шпијуна стварно испод нивоа Алексе Жунића.

Уопште не мора да се иде у неку амбасаду да би се за некога радило , а и радова има оваквих и онаквих.

Али, битно је да сви овде тачно знају, ко је чији шпијун, и за кога ради.

Ваљда и сами раде, па су упознати.

:snesko5:

Mene interesuje da li ljudi stvarno misle da špijuni stvarno idu u strane ambasade? Ako je neko stvarno nečiji špijun logično bi bilo da nikad i ne udje u stranu ambasadu.
 
Mene interesuje da li ljudi stvarno misle da špijuni stvarno idu u strane ambasade? Ako je neko stvarno nečiji špijun logično bi bilo da nikad i ne udje u stranu ambasadu.
Прави шпијуни немају потребе да иду било куд да би примали инструкције.

Али, то с одласком у амбасаде, је одавно смишљена слика за те, малоперичке масе, одгојене у срединама где се и могао лакше створити (инспирисан неким појавама из реалног живота) лик тог типа, у свим варијантама, од Алексе Ж, преко Балканског шпијуна, до неких данашњих.

А шта оно, уосталом, рече Нушић:
"Ако неког не трпиш, из било ког разлога, само пусти глас за њега да је - издајник".
 
Ma koje pare bre, imaju oni jasno utvrdjene tarife... po glavi srpskog izdajnickog poslanika 5 funti godisnje, ministru 10, predsedniku 12.

A ne radi mi se na izdaji za manje od 5 funti godisnje. Ne isplati se nikako.

five-pound-note.jpg
 

Back
Top