Srećan Rođendan Predsedniče

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Vidim sad neke poželjne devojke u prolazu, spremaju se, trude se da izgledaju što više sexy. Ja priupitam šta se dešava, one rekoše "idemo da predsedniku dragom, em milom, otpevamo rođendansku pesmicu". Eh, siroma BoTa, nema para, ali vidim da ga bar žene vole. Srećan rođendan predsediniče, pa da zaradiš bar neku garsonjericu :)
 
Srecan Rodjendan B.T. i dao Bog da Ti se vakcina primi.....................nisi je dobio medju prvima........kako si sam izjavio -dok se ne proveri da si prvi prelezao-.....................IMUNITET ali TELESNIi......ebena stvar...........i seti se onih koji su te pretvorili u budne spavace.....................Pomoz Bog...SRBINE.........................a seti se i onih kojima si narodnu kuhinju ukinuo..........mada stesao si liniju i facu kao da je i tebi ukinuta..........IMUNITET TELESNI...ebeno.................................z:poz:
 
Poslednja izmena:
Ah cirkusa... Čudim se kako nije osvanula tema o poklonima koje BoTa dobija od stranih državnika kad ide ili mu dolaze u posete. Pa onda ono obavezno "narod nema šta da jede, a Tadić skuplja skupocene poklone"...
Joj Srbijo. :udriglavu:

Evo imas sansu da mu ga klececi....poklon.predas........On to obozava......a koje si Ti fele.........ebiga........SUBARU je SUBARU.........neko ga kupi na lizing....neko na ........Ma visina pogleda sa nizine..................dok je pogled sa visine............ma ajd boli glava.................Serife,Jominuse.......i taksirani sa zajednicke *TAJNE VECERE*.............da ne nabrajam.Ziv mi Bio.Ne sumnjam da neces nista shvatiti..................
Cuj nisam znao da si POcetnik.....mada je svaki post na to upucivao.........mislim misaoni....................
 
Poslednja izmena:
Ah cirkusa... Čudim se kako nije osvanula tema o poklonima koje BoTa dobija od stranih državnika kad ide ili mu dolaze u posete. Pa onda ono obavezno "narod nema šta da jede, a Tadić skuplja skupocene poklone"...
Joj Srbijo. :udriglavu:

Pa, čini mi se da nema pravo da primi poklon po zakonu, koji je skuplji od 500 eura. Ostalo je vlasništvo države. Tako da džaba te priče o "nema narod leba, a predsednik se valja u skupocenim poklonima". :P
 
Evo imas sansu da mu ga klececi....poklon.predas........On to obozava......a koje si Ti fele.........ebiga........SUBARU je SUBARU.........neko ga kupi na lizing....neko na ........Ma visina pogleda sa nizine..................dok je pogled sa visine............ma ajd boli glava.................Serife,Jominuse.......i taksirani sa zajednicke *TAJNE VECERE*.............da ne nabrajam.Ziv mi Bio.Ne sumnjam da neces nista shvatiti..................
Cuj nisam znao da si POcetnik.....mada je svaki post na to upucivao.........mislim misaoni....................
Pošto sam siguran da ovo boldovano nije za penal, mogu samo da ti kažem da se okreneš od monitora i prvom koga ugledaš kažeš da klekne.
 
Ziveo nam marsal bota jos sto godina!
happystalin-1.gif
 

Back
Top