INTERNET KROJAČI
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: INTERNET KROJAČI

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano INTERNET KROJAČI

Dok je još Tito bio živ, igrala se kup utamica za njegov pehar, izmedju Budućnosti i Bora. Utamica je odigrana u jednom gradiću na Kosovu.

Pisac ovih redova je gledao tu utakmicu, neću vam prenositi šta se dogadjalo na terenu, no na tribinama.
    Pored mene je stojao čovek od recimo 50 i nešto godina, ne višlji od metar i po, ne teži od 50 kg.Dakle ljudina, koja je celu utamicu prestojala, vikala, psovala najstrašnije AUT sudiju, čak u nekoliko navrata isti čovek je gadjao nekim busenom tog suduju.

Na poluvremenu sam se raspitao ko je taj čovek, rekoše mi upućeni, da je to lokalni Krojač, koji ceo život sedi u radnji, prima mušterije, prema kojima je uljudan, fin i kulturan.

Dobro, koja muka je naterala ovog deliju da celu utamicu psuje i iživljava se na sudiju pored aut linije ?
    Hm, po mom sudu, tribina i masa navijača oko njega, ko rodjen je ambijent, gde likovi kao što je junak moje priče, mogu da izkažu junaštvo, viteštvo i potuljeni karakter,

To je jedino mesto, gde sa bezbedne daljine, ograde koja deli teren u tribine, može neko da psuje, gadja nekog, a da se ne plaši nikoga i ničega-naprotiv oseća se moćno, verovatno je posle utamice otišao kući sav ponosan.

Dobro, neko će da pita: alo bre, šta si hteo sa ovom pričom iz realnog života, terena ? E pa ovo sam hteo da kažem :
    Internet portali, Online sajtovi, Blogovi, forumi, puni su ovakvih hrabrih "KROJAČA". Eto .
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Obećava
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: INTERNET KROJAČI

fina tema zaista..a i poucna...nadam se da je nece obrisati.

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Ајес ти онај....ХРАБРИ КРОЈАЧ,
    који је једним ударцем рокно 7 мува?
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Obećava
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jashta.... samo to bilo kad sam imo 23.... sad primam invalidsku jer me sacekale muve mageri i vratili mi milo za drago

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio revenga Pogledaj poruku
    fina tema zaista..a i poucna...nadam se da je nece obrisati.
    može da bude obrisana, pošto Tito više nije političar, no spomenik i muzej...a i nije igrao fudbal, već je svirao klavir, metalostrugao nešto itd.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Dok je još Tito bio živ, igrala se kup utamica za njegov pehar, izmedju Budućnosti i Bora. Utamica je odigrana u jednom gradiću na Kosovu.

Pisac ovih redova je gledao tu utakmicu, neću vam prenositi šta se dogadjalo na terenu, no na tribinama.
    Pored mene je stojao čovek od recimo 50 i nešto godina, ne višlji od metar i po, ne teži od 50 kg.Dakle ljudina, koja je celu utamicu prestojala, vikala, psovala najstrašnije AUT sudiju, čak u nekoliko navrata isti čovek je gadjao nekim busenom tog suduju.

Na poluvremenu sam se raspitao ko je taj čovek, rekoše mi upućeni, da je to lokalni Krojač, koji ceo život sedi u radnji, prima mušterije, prema kojima je uljudan, fin i kulturan.

Dobro, koja muka je naterala ovog deliju da celu utamicu psuje i iživljava se na sudiju pored aut linije ?
    Hm, po mom sudu, tribina i masa navijača oko njega, ko rodjen je ambijent, gde likovi kao što je junak moje priče, mogu da izkažu junaštvo, viteštvo i potuljeni karakter,

To je jedino mesto, gde sa bezbedne daljine, ograde koja deli teren u tribine, može neko da psuje, gadja nekog, a da se ne plaši nikoga i ničega-naprotiv oseća se moćno, verovatno je posle utamice otišao kući sav ponosan.

Dobro, neko će da pita: alo bre, šta si hteo sa ovom pričom iz realnog života, terena ? E pa ovo sam hteo da kažem :
    Internet portali, Online sajtovi, Blogovi, forumi, puni su ovakvih hrabrih "KROJAČA". Eto .
    Junaštvo je kad preskoči ogradu
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    Ајес ти онај....ХРАБРИ КРОЈАЧ,
    који је једним ударцем рокно 7 мува?
    Ma jok, ja sam bravar... i lovac na Muflone i bizone.

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1502

Ovo je tvoj stadion.
    ne moram, dakle postojim

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio pura moca Pogledaj poruku
    Ovo je tvoj stadion.
    Tako je, a tribine su tvoje sa sve BUSenje...m.

Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    Junaštvo je kad preskoči ogradu
    I kad dobije 10 metara zatvora...tad je hadzija.

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1502

Cvrc.
    ne moram, dakle postojim

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

U masi je pojedinac "nevidljiv", anoniman, i ima prostora i priliku da pusti sve svoje frustracije van, a kod kuce ce i dalje da bude naj naj...

Svejedno da li je rec o utakmicama, demonstracijama... ili forumu...

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

I kad dobije 10 metara zatvora...tad je hadzija.
    Tačno tako
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Obećava
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio HECTORIUS Pogledaj poruku
    U masi je pojedinac "nevidljiv", anoniman, i ima prostora i priliku da pusti sve svoje frustracije van, a kod kuce ce i dalje da bude naj naj...

Svejedno da li je rec o utakmicama, demonstracijama... ili forumu...
    pa vis nije tako... imas likove koji su prepoznatljivi po mnogo cemu... samo na politici npr mozes da izdvojis 10 ljudi koji svojim postovima daju ton ovom forumu...nebitno dal su stranacki ovakvi ili onakvi....ako su te kako kazes "frustracije" doprinele da svako od njih napise barem 25 posto pametnih postova veruj da je to dovoljno ako pratis onu kinesku mudrost da nis covek ako ne napises knjigu posadis drvo i imas decu...

a ako su likovi koji spamuju i lupaju... e tu pomoci nema....

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio revenga Pogledaj poruku
    pa vis nije tako... imas likove koji su prepoznatljivi po mnogo cemu... samo na politici npr mozes da izdvojis 10 ljudi koji svojim postovima daju ton ovom forumu...nebitno dal su stranacki ovakvi ili onakvi....ako su te kako kazes "frustracije" doprinele da svako od njih napise barem 25 posto pametnih postova veruj da je to dovoljno ako pratis onu kinesku mudrost da nis covek ako ne napises knjigu posadis drvo i imas decu...

a ako su likovi koji spamuju i lupaju... e tu pomoci nema....
    Zavisi sta podrazumevamo pod tim "pametni postovi".

Ako je rec o postovima koji odisu paranojom u stilu "ceo svet antisrpski" ili mrznjom prema svima koji nisu Srbi, mrznjom i prema Srbima koji ne misle kao oni, onda tu nema nista pametno, naprotiv. Isto vredi i za one sa druge i trece strane.

Sta se tice anonimnosti u masi to stoji, pojedinci zeljni haosa i pravljenja problema te stvari sigurno ne rade u svojim krojacnicama.

Obećava
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Gde s' komsho?Reshio si da postanesh sherif za promenu?
    ma joq.. prvi avatar koji mi se nasao pri ruci .. ne bi ni doso teo da se odmorim bio kod quste malo al' stuco pa reko da vidim sta je u pitanju mora da me neko proziva...a ono sve ovo ja ybt.... znas pocast je to

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12495790&postcount=5518

kakav si ti...? moramo malu na kolache da vodimo da nam pricha dal ce konachno mlohavi da bude ponovo premijer

Obećava
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio HECTORIUS Pogledaj poruku
    Zavisi sta podrazumevamo pod tim "pametni postovi".

Ako je rec o postovima koji odisu paranojom u stilu "ceo svet antisrpski" ili mrznjom prema svima koji nisu Srbi, mrznjom i prema Srbima koji ne misle kao oni, onda tu nema nista pametno, naprotiv. Isto vredi i za one sa druge i trece strane.

Sta se tice anonimnosti u masi to stoji, pojedinci zeljni haosa i pravljenja problema te stvari sigurno ne rade u svojim krojacnicama.
    ma zna se sta je pametan post.. omasio sam ybg....dobar post...ili kako ovde zovu postovi koji su obelezili forum... znaci na bilo koji nacin, jer neki put i zaebancija moze da bude itekako zanimljiva

Slične teme

1. Internet go's mad
    Autor Accomir u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.07.2008., 12:40
  2. internet
    Autor Bubala_na_kvadrat u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.02.2008., 12:51
  3. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.08.2007., 19:41
  4. INTERNET