da li se neko seca...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Molila bih one koji se secaju jedne da kazem lepe ideje da se novac dobija u kovertama slanjem odredjene sume na nekoliko adresa...uproscenije receno imate na prvom mestu nekog i njih deset mu salju pare pa posle izvesnog vremena i vi dodjete na red...vise ne znam kako se to radilo ali sam bogami tada dobila lepu sumu...bilo je to nesto u dolarima ne znam vise koliko...samog nacina se ne secam ali mi se ideja zaista svidela...Znam da je neko iz poste prekinuo to i uzimao novac pa je kazu dobio otkaz ali vise se nije igralo...Mozda bi neko mogao to detaljnije da opise ko se seca a nacin slanja novca bi se mozda mogao promeniti...Napisite svoje misljenje...
 
Na slican nacin su ljudi ranije kupovali automobile... to mu dodje kao neka kupovina na kredit jos ako imas srece pa budes medju prvima izvucen...s tim sto je tu i bio ogranicen broj ljudi dok je kod ovoga o cemu ti pricas lanac koji se siri...
Dobro zvuci kao ideja... i zasto je problem jagodice da tek tako dobijas novac... meni ne bi smetalo 8) :wink:
 
lady me:
Na slican nacin su ljudi ranije kupovali automobile... to mu dodje kao neka kupovina na kredit jos ako imas srece pa budes medju prvima izvucen...s tim sto je tu i bio ogranicen broj ljudi dok je kod ovoga o cemu ti pricas lanac koji se siri...
Dobro zvuci kao ideja... i zasto je problem jagodice da tek tako dobijas novac... meni ne bi smetalo 8) :wink:
Ja mislim da uopste ne bi imala psihickih problema da otvaram koverte i u njima nalazim novac...deluje i zabavno i korisno...samo kad bi neko konkretno objasnio kako sve ide i kad bi poceo lanac...zasto ne...Svi imaju koristi od toga... :D
 
Распитај се мало о ткз. "пирамиди" :!: На почетку још можеш нешто смешно и да зарадиш (и то само ако си на врху пирамиде)...чиста математика (вероватноћа тачније). Али док има оваца...треба их шишати :!:
 
naisla sam negde na takav mail

kako se uopste to igra. ja sam pokusala s razglednicama jendom i nije mi stigla nijedna :( svoju sam poslala

znaci imamo spisak

1. pera 2. zika 3. djura 4. laza

ovaj spisak saljemo Miki. mika peri salje pare, skida ga sa spiska, i svoje ime dodaje kao 4.
takvo pismo posalje npr josh 3-ma drugarima

e sad u tom mailu je bilo.. ne mozes ti nekom da dajes pare tek tako...moras za nesto da mu platis. a to je uclanjenje na mailng listu ( 1$)
 
Pa da li ste vi normalni?
U celoj kombinaciji zaradjuje samo posta i retko pametni dok stado ovaca blejeci ide na sisanje...
Mislio sam da i vrapci vec znaju za piramide, njihov sistem rada i reklame "neki su i kola kupili - lake pare dzaba, uclani se".
Pa ustvari glupe i lakome treba i sisati!

Dosta ozbiljni su MLM sistemi, premda mi taj posao lici na kosmar! Dva moja druga ga rade i dobro zaradjuju, ali radio bih ga samo ako moram...

Lakih para nema!!! Lake zarade nema!!! Sansa da lako zaradis je ista kao i da dobijes na lutriji. Svaki zaradjen dinar je placen ili vremenom, ili fizickom snagom, ili pamecu ili stresom. Najvise zaradjujes kad placas pamecu i stresom kombinovano. Svi oni koji rade nesto slicno znaju koliko to vredi, tacno onoliko koliko i dobijas, ili i vise - a to je mnogo!
 

Back
Top