STA MISLITE O HOMOSEKSUALCIMA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skyler:
e sramota. pre vise od deset godina niko nije smeo da pomene temu "homoseksualaca" a sada od kako imamo brojne serije o njima svi smo odusevljeni idejom o svom novom gej drugu koji ce mi reci da li mi cipele idu uz haljinu i koji ce samnom gledati romatnticne komedije i uzsisati! Uzas. trebamo ih prihvatiti kao najnormalnije ljude koji se razlikuju od nas u tome sto osecaju privlacnost prema istom poli i tacka. A sto se tice parada i njihovih borbi za prava, da li treba neki gej frajer da ima vise prava od obicnog coveka? Osudujem svakoga ko ih diskriminise a jos vise one koji misle da se homoseksualci prave po kalupu. A sad jedno pitanje : zasto je svima "bas super" kada vide lezbejke a kada vide homoseksualce onda se uzasavaju? to je isto,zar ne? :P :D :!:

to nije tacno meni je bas obrnuto
 
Electra:
wild_child:
Pa slazem se....bolje da odrastaju u sirotistima i na ulici to je tako edukativno :roll: :roll:
Jedini razlog zbog kojeg ja pederima ne bih dala da usvajaju decu jeste sto ce ta deca nailaziti na nerazumevanje okoline i verovatno biti maltretirana od okoline.

Naravno da ne... Ali... ne znam... Nekako je... ne mogu da nadjem prave reci. Kako zamisljas jednu takvu porodicu? Ne sumnjam da bi oba roditelja, da tako kazem, ili staratelja, volela dete i brinula se o njemu. No ipak... nesto mi tu ,,ne ide''...

Pa ne znam ali....kad gledash koliko rasturenih brakova ima,odnose izmedju ponekih muzeva i zena,svadje,razvodi,pijanstva...zasto ne dati sansu ljudima....to sto su drugacijih sexualnih sklonosti ne znaci da nisu u stanju da pruze ljubav i razumevamnje
 
Ja te ljude POTPUNO podrzavam...Meni je to sasvim prirodno,i nikako ih ne treba odbaciti!Svako ima pravo da se sexualno opredeli.Ja sam za sada hetero,ali ako se jednog dana zaljubim u zenu,pa boze moj!Ne razumem kako to neki ovde ne mogu da shvate!!!
 
Ja sam hetero,ali stvarno ne kontam sta se nekog tice da li njegov ortak/inja ima decka ili devojku!To je sasvim privatna stvar!Nisu oni krivi sto su takvi!Mislim da su zaista hrabri oni koji to priznaju i ne treba im se petljati u uzbor!Ja ih prihvatam skroz normalno.
 
Keeper:
emy_331:
O njima mislim da su najbolji kad spavaju.....
Takvi ljudi postoje i sta mi tu mozemo,ali mislim da im puno prostora poklanjaju u javnosti da se oni previse eksponiraju.....i sad kao te fore,brak,deca.....pa to je narusavanje prirodnih i bozijih pravila....oni ako posToje nek postoje,ALI NEKA MI NE PARADIRAJU OKOLO,JER CU SA ZADOVOLJSTVOM DA SLOMIM STANGLU O NJIHOVA LEDJA!!!!!

prirodnih i bozjih pravila? ... ako ih je priroda stvorila takve, onda je ona tako htela. a ako cemo o bozjim pravilima, onda ti (tj. zene) nikad ne biste imale pravo glasa na primer, i morali biste da cutite u crkvi i da muzevljeva bude zadnja.
a sto se lomljenja stangli tiche, lupaj sebe a ne druge. to je vec krsenje bozjih i prirodnih pravila :)

Da su priroda i Bog podarili muskarcu mogucnost da ostane u drugom stanju,i da su zeni podarili mogucnost da oplodi drugu zenu,onda ja ne bih imala nista protiv brakova izmedju homoseksualaca,a to sto ih je stvorila takve......pa u svakom radu i procesu postoji greska!A sto se tice zenskih prava,to i nije bas pitanje Boga i prirode,vec vremena,industriskog i naucnog napretka.Zene su pocele da se ostamostaljuju onog trenutka kada su ostajale bez svojih jacih polovina.Tako,kada su naisle krize,muskarci odlazili u ratove ginuli......koje tada bio glava porodice i koje tada donosio novac kuci?Zena.
A sto se tice stangla i lupanja.......pa i u Bibliji i prirodi uvek je bilo nekog lemanja........i toga ce uvek biti,jer to je najstariji nacin komunikacije! :twisted:
 
Keeper:
homoseksualizam bolest. nije to bolest, od bolesti se jednom oboli i jednom se prezdravi, ako ..... medjutim, homoseksualac si od rodjenja i to ces do kraja i ostati.
pazi ovako.. nije da podrzavam, ali jedna ispravka.. jesi cuo nekad da covek moze da se rodi se nekim urodjenim manama? evo lupam, napr na srcu.. e pa i on celog zivota zivi sa tim.. bolesto koje si ti opisao su stecene tokom zivota i zasluzni smo za njih mi sami, koliko brinemo o nama samima.. a na urodjene covek ne moze da utice.. dogadjaju se ukoliko je trudnoca ,ne prvailna' ili se cak i nasledjuju.. etc. etc. (8
keeper:
ako cemo o bozjim pravilima, onda ti (tj. zene) nikad ne biste imale pravo glasa na primer, i morali biste da cutite u crkvi i da muzevljeva bude zadnja.
hm.. setimo se samo koliko su dugo zene bile glavne, a koliko muskarci (;
wild_child:
A kako biste reagovali da vam sin/cerka OBOLI Od Homosexualizma
upravo tako (;
elem.. sta ja mislim.. iskreno.. ranije su mi bili malo gadni i sve to.. ali sad.. kad gledam zar je bitno? ne znam ni jednog takvog coveka.. ali i da ga znam nije bitno.. bitno je sta je covek iznutra, kakav je ((; jeste banalno poredjenje, ali ako covek slusa razlicitu muziku od vas vi necete pricati sa njim? za ime sveta necete imati nijednu zajednicku temu :lol: ili cete preci preko toga? (;
infidel:
ako je bog stvorio sva stvorenja na zemlji onda bi on teo da su sva njegova stvorenja srecna, a da li su?
zasto nisu?
jer u pitanju sotona?
ako jeste onda bog nije svemocan :wink:
btw, sto ima gromobran na crkvi? :lol:
ovaj post nije za ovu temu.. odgovoricu na onoj temi o Bogu ....
jos nesto.. danas ja bas citala ovu temu.. (na teme, ako nisam dugo dolazila odgovram offline) kasnije isla nesto do grada.. i sad ja u busu.. (inace ne volim da slusam tudje razgovore (; ) ja stojim da izadjem i cujem coveka kako kaze: "Sta je rekla? Tata ja sam lezbejka" drugi covek odgovara "da" i on kao u stilu.. "to nije normalno, ja bih je se odmah odrekao.. poceo da psuje po njoj.. pa onda kao mozda ti je i otac to.." bla bla.. to je otprilike rekao (posle sam izasla (8 ) devojka nije bila tu, a ocigledno ni njen otac.. :shocked: :shocked: :shocked: strasno.. jadni mi :shocked:

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY
PEACE
 
emy_331:
Keeper:
emy_331:
O njima mislim da su najbolji kad spavaju.....
Takvi ljudi postoje i sta mi tu mozemo,ali mislim da im puno prostora poklanjaju u javnosti da se oni previse eksponiraju.....i sad kao te fore,brak,deca.....pa to je narusavanje prirodnih i bozijih pravila....oni ako posToje nek postoje,ALI NEKA MI NE PARADIRAJU OKOLO,JER CU SA ZADOVOLJSTVOM DA SLOMIM STANGLU O NJIHOVA LEDJA!!!!!

prirodnih i bozjih pravila? ... ako ih je priroda stvorila takve, onda je ona tako htela. a ako cemo o bozjim pravilima, onda ti (tj. zene) nikad ne biste imale pravo glasa na primer, i morali biste da cutite u crkvi i da muzevljeva bude zadnja.
a sto se lomljenja stangli tiche, lupaj sebe a ne druge. to je vec krsenje bozjih i prirodnih pravila :)

Da su priroda i Bog podarili muskarcu mogucnost da ostane u drugom stanju,i da su zeni podarili mogucnost da oplodi drugu zenu,onda ja ne bih imala nista protiv brakova izmedju homoseksualaca,a to sto ih je stvorila takve......pa u svakom radu i procesu postoji greska!A sto se tice zenskih prava,to i nije bas pitanje Boga i prirode,vec vremena,industriskog i naucnog napretka.Zene su pocele da se ostamostaljuju onog trenutka kada su ostajale bez svojih jacih polovina.Tako,kada su naisle krize,muskarci odlazili u ratove ginuli......koje tada bio glava porodice i koje tada donosio novac kuci?Zena.
A sto se tice stangla i lupanja.......pa i u Bibliji i prirodi uvek je bilo nekog lemanja........i toga ce uvek biti,jer to je najstariji nacin komunikacije! :twisted:

sto kaze narodna poslovica BATINA JE IZ RAJA IZASLA! 8)
 
Alexandra9:
plavusa ana:
sto kaze narodna poslovica BATINA JE IZ RAJA IZASLA! 8)
da je batina dobro sredstvo... ona bi u raju i ostala... :p (8

Nazalost, ni ovde u matrijalnom svetu ne pomaze puno...na kraju kada se i sam bog previse naljuti..onda cemo svi da okusimo prave..koje se dosad nisu upotrebljavale,i niodakle nisu izasle:P :shock: :wink: (8
 
XeNiA_nS:
Alexandra9:
plavusa ana:
sto kaze narodna poslovica BATINA JE IZ RAJA IZASLA! 8)
da je batina dobro sredstvo... ona bi u raju i ostala... :p (8

Nazalost, ni ovde u matrijalnom svetu ne pomaze puno...na kraju kada se i sam bog previse naljuti..onda cemo svi da okusimo prave..koje se dosad nisu upotrebljavale,i niodakle nisu izasle:P :shock: :wink: (8

nemam komentar na ovo :shock: :shock: :shock: :shock:
 
mortishaaa:
pazi ovako.. nije da podrzavam, ali jedna ispravka.. jesi cuo nekad da covek moze da se rodi se nekim urodjenim manama? evo lupam, napr na srcu.. e pa i on celog zivota zivi sa tim.. bolesto koje si ti opisao su stecene tokom zivota i zasluzni smo za njih mi sami, koliko brinemo o nama samima.. a na urodjene covek ne moze da utice.. dogadjaju se ukoliko je trudnoca ,ne prvailna' ili se cak i nasledjuju.. etc. etc. (8
pa ja pricam upravo o tome da je homoseksualizam urodjen ... nije stechen. eto, priroda je tako odluchila ...

mortishaaa:
hm.. setimo se samo koliko su dugo zene bile glavne, a koliko muskarci (;
koliko dugo su zene bile glavne? :roll:


[/quote]
 
Keeper:
mortishaaa:
pazi ovako.. nije da podrzavam, ali jedna ispravka.. jesi cuo nekad da covek moze da se rodi se nekim urodjenim manama? evo lupam, napr na srcu.. e pa i on celog zivota zivi sa tim.. bolesto koje si ti opisao su stecene tokom zivota i zasluzni smo za njih mi sami, koliko brinemo o nama samima.. a na urodjene covek ne moze da utice.. dogadjaju se ukoliko je trudnoca ,ne prvailna' ili se cak i nasledjuju.. etc. etc. (8
pa ja pricam upravo o tome da je homoseksualizam urodjen ... nije stechen. eto, priroda je tako odluchila ...
pa znam da pricas o tome.. samo kazem (;

~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY (((;
PEACE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top