DEFEKTOLOG
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: DEFEKTOLOG

Obećava Viruses (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano DEFEKTOLOG

Da li je neko upoznat sa zaposlenjem i obimom posla defektologa na podrucju Vojvodine? I kolika je mogucnost zaposlenja u ovoj struci?

Iskusan Marge Simpson (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    584

Podrazumevano Re: DEFEKTOLOG

imam poznanicu koja je socijalni radnik za decu, ne znam, zavrsila je i neki fakultet za to, ali znam da stalno prica da su defektolozi jako trazeni i da njoj nije bio problem da zavrsi i taj fakultet, ali da ne bi imala snage da radi sa takvom decom. Nekoliko godina je cekala na svoj posao, zadovoljna je njime, ali, da je defektolog, dobila bi posao odmah po zavrsetku studija (bar tako kaze)

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DEFEKTOLOG

Citat Original postavio Marge Simpson Pogledaj poruku
    imam poznanicu koja je socijalni radnik za decu, ne znam, zavrsila je i neki fakultet za to, ali znam da stalno prica da su defektolozi jako trazeni i da njoj nije bio problem da zavrsi i taj fakultet, ali da ne bi imala snage da radi sa takvom decom. Nekoliko godina je cekala na svoj posao, zadovoljna je njime, ali, da je defektolog, dobila bi posao odmah po zavrsetku studija (bar tako kaze)
    Zavisi od smera. Kolko znam, tamo ima i za logopeda, ali i za one što jure male delinkvente.

Slične teme

1. Da li nam je potreban Defektolog
    Autor mirzijan u forumu Jezik
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 21:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •