Psi Lutalica, ko ih hoce??
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Psi Lutalica, ko ih hoce??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Psi Lutalica, ko ih hoce??

Ovako, kod mene u naselju je neko izbacio nekog retrivera, ona se ostenila i sada ima kucice.. mislim da su neki mesanci ali ko hoce ostala su jos 3..i nema vise belih.. zakasnio sam.. tako da ima nekih braonkastih...
    Evo ko hoce .. Tacno su naspram Zgrada broj 11 u Peresegedinca na Novom Beogradu..
    Ispod stepenica...
    Poslednji put ažurirao/la smeh : 12.09.2011. u 11:50 Razlog: na zahtev korisnika

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Psi Lutalica, ko ih hoce??

A jel možeš da postaviš neku sliku štenaca, ottipkaš koliko su stari, koliko je mužjaka/ženki, ko i kako vodi računa o njima,... ?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Sliku tesko..posto ih ja nemazim.. o njima brine "copor" klinaca.. znaci njihovi roditelji hranu sve donose.. non stop su sa njima.. itd.A stvarno ne znam kolko su stari ni da li je muzjak/zenka..posto njihova "mama" nije bas nesto raspolozena da ih ja cackam posto me nepoznaje.. ..inace prilicno su mladi(mali) tako da to je od skoro..

Zainteresovan član pirgobgd (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio SyoncMaster2 Pogledaj poruku
    Sliku tesko..posto ih ja nemazim.. o njima brine "copor" klinaca.. znaci njihovi roditelji hranu sve donose.. non stop su sa njima.. itd.A stvarno ne znam kolko su stari ni da li je muzjak/zenka..posto njihova "mama" nije bas nesto raspolozena da ih ja cackam posto me nepoznaje.. ..inace prilicno su mladi(mali) tako da to je od skoro..
    tesko ce neko bez slike da ti se javi, probaj da vidis sa tom decom i roditeljima da ih neko od njih uslika i vidi koliko ima muzjaka, koliko zenki pa da onda postavis slike ovde, na facebook ako imas profil, i veruj mi kada su mali stenci u pitanju i jos kada im je rasan roditelj bar jedan, to ume vrlo lako da ide

pozz

Slične teme

1. AKCIJA HVATANJA PASA LUTALICA
    Autor EGYPTIAN CAT u forumu Svet životinja
    Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 10.03.2010., 15:03
  2. Sve u vezi lutalica ....
    Autor Tsuymish u forumu Svet životinja
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 10.07.2007., 10:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu