XIII beogradska gimnazija

[QUOTE="Slayer";9670996]na prirodnom u cetvrtoj godini i dalje imamo ruski i 4 casa srpskog nedeljno, a uz to i 5 casova fizike, 4 matematike, 3 biologije.... :thumbdown:[/QUOTE]

U principu srpski je maternji jezik i treba ga imati swe 4 godine, a ruski kao jedan strani jezik wise (kao nama matematika i fizika) ali realno se ne nauci nesto posebno, nazalost.. Dzabe ga imamo.. A sto se tice biologije, prirodnjaci, sami ste birali.. :D Mi zato imamo istoriju 4 puta... :roll: sta ces...
 
Aaaaaa!!! Strasno...! Prwo nas satro pitaju, prawe anketu, mi se primimo, kao mi odlucujemo, kad ono... tup!! Sawet se opredelio za drugu destinaciju.... :think:



SteffRBD apsolutno se slazem.. Oblasnio si kako stoje stwari.. ;)

jel si ti druga godina?

kad smo skupljali potpise za Grchku bilo je malo onih koji su hteli da idu tamo...:dontunderstand:
jedino nashe odeljenje i 2/4...svi ostali hotje u Bech...stvarno ne znam zashto :thumbdown:
 
Jesam.. :)
Ma ja sam cula da su swi drustwenjaci potpisiwali, ali pojma nemam sta je bilo sa tim.. :confused: Nije ni Bec toliko los, ali u poredjenju sa Atinom - 2, 3 dana krace...bas je bzwz..:neutral:

nije bilo nishta jer nam je recheno da ne mozemo mi da odluchujemo...
od drushtvenjaka 2/3 i 2/4 su bili skoro svi za Grchku, 2/2 dve tretjine za Bech,a i 2/1 vetjina za Bech :roll:
 
Hm... Shenbrun sam je divota, dajutji da bash u tretjoj godini radish Habzburgovce. Pa da ne shirim i dalje. Nekako, u Grchku mozhesh lako da odesh, a u ove tri drzhave ne bash toliko.I mislim da je bolja exkurzija, zanimljivija, dinamichnija... ;)

ne slazem se sa ovim uopshte...vetjina ljudi koji ide u Grchku ide na more,tako da i ne izdvoje dan-dva za obilazenje drzave...
a Austrija mi se uopshte ne dopada,bila sam par puta,ali nije mi ni najmanje interesantna..sem toga ljudi su potpuno drugachijeg mentaliteta

kako god....znam da tjemo se i tamo lepo provesti :)
 
nije bilo nishta jer nam je recheno da ne mozemo mi da odluchujemo...
od drushtvenjaka 2/3 i 2/4 su bili skoro svi za Grchku, 2/2 dve tretjine za Bech,a i 2/1 vetjina za Bech :roll:

Nzm za II/2, al znam da u kecu nije bila wecina za Bec.. stw nzm ko je to lupio...:confused: Ali dobro, sad je gotowo..
Ma i ja mislim da cemo se super prowesti, pa i u Becu.. ima sta da se widi, posebno oni koji idu prwi put... Snaci cemo se mi i za zurke i za ostalo.. pihh.. to najlakse.. :D:D
 
:super::super::super: i definitivno društveni smer :super::super::super:

:D:D:D vidimo se od septembra :D:D:D

PS. javite se :telefon:

i ja sam upisala drustveni :D Koji strani jezik ucis i sta si odabrala kao izborni predmet? Da vidim mozda cemo zajedno biti :D Ja sam inace isla na upis zajedno sa mojom drugaricom pa smo otisle kod nekog coveka koji je zabelezio nasa imena pa ce uraditi sve sto je u njegovoj moci da budemo u istom odeljenju... Ali izgleda nece biti problem posto nam je sve isto... Osnovna skola, jezik, sve... :):):):):)
 

Back
Top