Pesma kazuje..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u te obozavam ...odozavam da ih prcam...al u glavu...u mozak ne mogu nemaju ga

e al uvek kad vidi te nabildovane spodobe imam zelju da uzmem iglicu i bocnem ga da vidim dal ce da se izduva :lol:... ko tom kad natrpa balone da mu glume misice pa ga dzeri skemba iglicom..sta cu previse gledam crtace :rumenka:
 
Petocifrena..zato i kazem..:plez:

auuuuuu bog te...missim za to treba kran ili sleper neki..missim ili gorilO..da je tip..ovako nesto?:rumenko:

263304299_808f770518.jpg


WorldsStrongestManSuperSeries_EBig.jpg


542ppudzianowski.jpg


20090926--100225-loc_18.jpg
 
Ovog Glen Freja sigurno svaki dan overava packama neki lokalni rabadzija cim s ' vremena na vreme startuje ovakve teme.
Frej,slusaj da ti kazem nesto.Nemoj da si strasljivac,suprotstavi se napasniku,veliki su izgledi da je taj lik all show-no go,u prevodu nefunkcionalna fizionomija,izgleda kao Tarzan a efikasan kao Dzejn....
Skupi hrabrost i samo napred !
Spasices sebe zlostavljanja a internet rl frustracija.
 
Ovog Glen Freja sigurno svaki dan overava packama neki lokalni rabadzija cim s ' vremena na vreme startuje ovakve teme.
Frej,slusaj da ti kazem nesto.Nemoj da si strasljivac,suprotstavi se napasniku,veliki su izgledi da je taj lik all show-no go,u prevodu nefunkcionalna fizionomija,izgleda kao Tarzan a efikasan kao Dzejn....
Skupi hrabrost i samo napred !
Spasices sebe zlostavljanja a internet rl frustracija.

:lol: Fala,ja sam okej,kako vi? :)

P.S

Lep si..:rumenko: :ok:
 
drugo je kad je neko nabildovan i ogroman jer se bavi sportom i sportista je

a opet drugo je kad je neko nabildovan odjednom
napuhao se kao balon za godinu dana od kada ide
u teretanu jer se puca steroidima i carnitinima i ostalim glupostima,
ne volim te pozere koji se posle utegnu u majce sa buvljaka koje imaju neki tribal na sebi :roll:
 
drugo je kad je neko nabildovan i ogroman jer se bavi sportom i sportista je

a opet drugo je kad je neko nabildovan odjednom
napuhao se kao balon za godinu dana od kada ide
u teretanu jer se puca steroidima i carnitinima i ostalim glupostima,
ne volim te pozere koji se posle utegnu u majce sa buvljaka koje imaju neki tribal na sebi :roll:

meni je to jadno..:( i tuzno i ruzno kada vidim,ali ko veli neka ga marva ne mere drugo do da travu pase..=)
 
Glen,ovi pozeri sa klipa nemaju nikakve slicnosti sa ljudima sa slika koje si okacio.
Miofibrilarna hipertrofija,izmedju ostalog.Kvalitete koji poseduju potonji je nauka,rezultat dugogodisnjeg mukotrpnog treninga,impresivne genetike i najbitnije, implementacije tih komponenata u uberproduktivan atletski materijal.
Mislis da Djokovic recimo, nije nabildan?Itekako jeste,rad sa otporom je osnova svakog vrhunskog sportiste.Samo sto on ima sistem treninga koji se ne fokusira na vizuelni efekat vec produktivnost.Gustina misicnih vlakana i tako to.Masa daje snagu,snaga daje mocnost,mocnost se transferira u brzinu.
Nauka bato.
 
Poslednja izmena:
Glen,ovi pozeri sa klipa nemaju nikakve slicnosti sa ljudima sa slika koje si okacio.
Miofibrilarna hipertrofija,izmedju ostalog.Kvalitete koji poseduju potonji je nauka,rezultat dugogodisnjeg mukotrpnog treninga,impresivne genetike i najbitnije, implementacije tih komponenata u uberproduktivan atletski materijal.
Mislis da Djokovic recimo, nije nabildan?Itekako jeste,rad sa otporom je osnova svakog vrhunskog sportiste.Samo sto on ima sistem treninga koji se ne fokusira na vizuelni efekat vec produktivnost.Gustina misicnih vlakana i tako to.Masa daje snagu,snaga daje mocnost,mocnost se transferira u brzinu.
Nauka bato.

Ma znam,osim onog uvodnog dela di onaj tip kao radi neke vedzbe i pokazuje bicepse i ledjni deo kako je odradio i sl..ma parodija bre na iste..ovi iz grupe village people su gay-evi all around..:ok:
A to sto velis nema veze sa tim,missim ja znam lika metar i zilet,i te forice nema neke misice nizak je rastom mozda metar i sedeset i pet u vrh glave,radi kao kopac onih stubova za bandera u jkp,a povremno je radio kao grobar u svom mesu,koap rake i to..elem prica ide ovako kladio sam se sa jednim tipom koji se bavi profi buildingom pa jedno 10 godina,ne koristi steroide ali ima ga..kao od stene odvaljen..kladio sam se u 100 eura da ce ovaj rejebati u kpanju tih rupa,i naranvo da je ovaj mamlaz prihvatio..i izgubio..grobara sam castio sa 50 eura..:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top