Daj mi p'ičke,

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
znam da imaš.
- nekako razmišljam o toj uvodnoj rečenici i kako to deluje u Srbiji ali sada bih se više zadržao na sledećem :
Npr. svidja ti se jedna riba( žena )i strašno bi je j'ebo. Zašto ?
Svaka njena reč koju izgovori, produžava ti životni vek za 100 godina, neizmerno te čini srećnim svakom njenom novom rečenicom i drži ti erekciju u kamenom stanju.
Eto, zato :zimag:
 
znam da imaš.
- nekako razmišljam o toj uvodnoj rečenici i kako to deluje u Srbiji ali sada bih se više zadržao na sledećem :
Npr. svidja ti se jedna riba( žena )i strašno bi je j'ebo. Zašto ?
Svaka njena reč koju izgovori, produžava ti životni vek za 100 godina, neizmerno te čini srećnim svakom njenom novom rečenicom i drži ti erekciju u kamenom stanju.
Eto, zato :zimag:

po ovome ispada da nam osim ****** ništa u životu drugo od nje (žene) ne treba...
 
platila bi pivo muskarcu koji bi ti prisao i rekao : daj mi pi`cke ?
ne razumem zasto bi taj odvratni vredjajuci prostacki cin trebao da bude nagradjen bilo cime i to od strane jedne zene.
ja u tome ne vidim nista hrabro ni duhovito kako ni nesto sto bi u meni proizvelo bilo kakvu pozitivni reakciju.
 
platila bi pivo muskarcu koji bi ti prisao i rekao : daj mi pi`cke ?
ne razumem zasto bi taj odvratni vredjajuci prostacki cin trebao da bude nagradjen bilo cime i to od strane jedne zene.
ja u tome ne vidim nista hrabro ni duhovito kako ni nesto sto bi u meni proizvelo bilo kakvu pozitivni reakciju.

Zaboravila si onaj dio...znam da imash z:mrgreen:

pa eto,nismo svi isti [na svu srecu] ja to vidim kao neshto duhovito,vishe shala nego ozbiljno...hrabro ne bukvalno,nece ga niko ubiti,ali moze da popushi plesku...pice u facu...flashu u glavu....zavisi od djevojke...z:mrgreen:

dobro neke djevojke vole kad dodje lik pa medi oko njih,kako je bash ona za ime Bozije najljepsha u lokalu...kako bi on volio da se drzi s njom za ruke...i da ostare zajedno...a sve sa istim ciljem...da je pohebe i ode...pa onda...cemu okolishanje? Iskrenost je vrlina z:mrgreen:
 
Da se razjasnimo : Uvodni tekst je napisan i upućen jednoj dami sa foruma. Nisam želeo da joj pišem preko PP ( razvodnjio bih smisao pisma u objašnjavanju, kako, zašto i zbog čega, te bih sigurno i čuo kako to neće ići, da smo dva različita sveta i bla, bla, bla, razloga ), a ovako je efektnije. Zašto? Sam sam se i oslobodio unutrašnjeg pritiska i onoga o čemu sam razmišljao. Dovoljno govori podatak da sam opčinjen njenim govorom i da vrhunac moga uzbudjenja prema njoj, dolazi baš iz nje, iz njenom uma i srca. Fizičku lepotu sam zanemario u ovom slučaju, jer nije ona ta tj. taj magnet koji će me privući ali se i ne odričem zgodnog guza koji ona poseduje. Fizički kontakt i medjusobno spajanje u jedan organizam i dvostruko zadovoljstvo, ne bi bio moguć bez duhovne osnove i duhovne privlačnosti.
 

Back
Top