Da li Bo-Ta treba da prisustvuje inguraciji novog hrvatskog Predsednika

Da li Bo-Ta treba da prisustvuje inaguraciji hrvatskog predsednika

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.684
18. februara ce biti inauguracija novog hrvatskog predsednika Ive Josipovica. Tom cinu obicno prisustvuje veliki broj drzavnika ili predstavnika drzava. Sta mislite, da li u svetlu najnovijih ponizavanja Srbije od strane najvisih institucija R.Hrvatske, treba da imamo predstavnike na tom dogadjaju. Ja bih se kladio da predstavnici Srbije nece imati dovoljno ponosa i drzavnicke mudrosti i da ce biti sve ucinjeno da se nas Predsednik nadje tamo.Poziv ce biti upucen, jer je to prilika za dodatno ponizavanje.
 
Poslednja izmena:
Ако буде позван нека иде. Не можеш некоме хебати кеву због тога што је неки мајмунолики лик пре њега зас..рао. Треба свакоме пружити прилику, ова комуњара није пљувала по Србији и Србима, има времена за одговарајуће реакције!
 
Ако буде позван нека иде. Не можеш некоме хебати кеву због тога што је неки мајмунолики лик пре њега зас..рао. Треба свакоме пружити прилику, ова комуњара није пљувала по Србији и Србима, има времена за одговарајуће реакције!

Ako gledas u kontekstu licnosti a ne funkcije. Ubicu porodice Zec je pomilovao predsednik R. Hrvatske i posetu KiM, delu R. Srbije bez trazenja odobrenja od nasih vlasti i otvoreno antisrpsko delovanje na podrucju R. Srbije je ''odradio'' predsednim RH. Ovaj ce ti raditi iste stvari, samo ce biti malo drugacije umotane.
 
Не.Месић је по одласку најавио да ће се његова политика наставити што је највероватније и тачно,Тако да нема потребе присуствовати инагурацији председника који делима није доказао да жели да дође до побољшања односа двеју земаља.
 
18. januara ce biti inaguracija novog hrvatskog predsednika Ive Josipovica. Tom cinu obicno prisustvuje veliki broj drzavnika ili predstavnika drzava. Sta mislite, da li u svetlu najnovijih ponizavanja Srbije od strane najvisih institucija R.Hrvatske, treba da imamo predstavnike na tom dogadjaju. Ja bih se kladio da predstavnici Srbije nece imati dovoljno ponosa i drzavnicke mudrosti i da ce biti sve ucinjeno da se nas Predsednik nadje tamo.Poziv ce biti upucen, jer je to prilika za dodatno ponizavanje.


Pazi treba da se nadje neko ako poziv bude upucen sto znaci da je ostavljeno dovljno prostora i od strane samog domacina da to bude neko iz diplomatsko ili cak ambasadorskog kora.

Zasto ponizenje ! A zasto bi se nas predsjednik morao naci tamo ?
Kada je umro njihov veliki drzavnik i covjek koga su oni dozivljavali kao osobu broj jedan na Balkanu a govorim o Tudjmanu samo je predsjednik Turske dosao toliko o znacaju Hrvatskij predsednika.
 
Ako gledas u kontekstu licnosti a ne funkcije. Ubicu porodice Zec je pomilovao predsednik R. Hrvatske i posetu KiM, delu R. Srbije bez trazenja odobrenja od nasih vlasti i otvoreno antisrpsko delovanje na podrucju R. Srbije je ''odradio'' predsednim RH. Ovaj ce ti raditi iste stvari, samo ce biti malo drugacije umotane.

Што да траже одобрење Србије за посету КиМ-у, кад они Косово третирају као независну државу, то што ми само црногрце хебемо због тога, то је друга ствар. У политици мораш бити доследан и принципијелан, уколико желиш да те озбиљно схватају.
Уколико БОТА буде позван треба да оде, тиме ни на који начин не може угрозити српске интересе, а уколико буде неке користи - чист ћар.
Реторика новог хрватског председника иде у правцу нормализације односа, тако да треба пружити човеку прилику да нешто од те реторике преточи у дела!
 
Не.Месић је по одласку најавио да ће се његова политика наставити што је највероватније и тачно,Тако да нема потребе присуствовати инагурацији председника који делима није доказао да жели да дође до побољшања односа двеју земаља.

Е хеби га којим делима је могао показати кад још није ни изабран.
Да се разумемо не гајим ја никакве илузије, али ајде шта нас кошта! Нормалном Председнику Србије то би била идеална прилика да им у сред Загреба саспе у лице за све неподопштине одлазећег хрватског Председника!
 
18. februara ce biti inaguracija novog hrvatskog predsednika Ive Josipovica. Tom cinu obicno prisustvuje veliki broj drzavnika ili predstavnika drzava. Sta mislite, da li u svetlu najnovijih ponizavanja Srbije od strane najvisih institucija R.Hrvatske, treba da imamo predstavnike na tom dogadjaju. Ja bih se kladio da predstavnici Srbije nece imati dovoljno ponosa i drzavnicke mudrosti i da ce biti sve ucinjeno da se nas Predsednik nadje tamo.Poziv ce biti upucen, jer je to prilika za dodatno ponizavanje.

Па БоТа је његов хабаб...нека иде
z:D
 
Е хеби га којим делима је могао показати кад још није ни изабран.
Да се разумемо не гајим ја никакве илузије, али ајде шта нас кошта! Нормалном Председнику Србије то би била идеална прилика да им у сред Загреба саспе у лице за све неподопштине одлазећег хрватског Председника!

На та дела сам и мислио.Дела која је до сада показао и за која нисам приметио да су у циљу побољшавања односа двеју земаља.
 
Е хеби га којим делима је могао показати кад још није ни изабран.
Да се разумемо не гајим ја никакве илузије, али ајде шта нас кошта! Нормалном Председнику Србије то би била идеална прилика да им у сред Загреба саспе у лице за све неподопштине одлазећег хрватског Председника!
Ух, кажу "Чувај се Данајаца и када дарове носе!"...а нешто нам се не мили да поново буду кошарице са очима нечији дарови...скупо!
 
Наравно ДА НЕ БИ ТРЕБАЛО - али судећи о каквој се личности тј.креатури ради која је наш Председник СИГУРАН САМ ДА ЋЕ ОТРЧАТИ ТАМО... поготово што сам слушао какве је све глупости синоћ причао његов министар Дулић на Б92...
...па Дулић је 'рват...а и БоТа је полу-'рват...
 
Naravno da NE...

Nema smisla..

Ici na inaguraciju predsednika drzave koja je tuzila nasu drzavu a ova je isto uradila protiv tuzbom..
Sto bi logikom stvari bilo , da odnosi dve zemlje nisu na potrebnom nivou, upravo iz razloga tuzbi i tuzakanja, pa kad se sporovi izglade i sudska odluka donese, pa i pravno ne budemo u zavadi, onda takve stvari mogu da se dogode, ovako nema smisla..

Po meni bi to bilo, politicaru nisu u zavadi ali narodi jesu..
Sto me dovodi u sumnju da nas politicari koriste u neke drugopolitcke svrhe..

Bez veze..

Tacka.
:rtfm:
 
Ух, кажу "Чувај се Данајаца и када дарове носе!"...а нешто нам се не мили да поново буду кошарице са очима нечији дарови...скупо!

Па хеби га зато и шаљемо БОТУ, ако му се нешто и деси преживећемо, тешко додуше, али ваљда ће се наћи још неки што воли да се испричава по комшилуку!
 
Naravno da NE...

Nema smisla..

Ici na inaguraciju predsednika drzave koja je tuzila nasu drzavu a ova je isto uradila protiv tuzbom..
Sto bi logikom stvari bilo , da odnosi dve zemlje nisu na potrebnom nivou, upravo iz razloga tuzbi i tuzakanja, pa kad se sporovi izglade i sudska odluka donese, pa i pravno ne budemo u zavadi, onda takve stvari mogu da se dogode, ovako nema smisla..

Po meni bi to bilo, politicaru nisu u zavadi ali narodi jesu..
Sto me dovodi u sumnju da nas politicari koriste u neke drugopolitcke svrhe..

Bez veze..

Tacka.
:rtfm:

Овај пост има пристојну аргументацију, с тим што бих ја додао да онда то треба јасно и гласно рећи, и узгред дипломатске односе спустити на нужни ниво. Треба рећи тужили сте нас, признали сте Косово, послали амбасадора, Ваш Председник је био у посети Косову, одузели сте станарско право хиљадама Срба који су живели у Хрватској..... због тога нема основа за причу о нормализацији односа!
Додао бих још само на крају да ово не треба да важи само за Хрватску, Црну Гору, Македонију и сл. већ за све земље које дирктно угрожавају наше интересе, јер ако си баја буди баја до краја!
 

Back
Top