pomoc...pod hitno...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pomoc...pod hitno...

Zainteresovan član devojcurak (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano pomoc...pod hitno...

..radi se o noktu na nogama, veliki palac je u pitanju, isla sam prosle godine kod dermatologa receno je da nisu gljivice u pitanju, poceo je da raste nokat ispod nokta, onda je prestao da raste, a onaj mrtav deo je juce otpao....tako da mi je prst sada odvratan....stoji mali nokat do pola prsta....gore se vidi meso.....imam utisak kao da je nokat prestao da raste.....sta da radim?
    jel postoji nadogradnja noktiju na nogama........

ocajna, ocajna, ocajna, ocajna, ocajna, ocajna.....

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: pomoc...pod hitno...

Citat Original postavio devojcurak
    ..radi se o noktu na nogama, veliki palac je u pitanju, isla sam prosle godine kod dermatologa receno je da nisu gljivice u pitanju, poceo je da raste nokat ispod nokta, onda je prestao da raste, a onaj mrtav deo je juce otpao....tako da mi je prst sada odvratan....stoji mali nokat do pola prsta....gore se vidi meso.....imam utisak kao da je nokat prestao da raste.....sta da radim?

verujem da si ocajna ali ne padaj tako u zalost pa nije ti prst otpao...Sto se tice nadgradnje ne znam ali sam videla da ima da se kupe vestacki nokti za noge kao i za ruke...Ako bas mislis da svi gledaju u taj tvoj prst dogod se to ne oporavi nalepi vestacki nokat i smiri se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nije smak sveta...Uostalom zar stvarno mislis da ljudi idu ulicom i zagledaju tudje nokte na nogama
    Dok nekom ne skrenes paznju na to, taj nece ni primetiti. Ista stvar se desila i meni prosle godine i evo sad mog novog divnog noktica opet je izrastao i lep je

Samo sto nokti na nogama mnogo sporije rastu nego na rukama, pa ti se mozda cini da je prestao da raste.

Početnik
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomoc...pod hitno...

Moja gospodja,koja je imala iste probleme kaze : Povidon jod, pa Nistatin mast - dva puta dnevno. Srecno
    Citat Original postavio ariela
    Citat Original postavio devojcurak

verujem da si ocajna ali ne padaj tako u zalost pa nije ti prst otpao...Sto se tice nadgradnje ne znam ali sam videla da ima da se kupe vestacki nokti za noge kao i za ruke...Ako bas mislis da svi gledaju u taj tvoj prst dogod se to ne oporavi nalepi vestacki nokat i smiri se

Slične teme

1. HITNO POMOC
    Autor rayatz u forumu Programiranje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.01.2009., 12:20
  2. Pomoc oko WOW-a HITNO!!!!!!!!!!
    Autor lizer92 u forumu Video igre
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 10:30
  3. POMOC HITNO
    Autor hypnotoad u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3