Samostalan zivot

Vitez Koja

Ističe se
Poruka
2.108
Uskoro planiram da pocnem da sam zivim pa bih hteo da znam koliko bi mi otprilike mesecno trebalo novca za tako nesto. Najvise me zanima koliko bi mesecno morao da placam struju,vodu, CG i ostale komunalije ako bih uzeo garsonjeru. Trenutno zivim u kuci u Zemunu sa roditeljima a hteo bih da uzmem stan negde u uzem centru Bg. z:poz:
 
Uskoro planiram da pocnem da sam zivim pa bih hteo da znam koliko bi mi otprilike mesecno trebalo novca za tako nesto. Najvise me zanima koliko bi mesecno morao da placam struju,vodu, CG i ostale komunalije ako bih uzeo garsonjeru. Trenutno zivim u kuci u Zemunu sa roditeljima a hteo bih da uzmem stan negde u uzem centru Bg. z:poz:

To sve zavisi.
Meni je npr. u zgradi u kojoj zivim i koja nema lift zajednicka struja oko 200 din. mesecno a u zgradi gde mi je ofis oko 2.300 upravo zbog lifta z:(( Dakle tesko je odrediti tacno koliko to zadovoljstvo kosta. Racunaj da ce ti na cenu kirije komunalije biti bar jos 100-120 evra ako imas CG. Cena komunalija je ista za sve gradske opstine u Beogradu (Zemun, Novi Beograd, Vracar, Zvezdara, Vozdovac, Savski venac, Palilula)...
 
Uskoro planiram da pocnem da sam zivim pa bih hteo da znam koliko bi mi otprilike mesecno trebalo novca za tako nesto. Najvise me zanima koliko bi mesecno morao da placam struju,vodu, CG i ostale komunalije ako bih uzeo garsonjeru. Trenutno zivim u kuci u Zemunu sa roditeljima a hteo bih da uzmem stan negde u uzem centru Bg. z:poz:

Hahaha pa gede ti zivis u Sjedinjenim Americkim Drzavama!? :hahaha1:
 
Pa ja imam 67 god. i zivim sam u 45-kvadratnom stanu, nije lose presao sam pre nekih 2 meseca, malo je lose sam sve placas, sve treba da planiras, al' vremenom se naviknes...
 
Uskoro planiram da pocnem da sam zivim pa bih hteo da znam koliko bi mi otprilike mesecno trebalo novca za tako nesto. Najvise me zanima koliko bi mesecno morao da placam struju,vodu, CG i ostale komunalije ako bih uzeo garsonjeru. Trenutno zivim u kuci u Zemunu sa roditeljima a hteo bih da uzmem stan negde u uzem centru Bg. z:poz:

A koliko ti imas godina, junace?
 
Da li se plasite da jednog dana recimo po zavrsetku srednje skole, po izjavi roditelja da treba da se iselite iz kuce, toga da cete biti prepusteni sami sebi?
Da li biste bez problema bili spremni ovog momenta da zapocnete samostalan zivot bez mame i tate i njohve ,,novcane nadoknade,, ?


:zskace:
 
srednja prosla davno... al ni tada verujem, ni sada nema tu sta da se plasi... ziv se covek na sve navikne... mislim ne bi umro gladan sigurno, cak verovatno bih bio sposobniji i ambiciozniji... bio bih spreman samo komplet samostal zivot je malo asurd, nece te sigurno tvoji izbaciti sa gajbe na ulicu tek tako, hajde da servisiraš svoje i kućevne trpškove al da treba sam i stambeno pitanje u tim godinama da resava i nemas ama bas nikavu pomoc malo je zeznuto al boze moje verovatno ima i takvih...
 
Ooo. Znam da bi moj stan bio kao apoteka. Sve na svome mestu. Inače nisam neš pedantna,ali evo me nedelju dana sam sama u kući. Moji na odmoru.Mislim da sam trenutno počela da radim stvari koje u životu ne bih uradila. XD
 

Back
Top