Шта се не усуђујете да обучете?

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Да ли постоји неки одевни предмет који не бисте обукле, не зато јер вам не стоји добро, већ због тога јер вам је на неки начин непријатно у томе, и осећате као да то нисте ви у тој одећи?

Ја нпр. имам кожни минић и не носим га, јер бих се у њему осећала као да сам изашла из јавне куће :lol:
С друге стране, обичнe миниће носим, није никакaв проблем, али овај кожни... :zstidljivko:
 
Хм занимљиво питање z:)

У принципу све што имам у ормару ми одговара, мада кад погледам неке слике од пре пар година, упитам се како је то што сам обукла могло да ми се свиђа z:shock: укус ми се некад мења на недељу дана
 
Хм занимљиво питање z:)

У принципу све што имам у ормару ми одговара, мада кад погледам неке слике од пре пар година, упитам се како је то што сам обукла могло да ми се свиђа z:shock: укус ми се некад мења на недељу дана

Slazem se :mrgreen:
 
...ne usudjujem se da oblacim provokativnu garderobu...doduse ista mi se nesto i ne dopada ali cak i da zanemarim to mislim da opet ne bih imala smelosti da se odenem sasvim uzano i da upadam u oci, ne volim da me gledaju, ne volim da me komentarisu, ne volim da budem sexy, ne volim ni da se slikam, kamera je moj uzas itd...sve sto ima prizvuk provokacije ja izbegavam...Primer bi bili sortsevi, nosim ih iskljucivo uz baletanke i siroke, dugacke, sljampave topove...ili korseti...njih obicno uparim sa ducackim suknjama i ravnijom obucom uz minimalnu sminku...nekako nisam ja JA u toj sexy garderobi...volim da budem neupadljiva...
 
Ajoj, ja bih ovde mogla napisati pola metra posta kad bih se svega setila: u zenskim elegantnim kostimima se osecam kao kondukter u GSP, u tesnoj mini haljini ko Rambo, u shljokicama i ostalim shljashtecim detaljima ne znam ni kako bih se osecala jer ih nisam nikada probala, u pastelnim bojama (zimi) osecam se ko velika debela beba, u spicastim i nekim drugim cipelama sa tankom stiklom osecam se ko potkovana, u shirokoj odeci izgledam sebi ko trokrilni ormar, u kombinaciji farmerke i teksas jakna, osecam se bedno i neugledno, u krznenoj bundi se osecam cudno, kao da sam u nekoj fotelji, a ne u odeci, kad nosim tasnu, osecam se ko da me vuce u jednu stranu i da mi skracuje korak... Ma mnogo je vrsta odece koju ne bih obukla ni pod strogom naredbom.

A opet nosim ama bas sve i svasta.
 
Ne bih obukla nishta shto bi skretalo paznju na moje [debele :p] noge. :)
Ne bih nosila neshto preeeusko, shto ne pashe mojoj gradji...
Ne znam, sigurno ima dosta toga,samo mi sad ne pada na pamet.

Crne hlache i hlache od tamnog teksasa zakon :)
Suknje malo iznad koljena [imam jake listove,josh jache butine] :(
I ono, nadje se i za mene neshto.

Haljine obozavam. :)
Uvijek se izvlachim na dekolte. :)
 
Ne bih obukla nishta shto bi skretalo paznju na moje [debele :p] noge. :)
Ne bih nosila neshto preeeusko, shto ne pashe mojoj gradji...
Ne znam, sigurno ima dosta toga,samo mi sad ne pada na pamet.

Crne hlache i hlache od tamnog teksasa zakon :)
Suknje malo iznad koljena [imam jake listove,josh jache butine] :(
I ono, nadje se i za mene neshto.

Haljine obozavam. :)
Uvijek se izvlachim na dekolte. :)

e da, crno daje na eleganciji z:mrgreen:
 
Da,daa :)

Pored crne, volim ljubichastu :)
Pogotovo ljubichasti saten.
Ima neshto magichno u njemu.

A kladim se da si to za noge utripovala a ta navodna debljina se uvek
može korigovati sa trenažerom.
Imaju vežbice koje su namenjene isključivo za noge i guzu.

Evo sam ti našla nešto pa malo prostudiraj može samo da ti koristiz:kiss:

 
Poslednja izmena:
...Pristalica sam svedenog, gotovo minimalistickog stila, veoma zahtevna kada su kvalitet materijala, izrade i kroj u pitanju...Lista onoga sto mi se ne dopada je (pre)dugacka - los kvalitet i vulgarnost bi bile najopstije odrednice...Konkretno, izmedju ostalog, poliester, animal print-ovi, strech, bele cipele, mrezaste carape, likra, saten, brokat, industrijska sinteticka cipka i til, krzno, karneri, klasicne masne...
 
...Pristalica sam svedenog, gotovo minimalistickog stila, veoma zahtevna kada su kvalitet materijala, izrade i kroj u pitanju...Lista onoga sto mi se ne dopada je (pre)dugacka - los kvalitet i vulgarnost bi bile najopstije odrednice...Konkretno, izmedju ostalog, poliester, animal print-ovi, strech, bele cipele, mrezaste carape, likra, saten, brokat, industrijska sinteticka cipka i til, krzno, karneri, klasicne masne...

Bravo bravo bravo:zskace:...mislim da biramo veoma slicno garderobu...ja volim sve sto je mekano i prirodno ( osim koze i krzna, oba ne nosim )...obozavam kasmir, moher, skoro sam kupila dzemper na kratke rukavice od zecije dlake (ubedise me da zeke ne stradaju )...kako je to mekana stvar, svila, pamuk...sve sto je prirodno...volim neznu vunu in general...sto nonsalantnije i lezernije i u isto vreme sto klasicnije ne u smislu dosade vec u kontekstu prefinjenijeg izgleda...potpuno se slazem sa tobom od reci do reci...z:poz:
 

Back
Top