kao i obicno, pokusavaju da se stide u tisini- U pravosudje

gost 191696

Elita
Poruka
16.691
Riječ je o ponovljenom sudskom postupku za koji joj se prvi puta zajedno s još 17 osoba sudilo još tijekom Domovinskog rata.
Osuda se temeljila na izjavi jednog svjedoka koji nije bio u Škabrnji u vrijeme zločina, već je svjedočio kako je čuo od druge osobe
u odsutnosti osuđena na 15 godina zatvora.
Presuda je 1998. godine odlukom Vrhovnog suda postala pravomoćna,

da li je potrebno bilo sta komentarisati nakon ovih par citata, o ovom drzavnom projektu zaplasivanja i sudjenja, zatvaranja i protjerivanja ljudi metodom straha od nepostojece krivnje, jedne sveobuhvatne i planske genocidne politike drzavnog vrha hrvatske za koju postoje nebrojeni dokazi, sem da u tisini pokusavaju oprati ruke i spasiti obraz onom malom broju normalnih. zasto malom broju? zato sto je medijska hajka na moju prijateljicu i njenog brata trajala godinama, zato sto su im zlotvori upropastili zivote i unistili karijere, zato sto su psihicki unistavali porodice i zato sto nazalost, ona nije jedina a ima ih jos na hiljade. kakvi su to ljudi koji su mogli suditi na osnovu boje krvnih zrnaca a ne na osnovu dokaza? fasisiti? da li su neki od tih sudaca,tuzitelja i svjedoka , tad u strahu, opijenosti ili mrznji, sudili, tuzili, svjedocili po naredjenju ili ubjedjenju? ili i dalje gledaju svoju nakazu u ogledalu bez stida? ne, ne...previse vas dobro znam, bar veliku vecinu...


http://www.google.ba/url?sa=t&sourc...w_GYCg&usg=AFQjCNF6LeVTt8JbhBD55CsNcyLH4rqPuQ
 
da li je potrebno bilo sta komentarisati nakon ovih par citata, o ovom drzavnom projektu zaplasivanja i sudjenja, zatvaranja i protjerivanja ljudi metodom straha od nepostojece krivnje, jedne sveobuhvatne i planske genocidne politike drzavnog vrha hrvatske za koju postoje nebrojeni dokazi, sem da u tisini pokusavaju oprati ruke i spasiti obraz onom malom broju normalnih. zasto malom broju? zato sto je medijska hajka na moju prijateljicu i njenog brata trajala godinama, zato sto su im zlotvori upropastili zivote i unistili karijere, zato sto su psihicki unistavali porodice i zato sto nazalost, ona nije jedina a ima ih jos na hiljade. kakvi su to ljudi koji su mogli suditi na osnovu boje krvnih zrnaca a ne na osnovu dokaza? fasisiti? da li su neki od tih sudaca,tuzitelja i svjedoka , tad u strahu, opijenosti ili mrznji, sudili, tuzili, svjedocili po naredjenju ili ubjedjenju? ili i dalje gledaju svoju nakazu u ogledalu bez stida? ne, ne...previse vas dobro znam, bar veliku vecinu...


http://www.google.ba/url?sa=t&sourc...w_GYCg&usg=AFQjCNF6LeVTt8JbhBD55CsNcyLH4rqPuQ

Dobro jutro

vjerojatno komišije..uče .. spavaju ili rade --ne treba se za njih brinuti

Prvo da odgvorim, na kasniji post postavljatelja teme.. poštovanog dijelitelja pravde
puno postova i pitanja je ostalo bez replika s ovog naslova a i onih koji će se žurno i žučno uskoro ukljićiti u raspravu

Ova je tema dokaz da hrvatska kao pravna država sve više dokazuje da i to je stvarno
Vidise veliki napredak u sudstvu i realnost sudaca a nesposobnost državnih tužitelja i policije naravno hrvatske
Kod prvih suđenja mora se uzeti u obzir da je bilo..jedan iskaz ..kakav takav protiv ničega

i to mogu shvatiti i da se radilo o meni ne bi se pojavio na suđenju od straha

Ali iz ovoga proizlazi i stvarna istina koju su izrekli ljudi sa vaše strane da je bio zločin jer su ljudi stvarno ubijeni i da su to učinili DOBROVOLJCI IZ SRBIJE SA PAR SUMJEŠTANA to je ono kada se kaže da nije bilo miješanja iz srbije

Hrvatsko pravosuđe je ispravilo svoje greške a vjerojatno ih ima još ali vjerojatno je više onih koji nisu stali pred lice pravde.a zahvaljujući aljkavom radu hrvatske vlasti
 
aman, hocemo li se vise opametiti i podici jedan kineski zid prema citavoj ustasiji? stvarno treba bataliti tu pogan i ponasati se kao da ne postoje.

ono što si napisao ispod svog imena na ovakav način nikada ti se neće ostvariti
a što se zida tiče ti si ga izgradio u glavi sada samo moraš i da radiš uzmi kamen pa kamen do kamena ...suhozidz:poz:
 
aman, hocemo li se vise opametiti i podici jedan kineski zid prema citavoj ustasiji? stvarno treba bataliti tu pogan i ponasati se kao da ne postoje.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/20675/Izrael-podize-barijere-prema-Egiptu
Izrael podiže barijere prema Egiptu



али и

http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti...jno-podize-metalni-zid-prema-pojasu-gaze.html

Egipat tajno podiže metalni zid prema pojasu Gaze

**************************************************

И ја мислим да нам је ЗИД НЕОПХОДАН...
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/20675/Izrael-podize-barijere-prema-Egiptu
Izrael podiže barijere prema Egiptu



али и

http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti...jno-podize-metalni-zid-prema-pojasu-gaze.html

Egipat tajno podiže metalni zid prema pojasu Gaze[/S

**************************************************

И ја мислим да нам је ЗИД НЕОПХОДАН...


Ja na vašem mijestu nebi pisao ..podsukao rukave i na posao..što znaći 10 do 15 godina izolacije najmanje 100:zskace::zskace::zskace::zskace:
 
da li je potrebno bilo sta komentarisati nakon ovih par citata, o ovom drzavnom projektu zaplasivanja i sudjenja, zatvaranja i protjerivanja ljudi metodom straha od nepostojece krivnje, jedne sveobuhvatne i planske genocidne politike drzavnog vrha hrvatske za koju postoje nebrojeni dokazi, sem da u tisini pokusavaju oprati ruke i spasiti obraz onom malom broju normalnih. zasto malom broju? zato sto je medijska hajka na moju prijateljicu i njenog brata trajala godinama, zato sto su im zlotvori upropastili zivote i unistili karijere, zato sto su psihicki unistavali porodice i zato sto nazalost, ona nije jedina a ima ih jos na hiljade. kakvi su to ljudi koji su mogli suditi na osnovu boje krvnih zrnaca a ne na osnovu dokaza? fasisiti? da li su neki od tih sudaca,tuzitelja i svjedoka , tad u strahu, opijenosti ili mrznji, sudili, tuzili, svjedocili po naredjenju ili ubjedjenju? ili i dalje gledaju svoju nakazu u ogledalu bez stida? ne, ne...previse vas dobro znam, bar veliku vecinu...


http://www.google.ba/url?sa=t&sourc...w_GYCg&usg=AFQjCNF6LeVTt8JbhBD55CsNcyLH4rqPuQ

hrvatsko pravosuđe nekog vraga radi po pitanju zločina koji su počinili i hrvati i srbi u domovinskom ratu. ne bi stavio ruku u vatru da se isto događa i kod vas.

naslov teme@ "U pravosuđe" :bljak:
 
aman, hocemo li se vise opametiti i podici jedan kineski zid prema citavoj ustasiji? stvarno treba bataliti tu pogan i ponasati se kao da ne postoje.


Uvek za. Ali prvo ove provokatore otjerati sa foruma. Napraviti forumsku "Oluju".

Jadni, nemaju svojih foruma pa dolaze ovde... dolaze bre po zadatku da nas nervraju. Sutra kad bi zaratili, ti isti bi dolazili da nas kolju.

Ne mogu bez srba, ne mogu da nas ne vredjaju i provociraju. Svaki dan vise ovde....indikativno.
 
naslov teme odrazava "drzavotvornu politiku" ante pavelica i potpuno je jasno da to pravosudje ima jos 1000 godina ispred sebe kako bi se moglo nazvati civilizovanim. ovim ljudima koje pominjem prije par mjeseci si se ti i jos par korisnika podsmjehivalo.
ovaj tvoj komentar nije dovoljan- ocito je da nisi spreman na katarzu

naslov teme odražava jednu zlobnost postavljaća koji ne može shvatiti da ova hrvatska država nema nikakve veze sa NDH državom, da je ova hrvatska država nasljednica SR Hrvatske koja je nastala borbom hrvatskog naroda zajedno sa srpskim narodom i ostalim narodima bivše nam države protiv zajedničkog nam neprijatelja (njemaca, talijana ustaša, četnikika...)
 
jučer tu temu nisam ni vidio..brzo je potonula
možda naslov nije bio dovoljno izazovan
samo dodaj hrvati i da vidiš jedni i drugi će se obrušiti

mislim, mene interesuje tvoje misljenje o ovom raku hrvatskog drustva, ovoj posasti netolerancije i fasizma duboko usadjene u glave cak i onih ljudi koji bi trebali djeliti pravdu?! ja nisam krajiski fenix pa da nasjedam na vase jeftine provokacije i generalizacije i koji zbog toga bude banovan. on ne zna umjereno reci da je politika hrvatskog vrha devedestih cisti nastavak paveliceve politike i da je kao takva provedena u praksi- ne postoji statisticki podatak koji bi mogao opovrgnuti navod a milione je dokaza da je to tako. znam, stidis se. i mene bi bilo sramota da je sudstvo moje drzave optuzilo i sudilo u odsustvu preko 5000 ljudi u maniri gestapoa. pred cinjenicama i istinom ne treba zatvarati oci. ovo nije izolovan slucaj- ovo je tipican primjer kako zaplasivanjem i pretnjama nevinim sprjeciti i opstruisati povratak, kako usaditi u srbe osjecaj krivice etc.
dakle, ako se vrh drzave i obrazovana elita sudstva bez stida i srama bavila ovakvim poslovima kako tisinom objasniti puku da "jesmo pravili sra.."? kako rekoh, samo svakodnevna katarza u medijima na hrt-u itd. moze spasti hrvatsko drustvo

ps. tema je hrvatsko pravosudje za sve one koji budu htjeli povlaciti paralele sa necim drugim
 
naslov teme odražava jednu zlobnost postavljaća koji ne može shvatiti da ova hrvatska država nema nikakve veze sa NDH državom, da je ova hrvatska država nasljednica SR Hrvatske koja je nastala borbom hrvatskog naroda zajedno sa srpskim narodom i ostalim narodima bivše nam države protiv zajedničkog nam neprijatelja (njemaca, talijana ustaša, četnikika...)

ima, ima-procitaj prethodni post
 
mislim, mene interesuje tvoje misljenje o ovom raku hrvatskog drustva, ovoj posasti netolerancije i fasizma duboko usadjene u glave cak i onih ljudi koji bi trebali djeliti pravdu?! ja nisam krajiski fenix pa da nasjedam na vase jeftine provokacije i generalizacije i koji zbog toga bude banovan. on ne zna umjereno reci da je politika hrvatskog vrha devedestih cisti nastavak paveliceve politike i da je kao takva provedena u praksi- ne postoji statisticki podatak koji bi mogao opovrgnuti navod a milione je dokaza da je to tako. znam, stidis se. i mene bi bilo sramota da je sudstvo moje drzave optuzilo i sudilo u odsustvu preko 5000 ljudi u maniri gestapoa. pred cinjenicama i istinom ne treba zatvarati oci. ovo nije izolovan slucaj- ovo je tipican primjer kako zaplasivanjem i pretnjama nevinim sprjeciti i opstruisati povratak, kako usaditi u srbe osjecaj krivice etc.
dakle, ako se vrh drzave i obrazovana elita sudstva bez stida i srama bavila ovakvim poslovima kako tisinom objasniti puku da "jesmo pravili sra.."? kako rekoh, samo svakodnevna katarza u medijima na hrt-u itd. moze spasti hrvatsko drustvo

ps. tema je hrvatsko pravosudje za sve one koji budu htjeli povlaciti paralele sa necim drugim

bilo to tebi drago ili ne hrvat6sko pravosuđe radi po zakonu. oružana pobuna je kazneno djelo koje se progoni u lijepoj našoj po službenoj dužnosti. za svakog oficira, podoficira, vojnika, milicionera za koje se zna da je sudjelovao u ratu sudska tijela "morala su podignit optužnicu i kazniti ih po zakonu" . to što su kasnije svi abolirani od strane predsjednika franje tuđmana je nešto drugo. znaći ne radi se o nikakvom zastrašivanju nego o zakonitom radu hrvatskog pravosuđa.
 
naslov teme odražava jednu zlobnost postavljaća koji ne može shvatiti da ova hrvatska država nema nikakve veze sa NDH državom, da je ova hrvatska država nasljednica SR Hrvatske koja je nastala borbom hrvatskog naroda zajedno sa srpskim narodom i ostalim narodima bivše nam države protiv zajedničkog nam neprijatelja (njemaca, talijana ustaša, četnikika...)

И након што су вам Срби помогли да направите државу, ви сте им се лепо захвалили, спаковали на тракторе и камионе и протерали из лепе ваше.
Онда сте им попалили имовину, да избришете све трагове њиховог постојања у лијепој вашој.
Сада то попаљено рушите...

BTW четници нису били српски непријатељи за разлику од усташа...
 
bilo to tebi drago ili ne hrvat6sko pravosuđe radi po zakonu. oružana pobuna je kazneno djelo koje se progoni u lijepoj našoj po službenoj dužnosti. za svakog oficira, podoficira, vojnika, milicionera za koje se zna da je sudjelovao u ratu sudska tijela "morala su podignit optužnicu i kazniti ih po zakonu" . to što su kasnije svi abolirani od strane predsjednika franje tuđmana je nešto drugo. znaći ne radi se o nikakvom zastrašivanju nego o zakonitom radu hrvatskog pravosuđa.


Гледаш ли ти шта пишеш?

Значи донесете неки нацистички закон, и све је у најбољем реду ако се он спроводи, јер забога... такав је закон!

Шта је то нешто друго?
 
bilo to tebi drago ili ne hrvat6sko pravosuđe radi po zakonu. oružana pobuna je kazneno djelo koje se progoni u lijepoj našoj po službenoj dužnosti. za svakog oficira, podoficira, vojnika, milicionera za koje se zna da je sudjelovao u ratu sudska tijela "morala su podignit optužnicu i kazniti ih po zakonu" . to što su kasnije svi abolirani od strane predsjednika franje tuđmana je nešto drugo. znaći ne radi se o nikakvom zastrašivanju nego o zakonitom radu hrvatskog pravosuđa.

aha, a bojan krizaj je izmislio windowsz:)
ovo su primjeri kojih je preko 5000, kako rade po zakonu (najbolje sto ti uopste od bjesa ne vidis sta pises). a aboliciju je proslo preko 25000 ljudi, odnosno, optuzili ste sve i jednog srbina koji je bio u vrsk i svako ko se htjeo vratiti isao je na informativne razgovore te bio zaplasivan.
 
Гледаш ли ти шта пишеш?

Значи донесете неки нацистички закон, и све је у најбољем реду ако се он спроводи, јер забога... такав је закон!

Шта је то нешто друго?

abolicijom su izbjegli služenje kazne. to je nešto drugoz:poz:
 
Гледаш ли ти шта пишеш?

Значи донесете неки нацистички закон, и све је у најбољем реду ако се он спроводи, јер забога... такав је закон!

Шта је то нешто друго?

ne vidi on to (slucajno), oni donesu zakon o napustenoj imovini i zakon o otkupu srpskih kuca te na nivou drzave osnuju agenciju za otkup srpskih kuca!!!!! pa to je necuveno, savremeni svjet to ne pamti- LEGALIZACIJA etnickog ciscenja
 

Back
Top