Skicanje kao koka pred klanje ^^

Poruka
17.135
Ovaj, htedoh da vas priupitam nesto :)

Pobegoh ja sa FiloSofije i setam se sa drugaricom :per:

Prolazimo mi pored DIF-a i pored zgrada koje su ukolo i zacusmo mi oboje da se neko dere onako jebozovno :rumenko: I to bas ono ! Prvo smo mi pomislili da je upitanju macka jer je sezona parenja ali posle 20- tak sekundi onako intezivnog izlaganja necijem prodornom zemskom glasu ukapirali smo od cega potice. Reko da vas pitam sta vi mislite sta je radila ona pa tako glasno se dere sa zastajanjima od po 2 sekune i onako ,,umornim,, tonom :)

I da, jel volite kad vasa zemka skici dok se igrate :zskace:
 
sram te bilo bezis sa casova :evil:
pozdravljam bezanje sa filozofije...bice od tebe jednom nesto :klap:...nisam ironicna

sta sta mislim pa ko i svaki ljs-ovac tucala se brate...

gle sad kad bude da je nosla pretesku torbu il radila sklekove :rumenka:
Ma nemogu pitao je a ja nsiam sve naucio a vec imam jednog keca :)
Za to li te roditelji salju na fax i od usta odvajaju...Razocarao si me :(

Jok vala idem u srednju skolu, ne dobijam pare ni za uzinu z:mrgreen:
 
pa sad bas skicanje ne...al umem da zapevam :rumenka:

Volim kad cvili ili skici kako kod hoce.

dizala je tegove.sigurno je neka sa 100kg misicne mase sve bi vas pobacala.
:mrgreen:

:rotf:

Ja na volim kad zena skici nekako mi bas onako out, pogotovu onako jako :rumenko:

Ne znam, bas je nekako disturbing

Moze onako intimno ali brate kao na mikrofonu, pa zamislite kad smo mi van zgrade na ulici culi da dolazi vrisak iz zgrade :) Kolko se ona drala majke joj ga njene :zskace:
Mislim mozda je bila zavrsna faza z:mrgreen:
 
Volem kad se cuje naravno sta ce mi prigusivac gde je tu zabava :D
Doduse sta je ta radila mozda joj je palo nesto tesko na grudi pa stenje od umora i bola sto kaze Pipi dok tebi perverzna masta radi :lol:
Mesto da si otiso ko coek i izvidio situaciju i pomogo joj da digne to breme sa grudi ti vamo onanises jos sa drugaricom :D
 
Ovaj, htedoh da vas priupitam nesto :)

Pobegoh ja sa FiloSofije i setam se sa drugaricom :per:

Prolazimo mi pored DIF-a i pored zgrada koje su ukolo i zacusmo mi oboje da se neko dere onako jebozovno :rumenko: I to bas ono ! Prvo smo mi pomislili da je upitanju macka jer je sezona parenja ali posle 20- tak sekundi onako intezivnog izlaganja necijem prodornom zemskom glasu ukapirali smo od cega potice. Reko da vas pitam sta vi mislite sta je radila ona pa tako glasno se dere sa zastajanjima od po 2 sekune i onako ,,umornim,, tonom :)

I da, jel volite kad vasa zemka skici dok se igrate :zskace:

OBOZAVAM TO NAROCITO U JAVNIM KUCAMA TO ME TAKO PALI
 

Back
Top