Putovanje,turizam,avantura i zarada od 10.000€

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Za sve one koji su "avanturistickog" duha i koji bi da putuju u EU a da pri tom jos i zarade(pod uslovom da bi bili spremni da "izdaju" ......) najnovije vesti:

http://www.srbijanet.rs/vesti/hronika/41142-srpski-drzavljanin-pucao-na-policajca-u-becu.html

Znaci lova "nas" cheka.....tu je po Becu i "vreba" iza svakog ugla.Ako vec "necemo" da izdamo deda Mladica za milionce(mozda je to za neke prevelika suma,pa,eto,zbog toga ne bi oni izdali dedu,onda mozemo ovog g-dina)....nije neka "poznata faca"....a i azil je zatrazio pa prema tome mozemo ga nazvati i izdajnikom,zar ne?
Pitam se samo da li je ovaj dziber prosle godine,pre nego sto je zatrazio azil,u Srbiji dizao 3 prsta,klikao Kosovo je Srbija i psovao majku mrskoj mu EU,da bi eto odmah posle toga tamo pobegao i izigravao kauboja iz MalU Mostanicu.....

ps
me bi me zacudilo da se i na krsti javljao pod nekim nikom(koji je hebao mamu svabama,englezima i amerima),sve je moguce,zar ne?

Vize nam nisu potrebne,mozete da napravite "malu ekskurziju" a da pritom i zaradite.Zato braco navalite jos malo dok nije nestalo......
 
Када је неки разбојник уз то још и Србин КАКО ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА НАГЛАШАВАТЕ И ДА ПОТЕНЦИРАТЕ НА СТО МЕСТА...

а када неки разбојник НИЈЕ СРБИН исто тако ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА ПРИКРИЈЕТЕ РЕЧИМА "ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ" НИКАДА НЕ НАГЛАШАВАЈУЋИ ДА ЈЕ МОЖДА 'РВАТ, ШИПТАР или неке друге националности.

јадно да јадније бити не може...
 
Када је неки разбојник уз то још и Србин КАКО ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА НАГЛАШАВАТЕ И ДА ПОТЕНЦИРАТЕ НА СТО МЕСТА...

а када неки разбојник НИЈЕ СРБИН исто тако ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА ПРИКРИЈЕТЕ РЕЧИМА "ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ" НИКАДА НЕ НАГЛАШАВАЈУЋИ ДА ЈЕ МОЖДА 'РВАТ, ШИПТАР или неке друге националности.

јадно да јадније бити не може...
Bravo Mito!Bas o tome se i radi....ovaj bre lici na embrion....a gde takva nakaza moze da bude Srbin!
 
Када је неки разбојник уз то још и Србин КАКО ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА НАГЛАШАВАТЕ И ДА ПОТЕНЦИРАТЕ НА СТО МЕСТА...

а када неки разбојник НИЈЕ СРБИН исто тако ЛЕПО УМЕТЕ ТО ДА ПРИКРИЈЕТЕ РЕЧИМА "ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ" НИКАДА НЕ НАГЛАШАВАЈУЋИ ДА ЈЕ МОЖДА 'РВАТ, ШИПТАР или неке друге националности.

јадно да јадније бити не може...

Naslov teksta je "Srpski državljanin pucao na policajca u Beču"... Odakle izmišljaš te budalaštine sad?
 
Naslov teksta je "Srpski državljanin pucao na policajca u Beču"... Odakle izmišljaš te budalaštine sad?
Ma pusti ga.....po njemu postoje Srbi i srbi....mi smo "mi" a oni su "oni"....posto vise nemamo nijednu drzavu sa cijim bi narodom mogli da ratujemo i podsmevamo se onda nam ne preostaje nista drugo nego da sami sebe podelimo...i to na "mi" i "vi".....koliko samo seseljevaca ima ovde?
Nece moci ama bas ni jedan njihov stav da nam objasne vec ponavljaju iste reci bez obzira na pitanje. Cesto ce reci(ako se ne slazemo sa njima) da nismo pravi Srbi a ako ih pitamo sta je to pravi Srbin dobijemo neku definiciju tipa "Bice nas uvek sve vise i vise" i "olovka pise srcem..."Dubljom analizom ovakvih ljudi moze se zakljuciti da njima vladaju instinkti i uslovni refleksi...
 
Ubaci koji smajli druže...Jes da su ovi novogodišnji malko čudni,ali su fini,a imaš i stare,kad se malo potrudišz;):zstidljivko:
Мртав сам озбиљан, питао сам га у вези овог његовог коментара:

Z
Pitam se samo da li je ovaj dziber prosle godine,pre nego sto je zatrazio azil,u Srbiji dizao 3 prsta,klikao Kosovo je Srbija i psovao majku mrskoj mu EU,da bi eto odmah posle toga tamo pobegao i izigravao kauboja iz MalU Mostanicu.....

...а он почео да набраја нека имена. Никако да одговори....
 

Back
Top