Србија-НАТО-Монархија

СРБИЈА-НАТО-МОНАРХИЈА: ја сам за:

  • Нисм сигуран/сигурна

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Да ли сте за увођење монархије у Србију и улазак Србије у НАТО пакт?

Видим да је добар део монархиста на форуму уједно за улазак у НАТо пакт па ме интересује ваше мишљење?
 
Да ли сте за увођење монархије у Србију и улазак Србије у НАТО пакт?

Видим да је добар део монархиста на форуму уједно за улазак у НАТо пакт па ме интересује ваше мишљење?

Ај' не измишљај, леба ти, ја сам монархиста АЛИ ПРЕЗИРЕМ НАТО...
 
Мислим да прозивања ове врсте нису примерена, Боле мислим да је твој ниво већи од оног што си изговорио. z:poz:

pa morao sam posto sam primetio da kraljevinu osporava dobar deo nac. manjina...iz poznatih razloga...znaci taj moj post je cisto tehnicke prirode, radi boljeg razumevanja stvari
 
nije bas relevantno kad madjar osporava srpsku kraljevsku porodicu i lozu...

hahahah MADJAR ne zeli u Srbiji monarhiju i MADJAR ne zeli Srbiju u NATO a njegova Madjarska u NATO...hehe... ko ih ne zna.......kako je providan ovaj Madjar.... ko da mi ne mozemo da vidimo njegovu agendu, ostanite NEUTRALNI i Madjarska ce Vojvodinu, kao i Turska severni deo Kipra, da lakse uzme nazad, udjite u NATO, to je onda sa njegove madjarske tacke gledista gotovo nemoguce. PROVIDNA agenda ovog Madjara.
 
Опет неке лажне дилеме, и црно-бела питања.

Дакле, нећу гласати на овако непотпуно (да не кажем нешто грубље) постављену анкету.

Само ћу одговорити овако:

За монархију - наравно.

Лично, волела бих и ја неутралност.

Али, пошто се не рачунају увек личне жеље, него се некад мора гледати на оно што је најреалније , и, на крају крајева, најкорисније и најпрактичније, онда понављам што већ рекох : Србија треба да уђе у НАТО.
 
Опет неке лажне дилеме, и црно-бела питања.

Дакле, нећу гласати на овако непотпуно (да не кажем нешто грубље) постављену анкету.

Само ћу одговорити овако:

За монархију - наравно.

Лично, волела бих и ја неутралност.

Али, пошто се не рачунају увек личне жеље, него се некад мора гледати на оно што је најреалније , и, на крају крајева, најкорисније и најпрактичније, онда понављам што већ рекох : Србија треба да уђе у НАТО.
Volio bi i ja NEUTRALNOST, ali kad i sama vidis da to isto zele Srbiji: MADJARI, HRVATI, BUGARI i ALBANCI...onda sama zakljuci zasto to oni zele Srbiji NEUTRALNOST ?!
 
Ne bih se slozio...ali opet tvoje misljenje.A koji cemo djavo u NATOU(zanemarimo sto su nas bombardovali)!?
Само један од (иначе, наравно многобројних и разнородних) разлога:
Зашто је кнез Павле (иначе "енглески ђак", како знамо) потписао Тројни пакт?
 

Back
Top