VRECA ****** , USTASKI DOGLAVNIK VJEKOSLAV VJEKO SESELJ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IN-AGA-DAVID-A

Primećen član
Banovan
Poruka
565
da ne bude zabune..........naslov je samo parafraza njegovih "naucnih dela' koja u 90 % slucajeva ima ovakve , pa i mastovitije naslove............


Arkan je zlikovac , i tu nema spora.......bio je zlikovac i pre rata, a nastavio da bude takav i za vreme rata..........

Mnoge je majke u crno zavio , kako na ratistima gde je bio sa "tigrovima' , a bogami i po beogradu, i srbiji uopste...........

O njemu se manje vise sve zna, od toga da je bio likvidator emigranata za DB , da je kao takav uzivao zastitu i imunitet od dela u jugoslaviji i srbiji, pa do toga da je bio , uz jos par likova , neprikosnoveni gospodar sverca svega i svacega za vreme sankcija...........

Ali, za razliku od , kako bi se sam seselj izrazio o sebi u naslovu neke od "knjiga", "debele vrece , ustaskog doglavnika Vjekoslava Vjeke Seselja"........taj Arkan se bar vukao po frontu, ucestovao sa svojim jedinicama u borbama, bio cak i ranjen.........a ne mali broj ljudi i danas moze da posvedoci da su im upravo arkanovi tigrovi spasli glave u nekim situacijama kada su pijani seseljevi cetnici i ostala zgadija sa nozevima u zubima bezali sa sve usranim gacama............

Elem, nema mnogo toga , pozitivnog sto bi covek mogao da napise o Arkanu, ali da je imao "kohones" , imao je..........da je smeo i umeo da isamara yayare koje su bezale sa svojih "ognjista" , da bi neki drugi morali da ih brane , smeo je i umeo..........da je umeo i znao da prebije pijane teritorijalce, i jos pijanije zastavnike,,,,,,,,i to je umeo,,,,,,,,

Za to vreme , Vjekoslav Vjeko Seselj je samo par puta prosetao okruzen telohraniteljima na bezbednoj udaljenosti od fronta,,,, vukao debelu meshinu okolo , sa slemom tri broja manjim od glave.........valjda ocekujuci da ce hrvati da poumiru od smeha kada ga vide,,i da ce tako dobiti rat........

Vadio je "hrabro " pistolj na studente, takstiste, gradjane.....u sred beograda, i pustao gorile da prebiju advokata lakseg od njega samog bar 70 kg............branio sedmogodisnjaku da ide u skolu u zemunu , samo zato sto je hrvat.....naravno , okruzen gorilama ,koje su pevale "seseljeve crkvene borbene" dok je dete plakalo izbezumljeno od straha.......

dakle, ne zelim da glorifikujem arkana niti je to moguce ........covek je bio zaebano zlo..........ali da ga druka i proziva ona debela mesina , iskompleksirani homoseksualac kojeg su u Zenickom zatvoru robijasi zvali "tetka" jer je dobro prao gace i cerape celom pansionu danju a moralno propadao nocu.............

brooka, za one koji do sada nisu znali kakvo je gomno Vjekoslav Vjeko Seselj, ustaski doglavnik...
 
Poslednja izmena:
@IN-AGA-DAVID-A

Jelte boga ti, ima li za tebe ista pozitivno na svemu i da li ikad razmisljas pozitivno..

Vidim lepo ti ide pisanje, a pitao bi te, kad ovako lepo umes da pises, da li si imao ikakvog ratnog iskustva ili si i ti jedan od gledalaca rata na TV-u???

Ako si jedan od gledalaca, bolje da cutis i i dalje pijes kafu gledajuci TV..

Tacka.
:rtfm:

Nema, ratovanje je rezervisano samo za hrabre krstaričine internet patriote....
 
Nema, ratovanje je rezervisano samo za hrabre krstaričine internet patriote....

Potvrda da si i ti jedan o TV ratnika..
Meni bar ne mozete da pricate o ratu..
Za razliku od vas koji ste sve gledali na TV-u i sad hrabro komentarisete ovde kojesta. ja sam to prezivio i pravo i stvarno..

Pa, to zezanja sa TV ratom vodite sa onima koji su ga tako i videli..

Sa mnom, nece da moze :)


Tacka.
:rtfm:
 
@IN-AGA-DAVID-A

Jelte boga ti, ima li za tebe ista pozitivno na svemu i da li ikad razmisljas pozitivno..

Vidim lepo ti ide pisanje, a pitao bi te, kad ovako lepo umes da pises, da li si imao ikakvog ratnog iskustva ili si i ti jedan od gledalaca rata na TV-u???

Ako si jedan od gledalaca, bolje da cutis i i dalje pijes kafu gledajuci TV..

Tacka.
:rtfm:

Imao, naravno da sam imao.......nazalost vise nego svi vi zajedno.....zato tako i pisem..

a sta bi pozitivno ja trebalo da vidim u pljuvanju seselja po arkanu??......kao, sta?? to je cool, namazani voja, majstor, najpametniji srBski politicar..bla bla bla

yayara, i tu pozitivno nema nista................
 
Potvrda da si i ti jedan o TV ratnika..
Meni bar ne mozete da pricate o ratu..
Za razliku od vas koji ste sve gledali na TV-u i sad hrabro komentarisete ovde kojesta. ja sam to prezivio i pravo i stvarno..

Pa, to zezanja sa TV ratom vodite sa onima koji su ga tako i videli..

Sa mnom, nece da moze :)


Tacka.
:rtfm:

Pa ne proziva niko tebe, nego ti prozivaš "neke" ili "nekog"...

A i vreme ti je da se prešaltuješ na sledeće "poglavlje"... Mislim, znaš kolko nekog balavandera zabole ***** dal si ti li ja bio ovde ili onde...

@tema

Šešelj je đubre i ratni profiter, na većitu sramotua srpskog naroda...
 
VojislavSeselj_studeni1991_AFP_VV.jpg
 
Hmmm

Citam vas i citam..

Ja ni onda a ni sada nisam ni braanio, a ni osporavao neke stvari, jednostavno niko od nas nije mocan za tako nesto, ali vidim ovde vi koji ste gledali i preziveli sve to na TV-u ste tako slatkorecivi u osudama, napadima, prljavstini koju samo mozete da citate kojekuda i naravno da iznosite svoje stavove za koje smatrate da su ispravni i to iz pozicije toplog doma i vruce kafice..

Nisam, niti cu ikada biti pristalica ni Seselja a ni njemu slicnih, pa s te strane me ne dotice to sto pisete o njemu a i njemu slicnom, ali cesto vam se desava, gotovo redovno, da oni koji su protiv i Seselja i Arkana i svih "narodnih" stranaka, znaci onih koji nisu na vlasti ili ulizice vlasti, da sve postene, prave i dobre ljude koji su se borili za svoj dio zivota, a potom i imanja stavite u isti kos sa istima..

To sto volite da trpate sve u jedno jeste i razlog moje reakcije, i naravno za takve stvari naravno da ne postoji pravo znanje, vec znanje sreceno u toplom domu, uz toplu kaficu i TV>>

Ne ne zelim sa vama da diskutujem jer, imate ukorenjeno misljenje koje su vam poturili mediji i u koje slepo verujete, a sta je od mnogo toga na tapetu tacno, vas sustinski ne zanima..

Napisaste da je Seselj pljackas, profiter..
Gde su vam dokazi za to, ako hocemo pravilno, ili cete opet da se pozovete na medije koji vole da plasiraju svasta radi gledanosti, citanosti, i svega ostalog..

Kako Seselju. tako i bilo kom drugom ste spremni da napisete svasta, jer zaboga to je bilo na TV-u...

Tacka..
:rtfm:
 
"Смањи доживљај" - то што је Шешељ изговорио ЈАВНО СЕ ЗНА ЗА АРКАНА ОДУВЕК... према томе не разумем зашто би опште познату истину сада ти квалификовао као "друкање" или "тастерисање"... свашта...

Kolega, ti znaš sve isitine, samo je glede Šešelja malo ignorišeš.
 
@mita



.......kaze mita, jos nevin ko rosa.......kome je bog onan drazi od svetog save.......z:Dz:D

nema dana da mu se ne pomoli.....z:p

Видим како си ме ти одмах ДРУКАО и ТАСТЕРИСАО па ми је део поста избрисан... а другоме спочитаваш сопствене особине...
 
Vec sam napisao...

Topli dom, isto tako topla kafica, i naravno TV...

pa nesto direktan prenos,
pa nesto u epizodama
i nesto u snimcima..

Tacka.
:rtfm:

a gde si ti , majstore proveo svoje ratne dane??

na kojem ratistu, i u kojoj to jedinici, da cujemo???

bas me interesuje, jer vec treci put forsiras svoje "ratne godine" , pa da vidimo , Rambo, gde si ti to vojevao???z:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top