Da li ste znali...

како то мислиш ? јел то нека шала или шта ? не разумем

Ako su lagali mene i ja lazem tebe... :)) Prica se odavno da je Vucic nabavio neke uredjaje od MI6 kojima prisluskuje politicke protivnike... Razgovor Krkobabica i Djilasa pored Dunava je on licno prisluskivao,bilo je to vreme pre sastavljivanja gradske vlade...a slusao je on jos puno toga...
 
...da je Aleksandar Vucic agent britanske tajne sluzbe MI6?!?! Ja cuo na Tv-u pa rekoh da vas obavestim. Strasno znaci!

Deder sokole daj neki link koji potkrepljuje ovu tvoju tvrdnju, uostalom su i pravila na ovom forumu takva..

Teme tipa, rekla kazala se ne uzimaju kao ozbilje i podlezu odredjenim sankcijama, a ja tebe necu prijaviti za to, ako nisi sam svestan, onda ti niko tu ne moze pomoci..

A na osnovu cega iznosis u javnost da je Vucic agent MI6...???

Na osnovu cega da ti poverujem u to i naravno, po kom bi osnovu tebi verovao pa i raspravljao na tu temu, a na kraju svih krajeva, lepo si napisao da si CUO...

Znaci, da javno ogovaras licnosti, dal iz javnog ili nekog drugog zivota...

Procitaj malo pravilnik za postvljanje tema, pa onda lepo kreni da pises..

Tacka.
:rtfm:
 
Јесте...јесте....Ацо је агент....Само не знам чији...
Ја га видео како слуша нешто на телефон....и прича.....
И Тома је агент....и Млађо...и Божа....и не смем да напишем....Бановаће ме...z:lol:
 
Свашта је могуће... поготово што је чињеница да је Вучић једно време као сасвим млад провео једно време у Британији.

Иначе код нас ЈАВНО ЈЕ ОБЈАВЉЕНО ДЕЈСТВУЈЕ тј.РАДИ 40 РАЗНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ...

Такође је познато да сви ти страни агенти врбују људе по Србији и преко амбасада а и на друге начине.
 
Deluje kao nebuloza,ali zapitajte se...sto to ne bi bilo moguce molicu lepo? Eto,culi smo da je jedno vreme proveo u Britaniji...

Tatice,vama niko nije kriv sto ne pratite televiziju. Nismo na sudu vec na forumu...Nisam ni ja siguran u to,zelim da zajedno dodjemo do istine,zato sam postavio ovu temu.
 
ma deder ti sokole to potkrepi nekim linkom, videom, ili bilo cim, ja ti ne verujem na rec...

Tacka.
:rtfm:

Не треба ти никакав линк - треба само мало боље да погледаш шта су Аца и Тома ОДРАДИЛИ уназад неколико месеци и све ће ти бити јасно... поготово што сви знамо да нису добили кинту на ЛОТО-у...
 
Свашта је могуће... поготово што је чињеница да је Вучић једно време као сасвим млад провео једно време у Британији.

Иначе код нас ЈАВНО ЈЕ ОБЈАВЉЕНО ДЕЈСТВУЈЕ тј.РАДИ 40 РАЗНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ...

Такође је познато да сви ти страни агенти врбују људе по Србији и преко амбасада а и на друге начине.


Umesto da naša protivobaveštajna služba BIA to razbuca i sve te agenture obelodani i privede zatvoru, jer je za to stovrena, ona ispunjava tadiću njegove snove i želje i igra se polu-policajaca.
 
Umesto da naša protivobaveštajna služba BIA to razbuca i sve te agenture obelodani i privede zatvoru, jer je za to stovrena, ona ispunjava tadiću njegove snove i želje i igra se polu-policajaca.

Наравно, не ради се само о ВУчићу - ТАЈ СПИСАК ЈЕ ПОДУГАЧАК. Довољно је само да људи ставе прст на чело и да размисле У КОЈОЈ ЈЕ ТО ЗЕМЉИ НА СВЕТУ ТАЈНА НАЧИН НА КОЈИ СЕ ФИНАНСИРАЈУ ПОЛИТИЧКЕ СТРАНКЕ ??? Како то може бити ТАЈНА - од кога крију ??? Шта крију??? Зашто крију??? Па онај убуљени Чеда је јавно рекао да ће објавити КО га финансира ПОД УСЛОВОМ ДА МУ ДРЖАВА ОБЕЗБЕДИ СИГУРНОСТ... шта још треба више да се каже онда ???
 
Не треба ти никакав линк - треба само мало боље да погледаш шта су Аца и Тома ОДРАДИЛИ уназад неколико месеци и све ће ти бити јасно... поготово што сви знамо да нису добили кинту на ЛОТО-у...

Hahahaha
Mito brate, znamo mi nezvanicno mnogo toga, i znamo da lova ne pada sama i sa neba, ali ako vec zelimo da napisemo nesto o necem, to necim i potkrepimo, a ne samo rekla-kazala...

Tacka.
:rtfm:
 

Back
Top