XIII beogradska gimnazija

Ne upisuj je!!!

Ako je vec upisujes,obavezno upisi drustveni smer!

Ako si vec upisao prirodni, moje najiskrenije saucesce!

Gimnazija je teska, kriterijumi su visoki, a otkako je Basic direktor pravila stroga: bezanje sa casova mozes da zaboravis, svaki izostanak se kontrolise i broji, roditelji mogu da opravdaju jedan dan u polugodistu, za sve ostalo moras da imas opravdanje iz Doma Zdravlja na Banovom brdu (postoji tacno spisak lekara cija se opravdanja uvazavaju), skola se zakljucava u 8.05, za svako zakasnje dobijas neopravdani!

Buduci da je petnaesta na losem glasu, svi oni najbolji odlikasi iz Rakovice, Ceraka, Zarkova, Zeleznika, Resnika, Vranica se upisu XIII i prema njima se uspostavlja kriterijum, koji je razume se uzasno visok, tako da se desava da oni koji su bili vukovci u OS dobijaju opomene na polugodistu i padaju na popravni! Najtezi je prelazak, prilagodjavanje na gimnaziju i prva godina! Kasnije vec oguglas i naviknes se (ili zavrsis u Palmoticevoj)

Profana ima raznoraznih, oni najgori su pre neku godinu otisli u penziju tako da mozes da odahnes, ali ima ih jos dokazano mentalno poremecenih, pa uvrnutih, ali i citav spektar likova! Jedan od njih je Kozicka, predaje latinski u prvoj godini, kad nju upoznas, upozno si trinaestu!

Drustvo nije lose, 80% su cure, kafa se pije u Doni, ostalo ces sam da vidis!

Pozdrav :)
 
heehheheeh, smesni ste, 13 bg gimnazija je najlaksa skola koja postoji na svetu! Meni je laksa i od osnovne, jeste da idem na drustveni. Ovako profani neki su zajebani neki ne, ali ja sam bezao kao lud, ZAJEBAVAO sam se sa profanima a tek o ucenju necu ni da razgovaram a vrlo dobar sam, znaci prosto ko pasulj! Imas nebojsu gibu iz fizike, on je malo zajeban ali covek je lik! ANITA CIGANKA iz hemije je najzajebanija dobro je sto mi ove godine ne predaje, sve ostalo - BOZA!
 
POBEGAO POSLE DVE GODINE TUGE I BOLA

SVE JE SOKIC DO SOKICA
I SVE FENSIC DO FENSICA

LJUDI TO JE TUGA GLEDATI
NISAM BRE IMO SKIM PIVO DA POPIJEM

POZDRAV GOVEDIMA IZA KATEDRE
A POSEBNO POZDRAVLJAM
MIROSLAVA I PORUCUJEM MU

ZAKLACUTE ***** SEKTASKO
LIK JE INACE ADVENTISTA-SUBOTAR
 
ja ne idem u gimnaziju ali imam drugaricu koja sad zavrsava. ako stvarno zelis da upises XIII onda nemoj da odustajes...sve te price...tesko je,ovo mi se ne svidja i sl. su gluposti. Da li ces ti biti dobar djak ili odlican sve zavisi od tebe i od okoline u kojoj si... a u XIII ces biti bolji djak nego u XV iako ne verjes. Jer kada si u okolini u kojoj svi uce i ti ces... jer recices sebi:"pa sto bih ja bio najgori" a kada oko tebe niko ne uci i ti se onda raspustis i ne radis nista. Sto se tice drustva ja poznajem dosta osoba iz te skole i stvarno su ok. Za svakog se nadje friend pa i za tebe ce. Jedino sto je malo zzzzz... je prijemni jer sada uglavnom sve vukovci konkurisu i pre par godina su odpadali i oni sa 93 boda a mogu da zamislim sad. tako da jedino lose je : UUUUUCCCCIIIII i te kako!!!!!!! SRECNO!
 
Skola je BOLESNA! Ko nije upisao nek i ne sanja o tome, a ko jeste neka gleda da izadje umno zdrav. Ako u celoj skoli ima 3 normalna profesora - super! Neke profesore odatle bi stvarno trebalo zatvoriti i oduzeti im dozvolu za rad! Pre svega D_s_, Shk_n_r_, Mr B_n_, K_t_, K_z_c_u...Ma sve osim Bojanceta, on je jedini lik! Pozz svima onima koji se pate kao ja!
 
Zao mi je sto kopam temu koja je zadnji put koriscena 2005 :lol: Ali stvarno ne znam vise gde da pitam kad su teme zakljucane ili obrisane :D Upisala sam XIII prirodni smer. Koga treba da se cuvam? Koji nastavnici su na glasu kao strogi da imaju neke svoje fore, da ne mozes da imas 5 i slicne price? :)
 
Ne upisuj je!!!

Ako je vec upisujes,obavezno upisi drustveni smer!

Ako si vec upisao prirodni, moje najiskrenije saucesce!

Gimnazija je teska, kriterijumi su visoki, a otkako je Basic direktor pravila stroga: bezanje sa casova mozes da zaboravis, svaki izostanak se kontrolise i broji, roditelji mogu da opravdaju jedan dan u polugodistu, za sve ostalo moras da imas opravdanje iz Doma Zdravlja na Banovom brdu (postoji tacno spisak lekara cija se opravdanja uvazavaju), skola se zakljucava u 8.05, za svako zakasnje dobijas neopravdani!

Buduci da je petnaesta na losem glasu, svi oni najbolji odlikasi iz Rakovice, Ceraka, Zarkova, Zeleznika, Resnika, Vranica se upisu XIII i prema njima se uspostavlja kriterijum, koji je razume se uzasno visok, tako da se desava da oni koji su bili vukovci u OS dobijaju opomene na polugodistu i padaju na popravni! Najtezi je prelazak, prilagodjavanje na gimnaziju i prva godina! Kasnije vec oguglas i naviknes se (ili zavrsis u Palmoticevoj)

Profana ima raznoraznih, oni najgori su pre neku godinu otisli u penziju tako da mozes da odahnes, ali ima ih jos dokazano mentalno poremecenih, pa uvrnutih, ali i citav spektar likova! Jedan od njih je Kozicka, predaje latinski u prvoj godini, kad nju upoznas, upozno si trinaestu!

Drustvo nije lose, 80% su cure, kafa se pije u Doni, ostalo ces sam da vidis!

Pozdrav :)

U brt... kad smo mi dosli u prvoj kod Kozicke....
jeza....
a meni kaze keva...posle jednog roditeljskog evo blejim sa nekom tvojom profesorkom sto je isla u moju osnovnu..ja kao sa kim..a ona sa Mirjanom Kozic...
ahahah

zena je spicnuta brt... ali likcina je to ne mozz da poreknes...
i mozda preko godine glumi ludilo ali na kraju nam uvek da ocene kada nam trebaju...
ove godine nas ostavi...
ne zeli vise da saradjuje valjda...:hahaha:
zapravo niko ne zeli....
 

Back
Top