Тадић СРАМОТА за Србију?

Да ли је Тадић СРАМОТА за Србију

  • ДА

  • НЕ

  • нешто друго


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Понекад се питам да ли је овај човек луд или једноставно само ради свој задатак.
Његови потези су крајње лицемерни и жалосни!

Он је једини председник у историји једне земље који свесно уништава сопствени народ.

Да се подсетимо ,он је прво сопствени народ прогласио геноцидним,затим се извинио свим другим народима и сада званично предлаже резолуцију којом би своју замисао овековечио за веке векова.

Историја није игра и шала,сутра ће свако својој деци морати да објасни ,зашто је изабрао председника Србије који је сопствени народ прогласио убицама и кољачима!

Биће касно да се говори деци сутрашњице ,НИСАМ ЈА,када буду историју учили
и у њој себе видели као убице и кољаче!

То је прихвватње резолуције о Сребреници ,не један човек ,него један народ!

И још никада се у историји човечанства овакво нешто није десило!
''''''''''''''''''''''''''''
Усвајањем резолуције о жртвама у Сребреници биће учињен позитиван етички и вредносни искорак у односу на сталну потребу друштава на Балкану да жале искључиво своје жртве, рекао председник Борис Тадић.
''''''''''''''''''''''''''

7556.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako smem da odgovorim ... Čovek odrađuje zadatak. Tako mu je rečeno i nema tu šta više da se raspravlja. :sad2:

Za DOS je utrošeno 80 miliona $ 2000-e godine. Mora to da se nadoknadi ... :per:

Друже ,није само да он ради задатак ,он пише историју у којој ће српски народ бити
агресор !
А ту историју ти ћеш морати да објасниш свом детету!
 
Друже ,није само да он ради задатак ,он пише историју у којој ће српски народ бити
агресор !

А ту историју ти ћеш морати да објасниш свом детету!

To, drugarice moja, samo slepac ne vidi. A osim slepaca tu su i Mudže, Učitelji, NATO prijatelji itd. Sve se to trudi a maneken je na čelu kolone. z:cry:
 
Понекад се питам да ли је овај човек луд или једноставно само ради свој задатак.
Његови потези су крајње лицемерни и жалосни!

Он је једини председник у историји једне земље који свесно уништава сопствени народ.

Да се подсетимо ,он је прво сопствени народ прогласио геноцидним,затим се извинио свим другим народима и сада званично предлаже резолуцију којом би своју замисао овековечио за веке векова.

Историја није игра и шала,сутра ће свако својој деци морати да објасни ,зашто је изабрао председника Србије који је сопствени народ прогласио убицама и кољачима!

Биће касно да се говори деци сутрашњице ,НИСАМ ЈА,када у буду историју учили
и у њој себе видели као убице и кољаче!

То је прихватље резолуције о Сребреници ,не један човек ,него један народ!

И још никада се у историји човечанства овакво нешто није десило!
''''''''''''''''''''''''''''
Усвајањем резолуције о жртвама у Сребреници биће учињен позитиван етички и вредносни искорак у односу на сталну потребу друштава на Балкану да жале искључиво своје жртве, рекао председник Борис Тадић.
''''''''''''''''''''''''''

boris-tadich--PRVA.jpg

Ja jesam glasao za njega i kajem se sto sam to ucinio.

p.s.Lepa fotka!
 
Komunisti su sramota za Srbiju...

Ratko Mladić je sramota za Srbiju...

Šešelj je sramota za Srbiju...

Slobodan Milošević
je sramota za Srbiju...

JSO je sramota za Srbiju...

Arkan je sramota za Srbiju...

Huligani su sramota za Srbiju..

Ti se u'vati za .... Tadića..

Zašto su oni sramota za Srbiju i dokle će svako ko misli da treba da se bori za svoju državu ovde biti na krstu a izdajnici se veličaju?! Ako ti se Tadić tako sviđa, nosi ga kući...pa nek ti rastura kuću, možda će ti tada neke stvari biti jasnije.z:hm:
 
Onog trenutka kada su počeli da ga brane ustaše i muslimani a vlastiti narod da ga mrzi i prezire trebao je da se zapita šta je to sa njim.

Шта има он да се пита,
питају се они који му наређују,
они који свирају,
а његово је само да игра по музици ....
А да ли је труба, хармоника или зурле и тупан,
битно је да има шипка за коју ће да се ухвати,
да не падне ...

Сад бих ја и неку сличицу поставио,
али би тада приуштио задовољство дежурним тужибабама,
а љубитељима лика и дела ...

ПА БАШ НЕЋУ !!!!

z:pz:pz:pz:pz:p

Знате ви, знате ... Није ми нужно ....

Sa tadićem će morati da se raskrsti što pre. Ta vaška je nešto najgore što je moglo da dođe do vlasti u Srbiji.

Довели га гласовима,
легално је изабран ....

Е, сад, шта су, и да ли су уопште мислили када су га бирали,
да ли су овако нешто очекивали,
ти који су за њега гласали ???
 
Zašto su oni sramota za Srbiju i dokle će svako ko misli da treba da se bori za svoju državu ovde biti na krstu a izdajnici se veličaju?! Ako ti se Tadić tako sviđa, nosi ga kući...pa nek ti rastura kuću, možda će ti tada neke stvari biti jasnije.z:hm:

Komunisti su sramota zato što su nekažnjeno ubijali stanovništvo posle WW2.

Ratko Mladić je sramota za Srbiju, jer je streljao zarobljenike...

Šešelj je sramota za Srbiju, raspirivao mržnju i podstrekavao zločine...

Slobodan Milošević je sramota za Srbiju, jer je dozvolio da se devastira Srbija u svakom pogledu...

JSO je sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...

Arkan je sramota za Srbiju, jer je kriminalac i ubica...

Huligani su sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...
 
Zašto su oni sramota za Srbiju i dokle će svako ko misli da treba da se bori za svoju državu ovde biti na krstu a izdajnici se veličaju?! Ako ti se Tadić tako sviđa, nosi ga kući...pa nek ti rastura kuću, možda će ti tada neke stvari biti jasnije.z:hm:




Ma nema on ništa.... a najmanje kuću.
Bar da to ima duboko bi se zamislio pre nego što izvali neku novu novu bljuvotinu.

Mislim da su mu domaći demo-fašisti obećali neki svinjac čim se ovoliko trudi da bude za njega stanovnik.
 
Komunisti su sramota zato što su nekažnjeno ubijali stanovništvo posle WW2.

Ratko Mladić je sramota za Srbiju, jer je streljao zarobljenike...

Šešelj je sramota za Srbiju, raspirivao mržnju i podstrekavao zločine...

Slobodan Milošević je sramota za Srbiju, jer je dozvolio da se devastira Srbija u svakom pogledu...

JSO je sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...

Arkan je sramota za Srbiju, jer je kriminalac i ubica...

Huligani su sramota za Srbiju, jer su kriminalci i ubice...

potpisujem
 

Back
Top