Мали трикови за веће груди

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Драге моје, којим триковима повећавате величину груди? :brus:

Ја сам упозната са пуш-ап грудњацима, али ми се чини да је ефекат онако z:( ...само су за један број веће... z:(

Чула сам да постоје гумени уметци... Да ли је неко користио и где има да се купи? Какве ефекте даје?

Што се тиче одеће и визуелног ефекта, јесу ли боље деколтиране или затворене мајице?

z:poz:
 
Vjecitom problemu koji se dosad rjesavao vatom, papirnatim maramicama i raznim push-up wonderbra grudnjacima, Kinezi su doskocili na originalan nacin. Pogledajte!

[YOUTUBE]
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/rtIcedRcIk0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/rtIcedRcIk0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Ne zanosi se mišlju da svi muškarci vole veće grudi, niti da ćeš biti privlačnija.
Ali ako želiš savet za uvodno pitanje ; plastičnom hirurgijom, do savršenih sisa.
Их, одакле ми паре за то? z:(

'samo za jedan broj'.
Pa što bi ih više uvećavala...što ih više ' uvećaš' to će razočarenje biti veće za onog ko skine taj push up.
Па, за скидање ћу накнадно да мислим z:lol:
 
Vid ovako: ja sam čula da redovna stimulacija povećava grudi.
Znači, nabaviš momka koji voli male grudi, redovno se seksate uz obaveznu predigru sa akcentom na grudima i onda kad primetiš da su narasle otkačiš momka i nabaciš onog što voli veće grudi.
Jel sam ubola poentu?
Ili stvarno samo želiš lepši profil da se ogledaš u ogledalu?
 
Vid ovako: ja sam čula da redovna stimulacija povećava grudi.
Znači, nabaviš momka koji voli male grudi, redovno se seksate uz obaveznu predigru sa akcentom na grudima i onda kad primetiš da su narasle otkačiš momka i nabaciš onog što voli veće grudi.
Jel sam ubola poentu?
Ili stvarno samo želiš lepši profil da se ogledaš u ogledalu?

Блесо! И ја сам чула ово (од тебе z:p)

Можда се мисли на психолошки профил, немој да си злоћа... z:mrgreen:
 
Vid ovako: ja sam čula da redovna stimulacija povećava grudi.
Znači, nabaviš momka koji voli male grudi, redovno se seksate uz obaveznu predigru sa akcentom na grudima i onda kad primetiš da su narasle otkačiš momka i nabaciš onog što voli veće grudi.
Јел ти то мене зезаш? z:p

Kada se trudiš da izgledaš sis.atije nego što jesi, samo izgledaš ... jadnije. Izvini :( Nisam htela tebe da vređam, nego mi je to uvek bilo smešno ...
Ех, свашта! :roll:
 
А јел постоје грудњаци што повећавају за два броја?

ma shta ce ti to,
ugoji se

chula sam da od sexa rastu siiise,
dok sam ishla u osnovnu vladala je teorija da groodi rastu od kikirikija i plazme,
pa eto mozesh i to da probash z:shock:

bitno je da su one chvrste,a ne kolike su


ja sam sa svojim skroz zadovoljna, ne bi ih menjala nizashta na svetu! :heart:
 

Back
Top