TUZNA NOVA 2010

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IN-AGA-DAVID-A

Primećen član
Banovan
Poruka
565
danas sam se malo prosunjao po gradu, i mogu vam reci da je atmosfera pred srpsku novu , kao za parastos..........nigde ni traga novogodisnjeg , praznicnog raspolozenja........

elem, pola restorana koji su nekada organizovali docek srpske nove, sada rade uobicajeno,,,,,,,,u klubovima su cene 4-5 puta manje nego za kalendsrsku novu godinu......

sve u svemu , tuga nevidjena,,,,,,,,,izgleda da je eurorija srbovanja svega i svacega prosla, dozvali se ljudi pameti pa vide da se ne zivi od praznog patriotskog talambasanja u nejake patriotske grudi........a i pravoslavni talibanizam koji je poceo da se siri srbijom , gde svako ko bespogovorno ne ljubi pahomija nije srbin , gubi na zamahu..............

da nema onog mog ludog komsije, radikala, koji baca vec tri sata ko lud neke petarde,,,,,,,mislio bi da je npr 24 , septembar..........a ne srpska nova godina...........

kako se spremate da proslavite , vi licno , novu 2010 , po julijanskom kalendaru???
 
A nije neka euforija bila i za ovu regularnu NG. Nije ljudima do slavlja

Pa i nije.........nekada se sve to lepse i jace slavilo........ali ipak.....razlika je drasticna
danasnji dan vise lici na neki , ne daj boze, dan zalosti, nego na novu godinu........sem na krstarici , niko je i ne pominje........z:lol:

( evo onaj moj komsija dileja i dalje baca petarde )z:mrgreen:
 
Pa i nije.........nekada se sve to lepse i jace slavilo........ali ipak.....razlika je drasticna
danasnji dan vise lici na neki , ne daj boze, dan zalosti, nego na novu godinu........sem na krstarici , niko je i ne pominje........z:lol:

( evo onaj moj komsija dileja i dalje baca petarde )z:mrgreen:

Pa i zvanicna NG se nekada lepse i jace slavila ali nikome nije do slavlja tj vecini naroda....Samo mali procenat bagre koja se nakrala ona i slavi ostali nemaju sta da slave.
 
Pa dobro.......jeste malo kriza........

ali, ipak..........NOVA GODINA........PA JOS NASA, SRPSKA , PRAVOSLAVNA???

ne budite materijalisti.........docekajmo srpsku novu kako zasluzuje......:zskace::zskace::zskace::zskace::zskace:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ništa nije uradio ako jednu ne zapali tebi u dupe...........

Šala, šala.......

elem ......, ko preživi ovu godinu - sledeće je najebo........, zato je sve tako kao što jeste ali i SPC je nagoveštavala da se ova nova godina zbog smrti patrijarha ne proslavlja posebno....

Ali s obzirom da si ti proverena ********* ti ćeš februara sa Kinezima da se proveseliš ...Crvena nova godina.....

lazes i ti da je crkva pominjala patrijarha i novu godinu........to ste kolektivno sanjali....

elem, sta fali sad kinezima??......pa kinezi su nasa braca , samo imaju zuticu.....pravoslavni zuti burazeri.......z:D
 
danas sam se malo prosunjao po gradu, i mogu vam reci da je atmosfera pred srpsku novu , kao za parastos..........nigde ni traga novogodisnjeg , praznicnog raspolozenja........

elem, pola restorana koji su nekada organizovali docek srpske nove, sada rade uobicajeno,,,,,,,,u klubovima su cene 4-5 puta manje nego za kalendsrsku novu godinu......

sve u svemu , tuga nevidjena,,,,,,,,,izgleda da je eurorija srbovanja svega i svacega prosla, dozvali se ljudi pameti pa vide da se ne zivi od praznog patriotskog talambasanja u nejake patriotske grudi........a i pravoslavni talibanizam koji je poceo da se siri srbijom , gde svako ko bespogovorno ne ljubi pahomija nije srbin , gubi na zamahu..............

da nema onog mog ludog komsije, radikala, koji baca vec tri sata ko lud neke petarde,,,,,,,mislio bi da je npr 24 , septembar..........a ne srpska nova godina...........

kako se spremate da proslavite , vi licno , novu 2010 , po julijanskom kalendaru???

Izgleda da ljudi shvataju da Cezar nije bio Srbin, te da epitet "srpska" nije adekvatan...

Srpska Pravoslavna Crkva zali za patrijarhom i zato je atmosfera takva kakva je,nemoj vise molim te da otvaras ovakve glupe teme.

Ne razumem samo zašto crkva žali nekog ko je dosegao carstvo nebesko... :think:
Al' to je već druga tema.
 
i ja sam srecan zbog tebe srecni covece, drago mi je sto si ti ovde na ovom mestu i sto slavis novu godinu na netu i sto tvoju srecu izrazavas kroz smajlice... stvarno sam srecan zbog tebe!

ja ovu, cudnu novu godinu ,koja kasni u startu, evo slavim na netu.........onu, pravu , naravno slavim ko ceo svet........:zskace::zskace::zskace:

a sta ces ti na netu, kada ti je danas nova godina???...........z:p
 
danas sam se malo prosunjao po gradu, i mogu vam reci da je atmosfera pred srpsku novu , kao za parastos..........nigde ni traga novogodisnjeg , praznicnog raspolozenja........

elem, pola restorana koji su nekada organizovali docek srpske nove, sada rade uobicajeno,,,,,,,,u klubovima su cene 4-5 puta manje nego za kalendsrsku novu godinu......

sve u svemu , tuga nevidjena,,,,,,,,,izgleda da je eurorija srbovanja svega i svacega prosla, dozvali se ljudi pameti pa vide da se ne zivi od praznog patriotskog talambasanja u nejake patriotske grudi........a i pravoslavni talibanizam koji je poceo da se siri srbijom , gde svako ko bespogovorno ne ljubi pahomija nije srbin , gubi na zamahu..............

da nema onog mog ludog komsije, radikala, koji baca vec tri sata ko lud neke petarde,,,,,,,mislio bi da je npr 24 , septembar..........a ne srpska nova godina...........

kako se spremate da proslavite , vi licno , novu 2010 , po julijanskom kalendaru???

nije narod slavio ni ovu gregorijansku novu, ustasko pederska vlast je dovela zemlju do ruba propasti, kome se slavi? samo dilerima droge i tajkunima......
 
Коме је данас до славља ??? Мени није...

Прославили смо Божић - довољно... славили смо га и у рововима кроз историју...
 
danas sam se malo prosunjao po gradu, i mogu vam reci da je atmosfera pred srpsku novu , kao za parastos..........nigde ni traga novogodisnjeg , praznicnog raspolozenja........

elem, pola restorana koji su nekada organizovali docek srpske nove, sada rade uobicajeno,,,,,,,,u klubovima su cene 4-5 puta manje nego za kalendsrsku novu godinu......

sve u svemu , tuga nevidjena,,,,,,,,,izgleda da je eurorija srbovanja svega i svacega prosla, dozvali se ljudi pameti pa vide da se ne zivi od praznog patriotskog talambasanja u nejake patriotske grudi........a i pravoslavni talibanizam koji je poceo da se siri srbijom , gde svako ko bespogovorno ne ljubi pahomija nije srbin , gubi na zamahu..............

da nema onog mog ludog komsije, radikala, koji baca vec tri sata ko lud neke petarde,,,,,,,mislio bi da je npr 24 , septembar..........a ne srpska nova godina...........

kako se spremate da proslavite , vi licno , novu 2010 , po julijanskom kalendaru???

ja jos pijem rasol od gregorijanske nove godine. taman mi treba jos jedna.
 
...за тебе ћу да пронађем једну...у терапеутске сврхе.


П.С.
За оне који нису упућени, ин-ага-давид-а тражи лопату због моје преминуле мајке....
Закључите сами о каквом степену менталног поремећја се ради у његовом случају.

kakav si ti bolesnik...........:bljak::bljak::bljak:

ja trazim lopatu da posadim jelku u busenu , kako su preporucili danas na beogradskom programu............c c c c

ozbiljan si kandidat za ozbiljno posmatranje........:bljak::bljak::bljak:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top