IN MEMORIAM

A sta znaci to kada su mu otvorene oci? Prethodni psi koji su mi uginuli su prilokom smrti imali zatvorene oci. Cuo sam i ja da veci psi krace zive, ali recimo vucijaci ili sarplaninci dozive 12 ili 14godina.
 
I ja mislim isto samo neznam sta bi mogao da bude uzrok? To nije tako cesta pojava kod pasa a i on je bio mrsav i nije imao salo. Da li je zbog ovih enormono niskih temperatura? Da li je bilo bolje da sam ga pustio i da je otisao za drugim psima posto traje parenje? Ali secam se to se desilo samo jednom prosle godine kada ga je moj otac poveo u setnju i kada su se vratili on se srusio i izgledao je kao da je uginuo. Tad sam ga slikao. Evo kako je izgledao

Fotografija0599.jpg
 
Nisam htela odmah da gledam ovaj video. Znala sam da ću da plačem. Danas imam više snage za suze.
imamo movo mače, ali nijedno neće zameniti onu moju staru macu, ona će imati posebno mesto u našim srcima. Pa i životima.
 
"Moja" fosterovana beba, ta tri dana kod mene Lolica, onda u novoj porodici prvo Kiara dok nije za sebe odabrala ime Mau, je ušla u svoje prvo teranje, pobegla od kuće i stradala pod točkovima. Bila je posebna, parkour mače koje je mirovalo samo u snu, pa opet, bila neverovatno draga i umiljata.

21740088_10213861471949170_7673804169500941174_n.jpg
 
"Moja" fosterovana beba, ta tri dana kod mene Lolica, onda u novoj porodici prvo Kiara dok nije za sebe odabrala ime Mau, je ušla u svoje prvo teranje, pobegla od kuće i stradala pod točkovima. Bila je posebna, parkour mače koje je mirovalo samo u snu, pa opet, bila neverovatno draga i umiljata.

21740088_10213861471949170_7673804169500941174_n.jpg
A i ti bozači ništa ne gledaju. Svako danas ima dozvolu.
Žao mi je mace, mnogo slatko je bilo.

- - - - - - - - - -

Dve godine, anđele moj.

Bolis.

Nedostajes kao prvog dana.

Dušo moja lepa.
Vreme ne leči baš sve.
 

Back
Top