kao i obicno, pokusavaju da se stide u tisini- U pravosudje

daj ne šali se..
a onaj koji pokreče misli i diže ..čije ime je tjeralo ljude naprijed

pa on sam vrijedi a da ne govorim o brojkama tu ste bolji z:poz:

Да његово име је рушило стене! Звао се као мала сенка на мецецу изнад Дине, пустињске планете!

Звао се Муад Диб


Дај не засмејавај ме!
 
nazalost- nije, al dobro, ne mozes pa ne mozes, ni prvi ni zadnji na ovom forumu

Što nije dobro.. tamo jasno piše da u to vrijeme ..znači od 95 do 2000 sudovi su radili pod pritiskom i olako i u takvo vrijeme koje je nosilo svoje obelježje
U svakom slušaju bilo je mnoga propusta i krivih presuda ali i tome je pridonjeloa i obrana koje nije bilo
u+U zadnje vrijeme sudstvo u hrvatskoj a možemo reći od 2000 se mjenja i poprima ono obilježe radi kojeg i postoji..osuđuje hrvatske zločince a oslobađa nevine srbe ..da li to nije već mnogo
Osim toga korupcija u sudstvu je ogromna i danas i to je jedan od velikih problema i na kojem se radi
 
ne znam o kakvom sindromu pricas, samo vidim da niko od korisnika iz hrvatske nije kadar reci "stvarno je nase pravosudje jadno i stvarno je ovo smisljena politika diskriminacije drzavnog vrha" pa makar i uz ogradu "bilo je takvo vrijeme" a ne, tesko je to prevaliti preko usta

Pa jesam napisao da je pravosuđe devedesetih bilo tendenciozno?

Šta bi trebalo? Da kažem da je bilo ustaško, nacističko, ... ?
To nije bilo, niti je sada.
 
da li je potrebno bilo sta komentarisati nakon ovih par citata, o ovom drzavnom projektu zaplasivanja i sudjenja, zatvaranja i protjerivanja ljudi metodom straha od nepostojece krivnje, jedne sveobuhvatne i planske genocidne politike drzavnog vrha hrvatske za koju postoje nebrojeni dokazi, sem da u tisini pokusavaju oprati ruke i spasiti obraz onom malom broju normalnih. zasto malom broju? zato sto je medijska hajka na moju prijateljicu i njenog brata trajala godinama, zato sto su im zlotvori upropastili zivote i unistili karijere, zato sto su psihicki unistavali porodice i zato sto nazalost, ona nije jedina a ima ih jos na hiljade. kakvi su to ljudi koji su mogli suditi na osnovu boje krvnih zrnaca a ne na osnovu dokaza? fasisiti? da li su neki od tih sudaca,tuzitelja i svjedoka , tad u strahu, opijenosti ili mrznji, sudili, tuzili, svjedocili po naredjenju ili ubjedjenju? ili i dalje gledaju svoju nakazu u ogledalu bez stida? ne, ne...previse vas dobro znam, bar veliku vecinu...


http://www.google.ba/url?sa=t&sourc...w_GYCg&usg=AFQjCNF6LeVTt8JbhBD55CsNcyLH4rqPuQ

Опште позната ствар!
Многим људима се судило у одсуству и то да би се спречио повратак српског становништва на сопствено огњиште!

Судило се деци која су једва имала 16 година за време сукоба ,то је још један види прогона.Судило се и женама!
Шта да се каже,направили су државу по други пут у историји ГЕНОЦИДОМ
 
Pa jesam napisao da je pravosuđe devedesetih bilo tendenciozno?

Šta bi trebalo? Da kažem da je bilo ustaško, nacističko, ... ?
To nije bilo, niti je sada.

naravno da je bilo jer ako neko moze presuditi nekome 15 godina bez dokaza onda je to diskriminacija, a ako je diskriminacija po nacionalnoj osnovi onda je to sovinizam a ako takvo sta potvrdi i vrhovni sud onda je to cist fasizam jedne drzavne institucije. dalje necu

kakvo je danas? nazalost, ne razlikuje se mnogo a objasnit cu ti poslije zasto-sad nemam vremena
 
Опште позната ствар!
Многим људима се судило у одсуству и то да би се спречио повратак српског становништва на сопствено огњиште!

Судило се деци која су једва имала 16 година за време сукоба ,то је још један види прогона.Судило се и женама!
Шта да се каже,направили су државу по други пут у историји ГЕНОЦИДОМ

U stvari kada sam vidio naziv ovog avatara sve mi je u jednom času bilo jasno
Znam ko je kriv za stradanja u zadnjem sukobu
Partizano komunisti ..jer nisu sve hrvate pobili na blajburgu ..križnom putu i raznim jamama .. da su bili solidniji hrvata ne bi ni bilo i sve se bi riješili e štosu zajeb.. ti partizani

kako kaže Jasam bićufin partizani su....
 
Poslednja izmena:
U stvari kada sam vidio naziv ovog avatara sve mi je u jednom času bilo jasno
Znam ko je kriv za stradanja u zadnjem sukobu
Partizano komunisti ..jer nisu sve hrvate pobili na blajburgu ..križnom putu i raznim jamama .. da su bili solidniji hrvata ne bi ni bilo i sve se bi riješili e štosu zajeb.. ti partizani

kako kaže Jasam bićufin partizani su....

Па нису их све друже побили!

НДХ је планирана од усташке емиграције и по други пут су свој план испунили
а комунизам и петокраку сломили!
Комунисти никада нису рушили своју земљу ,него усташка емиграција заједно са хрватским становништвом.
 

Back
Top