Kako naučiti grčki jezik?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kako naučiti grčki jezik?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.11.2009.
    Pol
    muški
    Living in a dream, walking in between the sunrise and sunset
    Reputaciona moć
    0

Question Kako naučiti grčki jezik?

E ovako, mene zanima da li neko moze da mi pomogne tj. da me posavetuje kako da naucim grcki sam?...
    Znam da ovo zvuci nemoguce ali ja vec imam neku osnovu.Naime, meni je problem komunikacija.Znam da prevedem neke tekstove koji su doduse kratki ali uz pomoc recnika..
    Znam da je ovo vreme gde je nemoguce bilo sta raditi bez engleskog ali meni treba grcki zbog zivota tamo.. i zbog toga zelim da poboljsam svoj govor...Pomagajte...U gradu sam pretrazio sve knjizare i nisam nasao nista...

Ističe se Mistery_girl (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Kako naučiti grčki jezik?

Tesko da mozes bilo koji jezik da naucis sam, prvenstveno zbog gramatike. Ipak kazes da imas neku osnovu. Mozda da malo vise gledas u recnik, ucis reci, pogledas neka pravila. Drugacije ne mozes da naucis sam. Sto se tice komunikacije sam neces moci nikako. Dakle potreban ti je neko ko zna grcki. Da li si razmisljao o nekom kursu? To bi moglo da ti pomogne.
    " Da bi nadmudrio mudrost odneguj vestinu slusanja. "

Aktivan član
    Učlanjen
    01.11.2009.
    Pol
    muški
    Living in a dream, walking in between the sunrise and sunset
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mistery_girl Pogledaj poruku
    Tesko da mozes bilo koji jezik da naucis sam, prvenstveno zbog gramatike. Ipak kazes da imas neku osnovu. Mozda da malo vise gledas u recnik, ucis reci, pogledas neka pravila. Drugacije ne mozes da naucis sam. Sto se tice komunikacije sam neces moci nikako. Dakle potreban ti je neko ko zna grcki. Da li si razmisljao o nekom kursu? To bi moglo da ti pomogne.
    Hvala na odgovoru.. definitivno cu morati da idem na kurs jer nista ne kontam!!..Nista mi drugo ne preostaje ali iskrsao mi put za atinu sledece nedelje tako da cu pokusati nesto da naucim iz recnika na brzaka bar neke osnovne stvari..

Nov član
    Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio The Fame Monster Pogledaj poruku
    E ovako, mene zanima da li neko moze da mi pomogne tj. da me posavetuje kako da naucim grcki sam?...
    Znam da ovo zvuci nemoguce ali ja vec imam neku osnovu.Naime, meni je problem komunikacija.Znam da prevedem neke tekstove koji su doduse kratki ali uz pomoc recnika..
    Znam da je ovo vreme gde je nemoguce bilo sta raditi bez engleskog ali meni treba grcki zbog zivota tamo.. i zbog toga zelim da poboljsam svoj govor...Pomagajte...U gradu sam pretrazio sve knjizare i nisam nasao nista...
    I ja imam isti problem,s tim sto vreovatno već znaš grčki bolje od mene..Da li si se snašao u međuvrmenu?

Slične teme

1. GRCKI JEZIK
    Autor Anja_88 u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 16:52
  2. Grcki jezik
    Autor Zoyzoynaki u forumu Arhiva
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.07.2007., 10:04
  3. Kako nauciti izraelski jezik?
    Autor bivsi_legionar u forumu Jezik
    Odgovora: 11