Džoni Dep u Srbiji

Pirate nisam gledala ali, htela sam jednom da razgovaram sa svestenikom i u crkvi su mi rekli da nisam prikladno obucena za razgovor sa svestenikom, e pa ja mislim da Dzoni i Emir nisu prikladno obuceni za razgovor sa predsednikom.
 
Cuj to "nije prikladno obucen"?!Zabole ga bre *****:D
Nije on dos'o sa namerom da upozna Tadica i procaska s njim,vec sa namerom da izbleji sa jaranom Kustom i ucini mu uslugu promovisuci mu festival.Sad,sto su ga navatali na brzaka i "iskoristili" radi ovoga ili onoga.....nasa posla:D(Tadiceve cerke su se slikale sa svojim junakom -J.Sparrow-om,tako da mu dodje vise k'o neka vrsta privatnog hira,no nekog gostoprimstva:D).
 
  • Podržavam
Reactions: h20
Cuj to "nije prikladno obucen"?!Zabole ga bre *****:D
Nije on dos'o sa namerom da upozna Tadica i procaska s njim,vec sa namerom da izbleji sa jaranom Kustom i ucini mu uslugu promovisuci mu festival.Sad,sto su ga navatali na brzaka i "iskoristili" radi ovoga ili onoga.....nasa posla:D(Tadiceve cerke su se slikale sa svojim junakom -J.Sparrow-om,tako da mu dodje vise k'o neka vrsta privatnog hira,no nekog gostoprimstva:D).

Pa znam ja da njega zabole, ali nije Tadic trebao da ga primi. Ponizava se.
 
Meni g.Depova kosa izgleda normano,a uostalom i ne tice me se z:p
Njegov izgled,njegova stvar...A koliko se secam,ovo nije prvi put da gos'n Tadic navata nekog poznatog da se malo islika...Sto rece neko gore-ispunio deci zelju da upoznaju Jacka Sparrow-a...i sta je tu lose? Ziveo ti nama Dzoni jos sto godina!!! :super:
 

Back
Top