Ко остаје на ђубришту историје!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Интересантан документарни прилог из давне, али и не тако давне,1992 године поводом референдума о независности БИХ.Односно поводом државног удара које је урадила СДА на челу са Алијом И.Насилно одвајање од Југославије које је подржала само једна национална структура која је ,као и увек ,сепартизмом разбила Југославију.

Из овог покушаја да се Југославија распадне и искомада створена је Република Српска као нужна потреба и заштита једног народа, и као једини темељ и нада за очување Југославије.

Вратимо се назад у време,они који су млађи ,засигурно се не сећају ових догађаја, али за нас остале остаје да се памти.

Ко одлази на ђубриште историје ?
Као и увек ,и као у време другог светског рата ,сепартисти који су уништили Југославију!

Хрвати и муслимани (части изузецима) Поновно ће своје место наћи на ђубришту историје јер су уништили Југославију .

Значи један од ретких снимки ,где је српски народ јасно изразио своју жељу не за "великом Србијом" него за оспстанком у Југославији.

Време.. када је српска тробојница и петокрака бранила Југославију ,заједно и снажно и смело!И поновно доказ да ће "они" ,"други", поновно ,као све ово дође на видело,своје мале сепартистичке државице наћи на ћубришту историје!

Како је српски народ бранио Југославију.........

 
Poslednja izmena:
Eto koliko se pita srpski narod. z:hm:

На жалост као и у предходном рату сепартизам је победио али ништа још није готово!

Долази дан када ће пред судом народа одоговрати они који су разбли Југославију.

И они који ће, по ко зна који пут, своје сепаратистичке државице наћи на сметљшиту
историје!
 
Poslednja izmena:
...a onda ce mrmot zaviti chokoladu u foliju...

Само полако друже ,историја се понавља а њу нико није победио!

Русија се поновно шири и ствара савез са својим бившим републикама.

Само гледај ,то што имаш да видиш није тако далеко!
 
Русија се поновно шири и ствара савез са својим бившим републикама.

... aaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeste sad'... :roll: ... e sada mi ona prva tvrdnja da ce baznija i cro na djubrishte istorije deluje josh i realno... mrmota prebucujem na ovo, i josh shecer i brashno pride... vidi ne ide to tako, previshe je lepo da bi bilo istinito... z:hm: ... kao ponovo se formira SSSR, otera zlu Ameriku, razbije boshnjakistan i kroejzju, mi vratimo Kosovo... i posle toga svakom poshtenom Srbinu ostaje samo josh da popije pivo u to ime. z:lol:
 
... aaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeste sad'... :roll: ... e sada mi ona prva tvrdnja da ce baznija i cro na djubrishte istorije deluje josh i realno... mrmota prebucujem na ovo, i josh shecer i brashno pride... vidi ne ide to tako, previshe je lepo da bi bilo istinito... z:hm: ... kao ponovo se formira SSSR, otera zlu Ameriku, razbije boshnjakistan i kroejzju, mi vratimo Kosovo... i posle toga svakom poshtenom Srbinu ostaje samo josh da popije pivo u to ime. z:lol:

Mi smo obrni-okreni naj.ebali kako god okrenes z:D
 
Да си пажљиво погледао ,била шта од горе понуђеног, видео би да је РС настала из преке потребе и као одговор на државни удар.

Алија је заједно са СДА извео државни удар прогласивши независну БИХ ,сасвим је јасно да РС настала као одговор на сепаратизам.:strika:
 
Malo smiješno djeluje ova tema.

Drugarice optužuje druge za separatizam, a postavlja klipove iz Republike Srpske i Srpskog Sarajeva.

Zar nije upravo osnivanje Srpskog Sarajeva simbol separatizma Srba od ostalih naroda u BiH?
Isto tako važi i za osnivanje Srpske.


Pogresno su te ucili u skoli sta je separatizam a sta odbrana drzave.
 
Мислим да сви по мало грешите по питању "Комунисткиње".

Она наступа са позиција Комунистичке партије Србије а не Југославије.

Што се мене тиче, свако коме је Србија императив је добро дошао а сви остали иду тамо где им је место :
сметлиште историје
 
Да си пажљиво погледао ,била шта од горе понуђеног, видео би да је РС настала из преке потребе и као одговор на државни удар.

Алија је заједно са СДА извео државни удар прогласивши независну БИХ ,сасвим је јасно да РС настала као одговор на сепаратизам.:strika:

U to vrijeme se Jugoslavija već odavno raspala. Slovenija i Hrvatska su proglasile neovisnost.

Država BiH je imala potpuno i legitimno pravo da postupi na isti način.

Jeini separatizam u BiH dogodio se na srpskoj strani.
 
U to vrijeme se Jugoslavija već odavno raspala. Slovenija i Hrvatska su proglasile neovisnost.

Država BiH je imala potpuno i legitimno pravo da postupi na isti način.

Jeini separatizam u BiH dogodio se na srpskoj strani.

Независност која је била сепартизам то се не може заборавити .Поновила се 1941 година.Али као што рекох ,то остаје на историји ,новој која долази.

БиХ није имала право да без сагласности својих грађана проласи независност,као што није имала ни ХР.
 
Независност која је била сепартизам то се не може заборавити .Поновила се 1941 година.Али као што рекох ,то остаје на историји ,новој која долази.

БиХ није имала право да без сагласности својих грађана проласи независност,као што није имала ни ХР.

Bili su provedeni referendumi i većina se izjasnila.

Nema veće legitimnosti od volje naroda.
 

Back
Top