Agencija za suzbijanje nevinosti !

Poslednji_Boem

Zainteresovan član
Poruka
494
Izgleda da se na ovom planu dosta toga uradilo poslednjih godina.
Nevinosti je sve manje pogotovu medju populacijom izmedju 12 i 15 god.
Izgleda da je breme prethodnih generacija zadrzala samo konzervativna manjina koja ceka "onu/og pravog" iliti brak.Koji trash brale...z:cry:
Ajde tinejdzeri skidajte junfer zato sto je nevinost...UNCOOL ......z:mrgreen:

I vidim da mnogo uzimate ovo za ozbiljno...nemoj da ste nadrkani pa nece vas niko dekapitulirati zbog toga sto niste nikad hebali,eto nisam ni jaz:mrgreen: .........pozzz
 
Poslednja izmena:
Izgleda da se na ovom planu dosta toga uradilo poslednjih godina.
Nevinosti je sve manje pogotovu medju populacijom izmedju 12 i 15 god.
Izgleda da je breme prethodnih generacija zadrzala samo konzervativna manjina koja ceka "onu/og pravog" iliti brak.Koji trash brale...z:cry:
Ajde tinejdzeri skidajte junfer zato sto je nevinost...UNCOOL ......z:mrgreen:
p.s Sretna svima nova godina i dabogda vam se "alatke" osusile ako u 2011. udjete suva ku.rca z:poz:

Mislim da ovo uopste nije dobro... Msm ne valja nabijati komplekse sto se toga tice...
 
Izgleda da se na ovom planu dosta toga uradilo poslednjih godina.
Nevinosti je sve manje pogotovu medju populacijom izmedju 12 i 15 god.
Izgleda da je breme prethodnih generacija zadrzala samo konzervativna manjina koja ceka "onu/og pravog" iliti brak.Koji trash brale...z:cry:
Ajde tinejdzeri skidajte junfer zato sto je nevinost...UNCOOL ......z:mrgreen:
p.s Sretna svima nova godina i dabogda vam se "alatke" osusile ako u 2011. udjete suva ku.rca z:poz:

Pedofilija cveta ....

P.S: Trebao si pretnju da stavish , tipa : Ko ne skine mrak da dobije sidu , tako neshto .
 
Jedino shto nove generacije rade jeste da izvrcu dosta stvari,od dobrih prave loshe i obrnuto......od cuvanja nevinosti da bi se kasnije,u 17,18,19 upoznao decko kojeg cesh zaista voleti i hteti to sa njim da uradis,obrcu da je to loshe i pogreshno i da je najbolje sa 13,14........Sakloni Boze { bez uvrede Boem : ) ) da radish neke stvari { u ovom slucaju j.ebesh se prvi put sa nekim } samo zato shto okolina { koji glup razlog } misli da je uncool. Pa hoce ti okolina i odretiti ko ce ti muz biti,da slucajno i on ne bude uncool or what? A onaj/ona ko se prvi put poj.ebe tako rano,tek da ne bi bila vishe nevina/nevin.....zbog drugih...to je besmisleno.
Ako oseti da zeli,sa 13,14, ok.Svako ima pravo da radi shta zeli i kad zeli. Ali ako to radi samo jer '' joj sve drugarice to rade'' onda...
 
Poslednja izmena:
A i opet bolje je kad je djevojka nevina, nego je samo nije onaj ko nije htio.

Inace puno i ne mlatim o tome, i nije mi stalo do toga da li je neko nesto kresnuo ili ne, to je krajnje glupo uzimati kao neki motiv za velicanje ili blacenje.

Imam druga koji se prvi put poljubio sa djevojkom u 21. pa mu nista ne fali. I to je prvi put smuvao neku bas bas lijepu djevoku, a njoj je imponovalo sto mu je ona prva :)
 
Jedino shto nove generacije rade jeste da izvrcu dosta stvari,od dobrih prave loshe i obrnuto......od cuvanja nevinosti da bi se kasnije,u 17,18,19 upoznao decko kojeg cesh zaista voleti i hteti to sa njim da uradis,obrcu da je to loshe i pogreshno i da je najbolje sa 13,14........Sakloni Boze { bez uvrede Boem : ) ) da radish neke stvari { u ovom slucaju j.ebesh se prvi put sa nekim } samo zato shto okolina { koji glup razlog } misli da je uncool. Pa hoce ti okolina i odretiti ko ce ti muz biti,da slucajno i on ne bude uncool or what? A onaj/ona ko se prvi put poj.ebe tako rano,tek da ne bi bila vishe nevina/nevin.....zbog drugih...to je besmisleno.
Ako oseti da zeli,sa 13,14, ok.Svako ima pravo da radi shta zeli i kad zeli. Ali ako to radi samo jer '' joj sve drugarice to rade'' onda...

Ma ova tema je sprdnja,nista ozbiljno :zimag:z:lol: mada sto jes jes ......sve je naopakoz:hm:
 
Bilo je toga i pre i zabole me ****! Provalio sam psihu i musko zenske odnose i sada me mrzi da bilo sta radim jer kad si u maloj sredini sve ti se svodi ili da ***** gabore idecu ili da drkas! Da bi dosao do onih lepih moras da si malko popularniji ili da imas kola!

U 90% slucajeva da, ali malo srece i naletis na ono 10% :)

Imas dosta situacija lijepa djevojka, bas lijepa i pametna i sarmatna i dobra a nema momka i malo ko joj prilazi, a ne zato sto ceka princa na bijelom konju vec zato sto se malo ko usudjuje onakvom dragulju da pridje.

E takve najvise cijene hrabrost, jer zbog nedostatka hrabrosti kod muskaraca, njima isti i ne prilaze mnogo. Zato druze, samo hrabro :)
 
Poslednja izmena:
Bilo je toga i pre i zabole me ****! Provalio sam psihu i musko zenske odnose i sada me mrzi da bilo sta radim jer kad si u maloj sredini sve ti se svodi ili da ***** gabore idecu ili da drkas! Da bi dosao do onih lepih moras da si malko popularniji ili da imas kola!

a šta ćeš ako joj tata diplomata,a ti klošar? Doduše što bi te i ona htela... To ljubav,to su samo španske serije...
 

Back
Top