bogatas...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
sta mislite vi, sad na radiju bila ova pesma:
i slusam reci i nesto razmisljam... elem, prica je da je on ostao bez nje, a da je ona sad sa nekim bogatim likom... i on kaze da njoj nikad nece da bude dobro sa tim bogatim likom, kao sto joj je bilo sa njim... otprilike... mozete i sami da preslusate, ako vas zanima...

sad, pitanje moje jeste sledece - zbog cega postoji misljenje da neko ko je bogat, ne moze da usreci devojku jos bolje nego neko ko to nije, a da u celu tu pricu nije ukljucena i ta famozna materijalna strana?

Glupost, to on sebe tesi kako joj je bio dobar. Da je on njoj bio dobar ne bi ona otisla. Znaci da joj je ovaj bolji.

Nema vece gluposti, nego se secati i patetisati na prosle ljubavi. Zivot donosi novu vezu, a tim i novo torbanje. Mozda ni ne donese nikad, ali ruku izgubiti neces.
 
to, da muskarci hoce to od devojaka, samanta dzouns, to je tebe neko debelo prevario... ja ne znam nikoga ko bi voleo da bude u vezi sa devojkom koja 'nema 3 gr mozga' i slicno... mada, mislim da devojke imaju tu realniji problem jer, kao sto je prorok Tarabic jednom davno rek'o: "doci ce vreme kada ce panjeva biti na sve strane, a nikoga da ih primeti'... he hehe...
 
Hm... ne znam bas

znam ljude koji su imali ljubavnice koje su bolje izgledale od njihovih zena, devojaka koje su im bile cak i zanimljivije od njih

a OPET su bili sa svojim Gaborima od zena


Pa ko je lud da ostavi zenu. Evo zamisli sad jednu stvar. Meni neka zena ponudi brak a zivi vani i tako mi sredi buducnost, jer preko nje dobijem papire. Ja je nikad iz zahvalnosti ne bi ostavio, cak ni da je ne mogu vise torbati.
 
sta mislite vi, sad na radiju bila ova pesma:
i slusam reci i nesto razmisljam... elem, prica je da je on ostao bez nje, a da je ona sad sa nekim bogatim likom... i on kaze da njoj nikad nece da bude dobro sa tim bogatim likom, kao sto joj je bilo sa njim... otprilike... mozete i sami da preslusate, ako vas zanima...

sad, pitanje moje jeste sledece - zbog cega postoji misljenje da neko ko je bogat, ne moze da usreci devojku jos bolje nego neko ko to nije, a da u celu tu pricu nije ukljucena i ta famozna materijalna strana?

Ma to je pogresno, sa lovarnim likom je uvek bolje svakoj ribi, zato i idu kod njih! :lol:
 
nema to veze sinke..zzena sam, znam bolje od tebe :)

Sto bi ti znala bolje od mene kad mi sad pricamo sta muskarac radi. Jer u ovoj prici su zena i muskarac.

A jos si napisala da nisi bila sa lovarnim likom, kako onda mozes znati da li onaj koji kupuje lose ili dobro torba, znaci ti vise pretpostavljas nego ja.:)
 

Back
Top