10 god. Milosevica i 10 god. "demokratije" !!!

Ko nas je vishe unazadio ?


  • Ukupno glasova
    128
  • Anketa je zatvorena .
Milošević i njegova banda su nas unazadili tako da nam ni najbolja vlast na svetu ne može pomoći da stanemo na noge. Niste svesni na kom dnu smo bili 2000.-te godine. Sada smo na nekih kilometar ispod površine mora z:)

Свашта... Милошевићева БАНДА ЈЕ И ДАЉЕ НА ВЛАСТИ... неки су потпуно изгубили смисао да схвате оно што се пред њиховим очима догађа...
 
Не могу да верујем да демократе владају само 10 година....
А земљу су уназадили, као да владају 500 година...
И Турци су за њих биле ...мале маце....
:zskace: :zskace: :zskace:

Sve sto se desava posle Milosevica su POSLEDICE NJEGOVOG RAZORNOG DELOVANJA.

Rat nije stao 2.000. godine....

Rat koji su Srbi vodili STRASNO MNOGO KOSTA .

I CENU TOG RATA PLACACE MNOGE GENERACIJE UNAPRED!

Njih je sve SLOBA ZADUZIO!

Ne mozete vi gospodo moja od danasnje garniture na vlasti traziti da vam obezbedi standard kakav imaju razvijene kapitalisticke zemlje.

To je velika UTOPIJA.

To NIKAD nece biti, jos je jako, jako dobro kako se zivi u Srbiji POSLE SVEGA sto se zbilo, samo vi to ne zelite da razumete.

BILO KO DA DODJE NA VLAST, pa ma bio i sam Andjeo Gavrilo - nece moci da popravi stanje.
 
Sve sto se desava posle Milosevica su POSLEDICE NJEGOVOG RAZORNOG DELOVANJA.

Rat nije stao 2.000. godine....

Rat koji su Srbi vodili STRASNO MNOGO KOSTA .

I CENU TOG RATA PLACACE MNOGE GENERACIJE UNAPRED!

Njih je sve SLOBA ZADUZIO!

Ne mozete vi gospodo moja od danasnje garniture na vlasti traziti da vam obezbedi standard kakav imaju razvijene kapitalisticke zemlje.

To je velika UTOPIJA.

To NIKAD nece biti, jos je jako, jako dobro kako se zivi u Srbiji POSLE SVEGA sto se zbilo, samo vi to ne zelite da razumete.

BILO KO DA DODJE NA VLAST, pa ma bio i sam Andjeo Gavrilo - nece moci da popravi stanje.


Hoce , samo treba da ima muhda !!!
 
Sve sto se desava posle Milosevica su POSLEDICE NJEGOVOG RAZORNOG DELOVANJA.

Rat nije stao 2.000. godine....

Rat koji su Srbi vodili STRASNO MNOGO KOSTA .

I CENU TOG RATA PLACACE MNOGE GENERACIJE UNAPRED!

Njih je sve SLOBA ZADUZIO!

Ne mozete vi gospodo moja od danasnje garniture na vlasti traziti da vam obezbedi standard kakav imaju razvijene kapitalisticke zemlje.

To je velika UTOPIJA.

To NIKAD nece biti, jos je jako, jako dobro kako se zivi u Srbiji POSLE SVEGA sto se zbilo, samo vi to ne zelite da razumete.

BILO KO DA DODJE NA VLAST, pa ma bio i sam Andjeo Gavrilo - nece moci da popravi stanje.

Ти уопште ниси у току са тим ШТА СЕ ДЕШАВАЛО ОВДЕ ЗА ВРЕМЕ ЊЕГОВЕ ВЛАДАВИНЕ... али уопште... не заборави да је тај човек био банкар у САД... и да је овде ДО ОДРЕЂЕНОГ ТРЕНУТКА БИО НАЈВИШЕ ХВАЉЕН ПОЛИТИЧАР У ЦЕЛОМ БЛОКУ... појма ти са животом немаш и са поквареношћу Запада...
 
Брате ти си далеко.....
ПА НИСИ ОСЕТИО....ШТА ЈЕ ПРАВА ДЕМОКРАТИЈА....
z:lol:

Ja ne branim demokratiju, uopste nisam demokrata niti verujem u nju, ali ovi nesretnici koji su sada na vlasti imaju samo IZNUDJENE POTEZE.

Nista oni ne odlucuju, sve se odvija stihijski i kako drugi hoce.

A i kapitalizam je TAKAV.

Srbima ce UVEK liciti na lopovluk (i jeste lopovluk)

A bilo ko da je na vlasti, nista ne bi bolje mogao: ni radikali, ni narodnjaci ni NIJEDNI!

Jedino bi pomogla neka poludiktatura gde bi se ono malo cega ima moglo postenije raspodeliti.
 
ne bilo ih i jednih i drugih....ode mi 20 godina zivota ---najboljih godina---najkreativnijih godina koje su trebale biti prodjose mi u testiranju samog sebe od strane drzave koliko moze drzava da me ponizi a ja da istrpim....mislio sam da je 93 dno...kako sam pogresio...
i posle 20 godina prezivljavanja a ne zivota---ode zdravlje,posle takvog zivota i tolikih ratova.....neizvesnost dovede do beznadja,iscekivanje boljeg do razocarenja i pesimizma...a sve ukupno do depresije--koja hara celom srbijom....nemam relevantno uverenje da ce se za mog zivota ista bolje promeni u komforu i standardu....mi smo zaboravili sta je to normalan zivot...
 
Ти уопште ниси у току са тим ШТА СЕ ДЕШАВАЛО ОВДЕ ЗА ВРЕМЕ ЊЕГОВЕ ВЛАДАВИНЕ... али уопште... не заборави да је тај човек био банкар у САД... и да је овде ДО ОДРЕЂЕНОГ ТРЕНУТКА БИО НАЈВИШЕ ХВАЉЕН ПОЛИТИЧАР У ЦЕЛОМ БЛОКУ... појма ти са животом немаш и са поквареношћу Запада...

Nesto malo pojma imam posto vec decenijama zivim na Zapadu..

On nije bio samo bankar, vec je BIO OBUCAVAN sta i kako da radi ...
 
Hoce , samo treba da ima muhda !!!

Jedna zemlja, koja ima 30 MILIJARDI DOLARA DUGA i uz to gde je prodato sve sto vredi - je na zalost u POLUROBOVSKOM POLOZAJU.

Sto god se vise dug vraca - sve vise raste.

NIKADA se iz njega ne moze iscupati.

Bivsa Jugoslavija je grcala (CELA!) sa 22 milijarde dolara duga kada je imala razvijenu privredu, a sama Srbija sa 30....

Neka je Bog u pomoci....
 
ne bilo ih i jednih i drugih....ode mi 20 godina zivota ---najboljih godina---najkreativnijih godina koje su trebale biti prodjose mi u testiranju samog sebe od strane drzave koliko moze drzava da me ponizi a ja da istrpim....mislio sam da je 93 dno...kako sam pogresio...
i posle 20 godina prezivljavanja a ne zivota---ode zdravlje,posle takvog zivota i tolikih ratova.....neizvesnost dovede do beznadja,iscekivanje boljeg do razocarenja i pesimizma...a sve ukupno do depresije--koja hara celom srbijom....nemam relevantno uverenje da ce se za mog zivota ista bolje promeni u komforu i standardu....mi smo zaboravili sta je to normalan zivot...

I ko je Pajo kriv sto se STIGLO DOTLE?

Ko je POCEO SUNOVRAT?

Ko JE UZROK, a ko POSLEDICA?
 
Nesto malo pojma imam posto vec decenijama zivim na Zapadu..

On nije bio samo bankar, vec je BIO OBUCAVAN sta i kako da radi ...

Па шта онда причаш да је ОН упропастио Србију - када је он само спроводио наредбе НАЈВЕЋЕ СИЛЕ СВЕТА... значи Јенкији су криви за наш лош положај а не СМ.
 

Back
Top