Stranačke aktivnosti

Ganci

Aktivan član
Poruka
1.123
Kako je providna aktivnost stranaka na ovom forumu naravno i pdf-u pa to je strašno .. sinhronizovane akcije protiv B92 (a RTS je ubedljivo nazadan kompletno) statistike o ključnim političkim pitanjima sa prefiksom izdaja, otcepljennje, mobilizacija.. pa onda ovi drugi uhvate da pljuju po Crkvi i tradiciji itd..a žrtve svega toga su mladi ljudi koji postaju njihovi ostrašćeni i ograničeni sledbenici.. Alo, kako vas nije sramota? ..sistematski upropaštavate ovaj narod. Ako si aktivista neke partije i ovde deluješ i širiš ideje i stav svoje stranke itd.. Tebe treba sa usranom motkom izlupati.. i mrsh! u svoju sektu.
 
Ja sam najradikalniji demokrata na forumu, i najdemokratskiji liberal na forumu, komunističko-nacionalističko obojen anarhista. Mogu na forumu da se pojave i stranački lideri, moje mišljenje ne može niko da formira sem mene samog. Zato što medju nama žive gownarčići koji se pljuvanjem po vlastitoj državi, narodu, Vladi i tradiciji trude da prikažu ispravnom "svoju" opciju, ne shvatajući da su i sami jadne budale koje su dozvolile da nasednu na deljenje među vlastitim narodom. zato smo i ovde.
 
А каква је зарада....?
Мислим...лова...социјално, пензионо...топли оброк....Имаш све то?
z:hm:
Све бре.Лова до крова,место директора социјалног па затим кад истекну мандати место директора пензионог...па топле сестре уместо оброка.И на крају наравно заслужена пензија.
 

Back
Top