Младић и даље у најбољим годинама!

Најбоље године

  • од 30 до 50

  • од 50 до 70

  • од 70


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824

И ако се спекулише да је Ратко Младић преживео два мождана удара ,његови ближи сарадници и родбина тврде да је изврсног здравља и да таквих проблемa није имао!

Колико је здравље битно ,говори и податак да Младић још није пронађен.Значи да је изврсног здравља.

Као човек посвећен спорту цели свој живот и дисциплинован војник тешко да ће скоро бити пронађен ,осим ако га здравље не изда!

Које су ваше процене ,узевши у обзир године !
 
Procene da s obzirom na vojnicki zivot a pri tom i na ovaj sto ga zivi skrivajuci se ima bar neke od znacajnih zdrastvenih problema za ljude njegovih godina.
Znaci pored uobicajenih pretpostavljam da pati od kardiovaskularnih problema.
Ali ovo je sve u domenu pretpostavke znaci moze da bude i bolje i gore od ovoga.

Зашто ,па нема он баш велике године.

Људи у његовим година и дање добро функционишу ,наравно зависи од генетике.
Али...60те уопште нису неке године!
 
Hahahahaha...

Tako se kaze, ziv bio, pozdrazumevajuci to i ubuduce..

Svojevremeno je to bio odgovor starijih ljudi deci kada im nazovu dobar dan, a stariji ljudi bi odgovorili ZIV BIO SINKO...

:) :) :) :) :)

Tacka.
:rtfm:

Da, da, znam...to su ona specifična vremena u srpskom jeziku, po principu buduće prošlo vreme - "ebo sam te kad te stignem" i sl. ;)
 
Када се пређе 65 до 67 година у великом броју случајева ,не долази до нагле смрти!
Што се статистике тиче,јасно показује да ,ако доживиш 65 годну можеш слободно да рачунаш да ћеш живети и преко 80 година.Што говори да је мали број ,поготово у Србији ,оних који доживе 65 годину.
 
Ja mislim da je matora prdara odapeo negde u nekoj kanalizacionoj cevi , gde se krio u cuvenim vunenim carapama...........i da ce ga naci samo kada budu popravljali kanalizaciju negde u Ocha - Borcha vukoyeby.................z:lol:

То тешко да дочекаш!
Као што рекох ,он је сада у добрим годинама!
У нашем народу стари су употребљавали изреку :

"Да ми је сaмо прећи 60 година после ћу живети и преко осамдесете"!

И то је потпуна истина ,људи који пређу 65 годину не умиру до 90 године!
 
То тешко да дочекаш!
Као што рекох ,он је сада у добрим годинама!
У нашем народу стари су употребљавали изреку :

"Да ми је сaмо прећи 60 година после ћу живети и преко осамдесете"!

И то је потпуна истина ,људи који пређу 65 годину не умиру до 90 године!



ne lupetaj glupost............:zimag:
 
0_246c4_6808d8a0_L.jpg


Значи све је под контролом ,са обзиром да ће ускоро прославити 66 рођендан!

W300px_1106-mid-mladic.jpg
 

Back
Top