osiguranje za jedan dan u Segedinu???

Ma kako da ne !!
Imao si srece pa ti nije trebalo .
Nikad se nezna sta moze da se dogodi a djavo ne spava .
Moja prijateljica godinama uzima osiguranje i nikad joj nije trebalo , dok prosle godine nisu na skijaskoj stazi naleteli na nju , i polomili je samo tako .Zahvaljujuci osiguranju , imala je odlican tretman , a ni dinara nije platila . A da nijeeeee...............bez gomile para , ko zna kako bi prosla

Nije to toliko skupo , mislim da je najmanje za 3 dana , al bar ne razmisljas sta bi i kako bi , za nedaj Boze !
 
Nikad se nezna sta moze da se dogodi a djavo ne spava .
Moja prijateljica godinama uzima osiguranje i nikad joj nije trebalo , dok prosle godine nisu na skijaskoj stazi naleteli na nju , i polomili je samo tako .Zahvaljujuci osiguranju , imala je odlican tretman , a ni dinara nije platila . A da nijeeeee...............bez gomile para , ko zna kako bi prosla

Nije to toliko skupo , mislim da je najmanje za 3 dana , al bar ne razmisljas sta bi i kako bi , za nedaj Boze !

Potpuno si u pravu!

Ali ja potpuno drugacije razmisljam!

Ako odesh na jedan dan do szegedina, i zakaci te njesra,
e *** tako je i trebalo

uostalom sta mene boli uvo,
bolje da gledam svoja posla,
uzimajte osiguranja ako mislite da vam je potrebno!!!
 
Poslednja izmena:
zasto li se samo tako smejes.... Pitanje uopste nije glupo, obzirom da sam cula da se nekim carinicima digne pa traze potvrdu da imas osiguranje i mogu da te ne puste preko granice... Ja licno juce bila u SEgedinu i nisu trazili, a ja ga nisam ni imala tako da je super... Repliciram samo zato sto me iritira to nadobudno kikotanje!!!! (da ne kazem glupavo)
 

Back
Top