Razlika u godinama???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam sta je mnogo, to je individualno.

Moja drugarica od oko 30ak godina je sa tipom od 50. Meni je to previse i ja ne bih bila u toj situaciji, ako me sada pitas.

Ja sam recimo sa 24 god imala momka koji je imao 20, i bio je po meni zreliji od vecine mojih vrsnjaka koje sam tad poznavala. Barem sam tada tako mislila. Ta pomenuta moja drugarica nikad u zivotu ne bi bila s mladjim od sebe.

Kazu da je do pet godina razlike sve "ista generacija".
Opet neki kazu da je bolja varijanta starija zena i mladji muskarac nego obrnuto. Ali praksa je praksa 8)
 
DellBoy-011:
galathea:
Earthworm:
Sta mislite o ovome? Koliko je godina razlike mnogo, da li ste vi bili u takvoj vezi?
ja sam u vezi sa tipom koji je stariji od mene 15 godina, i meni ne smeta, naprotiv...

Jel ovo igra istine? :lol: 12 godina mladjom, skoro godinu dana
nadam se da mala ima bar 18 godina, inace to vec spada u dome pedofilije, i mozes krivicno da odgovaras- cisto da znas
 
Earthworm:
Sta mislite o ovome? Koliko je godina razlike mnogo, da li ste vi bili u takvoj vezi?
Ma sve to zavisi,od osobe do osobe.......ja se uopste ne gnusam razlike,bilo da je 10,12,15 godina,pa u nekim slucajevima i 20,aliako medju ljudima postoji razumevanje i ljubav-pa kao da je bitno?
Mada iskreno mislim da ne bih mogla biti sa mladjim od sebe......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top