IRISH STEW! DA LI STE CULI?

Führer.:
DA, a pre toga su svirali na, nemoguce neposecenoj, "BG invaziji" (nekadasnja "Invazija gimazija"). Tu im je prvo mesto zamalo izmaklo. Inace su iz "Indjije"... dobri su, vrlo su... dobri su....
cekaj "BG invazija" prosle godine u aprilu, ili nesto od ove godine?

prosle godine je pobedio my ex ortak, band "Irie" hehe, a bas su i bili dobri, bubnjar posebno, hehehe DA! Bio je i proglasen za najboljeg, a imao je toliku tremu da mu je ispala palica i bio mu je prvi nastup, znaci, mozes da zamislis onda kako svira! :D :wink: 8) :lol:
 
Чуо сам их ја пре неколико месеци у Дому омладине. ОК су стварно. Можда чак и бољи од Келта. Онај мали што пева - има много добар глас. Продорнији од Ациног 100 пута.
Иначе, мислим да је део екипе негде из Срема (за оног дебелог знам 100% да јесте), тако да је делимично у праву онај ко је рекао да су из Инђије. :wink:
 
Planer:
Чуо сам их ја пре неколико месеци у Дому омладине. ОК су стварно. Можда чак и бољи од Келта. Онај мали што пева - има много добар глас. Продорнији од Ациног 100 пута.
Иначе, мислим да је део екипе негде из Срема (за оног дебелог знам 100% да јесте), тако да је делимично у праву онај ко је рекао да су из Инђије. :wink:
ali ga suvise imitira, ili bar tako izgleda (8
ja sam ih slusala nekoliko puta.. bila sam na certu u Akademiji.. :roll: iskreno.. :? OK su oni.. imaju i dobre pesme.. ali kad sviraju nekoliko autorskih za redom postane smor.. jer su sve suvise spore (:
POZ
 
Nadya:
Führer.:
DA, a pre toga su svirali na, nemoguce neposecenoj, "BG invaziji" (nekadasnja "Invazija gimazija"). Tu im je prvo mesto zamalo izmaklo. Inace su iz "Indjije"... dobri su, vrlo su... dobri su....
cekaj "BG invazija" prosle godine u aprilu, ili nesto od ove godine?

prosle godine je pobedio my ex ortak, band "Irie" hehe, a bas su i bili dobri, bubnjar posebno, hehehe DA! Bio je i proglasen za najboljeg, a imao je toliku tremu da mu je ispala palica i bio mu je prvi nastup, znaci, mozes da zamislis onda kako svira! :D :wink: 8) :lol:
ove godine je bila 8) i oni su svirali 8) ali ne znam za to "izmicanje prvog mesta"... :?
nisu bilio ni drugo ni trece :P
pa sto se ovogodisnje Gimnazijade tice... nisu bili losi :roll: bila je super atmosfera :D igranje, skakanje i to... :D ali nisam bas odusevljena njima kao njima... :roll: 8) a da... bili su i u Domu... mozda su tamo bili bolji nego na Gimnazijadi...
i to sto Tish kaze... 8) u Domu ne moraju svoje da sviraju 8) 8) 8)
 
meni je njihov bendzista najoblji drug, a i ostale chalnove super poznajem - Nesu Gitaristu, Djurica bendzistu, medu legendu bubnjara, radica harmonikasa, bokija naravno... sem Prote (koji je iz Rume). On se tek skoro prikljucio i nisam imao bas prilike neke da kga upoznam. Irish Stew je super bend! Po meni su oni bolji od Kelta! Svidja mi se sto imaju harmoniku! A Boki Petrovic je legenda!

I FEEL THE END IS SO CLOSE NOW MY LAST WORDS TO SAY
I KILL EVERY BASTART THAT GOT IN MY WAY
ONLY PLACE I COULDNT REACH WAS YOUR HEART MY TRUE LOVE
JUST LOOK AT ME AND ANSWER ME WHY
 
mortishaaa:
Ernesto_Che:
meni se sasvim svidjaju...cula sam ih na dvesta dvojci i u domu, i bas su mi ok...
nisu mi nesto smor, imaju koju bas dobru pesmu, a i muzika im je lepo komponovana...
svidja mi se i raznolikost instrumenata koje koriste...
u svakom slucaju, nisu losi
ma super su.. ali kad vezu 2-3 autorske pesme malo smore (;

pa dobro mozda-al ja ne znam mladi bend koji ponekad ne smara...u stvari skoro svaki bend ume da smori...
 
Irish Stew

Napoleonka:
Ide li neko na njihove svirke?Volite li da ih slushate?Momci su mi bas extra...

Chester girl:
Ako su ti oni koji mislim da jesu onda su ok...samo nisam sigurna dal su to ti, mada svi bendovi su bili fini, tako da su i ti....

Napoleonka:
Ma jesu,bas su super.Sigurno mislis na njih :D

$helobina:
Cula sam jednu njihovu pesmu,,,simpatichna je ...

IvAnA:):
Ma ja sam bila na skoro svim njihovim svirkama...Strava su....Nisam ni na jednoj svirci videla atmosferu kao na Stew-u svaki put...Momci su super...Djurica sam upoznala,on mi je najveci lik,Bojan je malo uobrazen,Nesa je simpatican...A ostali ne znam kakvi su...Pesma Why im je straaava....Ma super su...Samo da se mnogo ne uobraze...:))A kome se to svidja Bojan?Ja sam cula da je on dugo zaljubljen u neku devojku i da kao sve pesme koje pise posvecuje njoj...Mada ne znam,to je bilo davno...Najbolja njihova svirka po mom misljenju je bila u aprilu u SKC-u,mada nije bilo lose ni sad u Akademiji....:))
 
ah gospode on ide u 13. sad vec imam :P ovakvo misljenje o njima.inace su ok,volim irski rock i lepo je kad mozes posteno da se iskaces na svirkama :D
e vi svi silni ortaci i poznanici jel znate gde mogu da se nabave/skinu njihove poesme...ako ne pitajte ih i ako 2. ne trazite im.thnx unapred
 
pre sam ih volela dok nisam shvatila da ne umeju da sviraju. ali stvarno! uzasno falsiraju, razstimovani su, izgledaju kao propali matori muzicari u onim sakoima. bubnjar je sranje, boki ne da nema sluha, a kad pocne da svira frulu dodje mi da povracam. zvuce kao razstimovani orkestar bez dirigenta- svako svira svoje i ne slusa sta drugi sviraju. prvo treba da nauce svi samostalno da sviraju, pa tek onda da zajedno pokusaju, i definitivno treba vise da vezbaju! inace volim irish, i ideja im je super, i super je to sto pokusavaju da urade, i verovatno su svi super likovi, ali nemaju veze sa muzikom.
 

Back
Top